AKTUALNOŚCI86. Sildenafil Medana- opis produktu

Sildenafil Medana-  opis produktu

Zaburzenia erekcji u coraz większej ilości, coraz młodszych mężczyzn to w obecnych czasach problem cywilizacyjny. Zwykle to właśnie przyczyny środowiskowe oraz związane ze współczesnym trybem życia są odpowiedzialne za taki wzrost występowania tego problemu. Winne są zanieczyszczone środowisko naturalne oraz niehigieniczny tryb życia pacjentów. O ile na to pierwsze mamy bardzo ograniczony wpływ tak już przywrócenie męskiej sprawności dzięki zmianom w trybie życia leży w naszym zasięgu. Pełnej sprawności seksualnej sprzyja dobra dieta, nie tłusta, taka, z której wyeliminujemy wysoko przetworzoną żywność i używki, szczególnie nadmierne ilości alkoholu. Abstynencja lub ograniczanie używek wpływa pozytywnie na kondycję i sprawność seksualną. Palenie papierosów jest jednym z poważniejszych czynników występowania zaburzeń erekcji. Wszystko, co wpływa pozytywnie na ogólną kondycję, zwiększa także możliwości seksualne, jest to więc aktywność fizyczna, prawidłowa regeneracja przez odpowiednią dawkę snu i relaks. Destrukcyjnie na męską siłę wpływa stres, szczególnie ten permanentny oraz nie umiejętność radzenia sobie z nim, a także często idące z nim w parze przepracowanie. Jeśli wprowadzimy zmiany w tych aspektach, możemy odwrócić te procesy, o ile zaburzenia erekcji nie są spowodowane poważnymi chorobami lub wadami prącia i jąder. Zawsze, gdy występują zaburzenia erekcji, warto udać się po specjalistyczną poradę u lekarza, wykluczyć czynniki chorobowe, dobrać odpowiednią suplementację. Także lekarz może pomóc do czasu, gdy dzięki zmianom w życiu nie odzyskamy sił witalnych, zapisując i ustalając odpowiednią dawkę preparatów do stosowania doraźnego, przed stosunkiem takich jak na przykład Sildenafil Medana. Odkąd opracowano słynną Viagrę, która także oparta jest na sildenafilu mężczyźni uzyskali wydajną i relatywnie bezpieczną pomoc w takich krępujących sytuacjach. Warto wspomnieć, że zaburzenia erekcji wpływają negatywnie na samoocenę i inne aspekty życia, a unikanie zbliżeń z lęku przed niepowodzeniem destrukcyjnie wpływa na męsko-damskie relacje.

Jak przebiega mechanizm erekcji i w jaki sposób sildenafil wpływa na ten proces?

Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za to związek c-GMP). W warunkach pobudzenia seksualnego (to warunek konieczny dla zadziałania leku dlatego nie musimy się bać niekontrolowanych, przypadkowych erekcji podczas jego stosowania, stymulacja seksualna jest konieczna) przywraca on zaburzony mechanizm erekcji, powodując zwiększenie dopływu krwi do penisa. Dokładnie sildenafil blokuje enzym - fosfodiesterazę typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych, co zwiększa wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Reasumując: ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji.

Czy każdy może stosować lek Sildenafil Medana?

Niestety, nie u każdego pacjenta można zastosować ten skuteczny lek. Zasadniczo przeznaczony on jest dla dorosłych mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Ma jednak długą listę przeciwwskazań, na szczęście występujących u niewielkiej liczby pacjentów i listę sytuacji, w której należy zachować szczególną ostrożność. Dlatego nie wolno przyjmować tego leku na własną rękę ani samodzielnie zmieniać, szczególnie zwiększać jego dawek. Warto podkreślić, że zwiększanie dawki powyżej 100 mg na dobę, czyli zalecanej, jest kompletnie bez sensu, ponieważ nie wpływa to już na silniejsze działanie leku, natomiast wyraźnie zwiększa ilość i nasilenie niepożądanych skutków ubocznych (takich jak chociażby bóle głowy, które często towarzyszą przyjmowaniu tego leku). W jakich jednak szczególnych przypadkach nie wolno stosować leku Sildenafil Medana. Przede wszystkim tak jak w przypadku każdego preparatu-w sytuacji nadwrażliwości na sildenafil lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Ponadto nie powinny stosować go osoby, które przyjmują inne leki uwalniające tlenek azotu oraz azotany w jakiejkolwiek postaci. Inne sytuacje to na przykład ciężka niewydolność wątroby, hipotonia, przebyty niedawno zawał lub udar.

Ostatnio przeglądane