AKTUALNOŚCI84. Sildenafil Hasco- opis produktu

Sildenafil Hasco- opis produktu

Wiele różnorodnych czynników może powodować zaburzenia erekcji. Część z nich jest od nas niezależna, ale większość możemy mieć pod kontrolą. Ponad 65 procent mężczyzn doświadczających problemów z libido i erekcją, nie konsultuje tej sytuacji z lekarzem. To błąd, ponieważ niekiedy zaburzenia erekcji są sygnałem poważniejszych chorób jak na przykład cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Z kolei w innych przypadkach ten stan jest relatywnie łatwo odwracalny. Utrzymujące się zaburzenia erekcji powodują ogromny stres, spadek samooceny i wpływają negatywnie na inne aspekty życia, szczególnie dotyczące relacji. Wytwarza się rodzaj błędnego koła. Doświadczający zaburzeń erekcji mężczyzna unika zbliżeń z powodu lęku przed niepowodzeniem, co jeszcze bardziej pogłębia te problemy. Poza zdrowotne przyczyny zaburzeń erekcji:
- zanieczyszczenie środowiska
- zła dieta (śmieciowe jedzenie, produkty wysoko przetworzone, zbyt tłusta dieta)
- nadużywanie alkoholu i innych używek
- palenie papierosów
- permanentny stres, przepracowanie, nieumiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i niedostateczny relaks
- nieodpowiednia higiena życia: brak efektywnego wypoczynku, unikanie aktywności fizycznej, niewystarczająca ilość snu
Po zmianach w tych obszarach, wyeliminowaniu lub znacznym ograniczeniu wyżej wymienionych czynników i przy odpowiedniej, dedykowanej takich kłopotom suplementacji można przywrócić prawidłowe funkcje seksualne. Jednak wymaga to czasu i wysiłku, a co jeśli potrzebujemy doraźnej pomocy, zanim te dobroczynne zmiany przyniosą efekty? Wtedy warto sięgnąć po preparat doraźny na przykład Sildenafil Hasco.

Jak i u kogo stosować lek Sildenafil Hasco?

Lek przyjmuje się doustnie. Na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie wolno łączyć go z alkoholem, a poprzedzenie przyjęcia leku wypicie większej ilości alkoholu może upośledzić lub zniwelować jego działanie. Podobnie może zadziałać także nadmiernie obfity posiłek. Lek przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Zarówno przyjmowanie, jak i dawkowanie leku należy skonsultować z lekarzem. Niekiedy dawka może być zmniejszona. Nie należy przekraczać zalecanych dawek leku (maksymalnie 100 mg na dobę). Zwiększenie dawki (przedawkowanie) nie ma wpływu na nasilenie działania preparatu, ale może zwiększyć ilość i nasilenie skutków ubocznych. Nie wolno stosować leku Sildenafil Hesco stosując inne leki uwalniające tlenek azotu (np. azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Ponadto przeciwskazaniem do stosowania preparatu jest nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek z substancji pomocniczych Inne sytuacje, w których należy zrezygnować z leku Sildenafil Hesco to:
- wtedy gdy aktywność seksualna nie jest wskazana (np. u pacjentów z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
- utrata wzroku w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od tego, czy miało to związek z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.
- ciężka niewydolnością wątroby
- hipotonia (ciśnienie tętnicze krwi < 90/50 mmHg)
- niedawno przebyty udar lub zawał serca
- dziedziczne zmiany degeneracyjnymi siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki

Jak działa Sildenafil Hesco?

Substancja czynna leku- sildenafil działa skutecznie, ale łagodnie. To ta sama substancja, która używana była w sławnej Viagrze. Wokół Viagry i innych leków opartych o sildenafil narosło wiele mitów, na przykład taki, że wywołuje niekontrolowaną erekcję. Nie jest to prawda i nie trzeba się tego obawiać, ponieważ, by lek zadziałał, konieczny jest bodziec seksualny i seksualna stymulacja. W sytuacji wyjątkowej wrażliwości pacjenta na substancje czynną lekarz może zalecić zmniejszenie dawki. Sildenafil jest selektywnym inhibitorem swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Sildenafil powoduje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych podczas stosunku.

Ostatnio przeglądane