AKTUALNOŚCI82. Spedra- opis produktu

Spedra- opis produktu

Zaburzenia erekcji, choć przez wielu panów uważane za wstydliwe, są taką samą dolegliwością jak choćby katar, czy bóle brzucha. Potrafią też równie skutecznie zamienić nasze życie w koszmar. Na szczęście tak samo, jak katar, zaburzenia erekcji można skutecznie leczyć.

Skąd biorą się zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji mogą oznaczać konsekwencje groźnej dla naszego zdrowia choroby. Należy wtedy skontaktować się pilnie z andrologiem, urologiem lub seksuologiem. Czasami powodem zaburzeń potencji okazują się problemy psychologiczne. Ale problem ten dotyczy raczej młodych mężczyzn, dopiero rozpoczynających regularne współżycie. Do problemów z erekcją przyczyniać się może przemęczenie, stres, nadużywanie alkoholu czy innych używek. Bardzo często przyczyną kłopotów są niedomagania układu krążenia oraz wynikające z nich zmiany w naczyniach krwionośnych.

Jak można temu przeciwdziałać?

Każdorazowo w walce z zaburzeniami potencji pomoże nam zmiana nawyków żywieniowych, wyeliminowanie stres oraz wszelkich innych czynników, które negatywnie wpływają na naszą kondycję seksualną. Doraźnie może pomóc nam lek. Sepdra, to nowoczesny środek, zaprojektowany z myślą o mężczyznach, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Substancją czynną leku jest avanafil. Kiedy dochodzi do podniecenia, substancja ta przywraca zaburzony mechanizm erekcji, powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Dodatkowo za pośrednictwem tlenku azotu wywołuje ona szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych. Te z kolei wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Jednocześnie lek powoduje czasowe obniżenie ciśnienia krwi, co pozwala na uzyskanie trwalszej i przede wszystkim dłuższej erekcji.

Jak stosować Spedra

Lek należy przyjmować doustnie w dawce stu miligramów na około trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. W przypadku kiedy lek nie daję spodziewanych rezultatów, dawka może zostać zwiększona do dwustu miligramów. To jednak może uczynić tylko lekarz po konsultacjach z nami. Samodzielne zwiększanie dawki jest zabronione. Leku nie wolno nam przyjmować częściej niż raz na dobę, a w trakcie stosowania produktu nie powinniśmy pić alkoholu. Ten bowiem upośledza działanie leku i sprawia, że jego działanie jest nieskuteczne.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Jak w przypadku każdego leku także tutaj występują przeciwwskazania. Nie powinny stosować preparatu osoby uczulone na którykolwiek ze składników zawartych w środku, a także te, które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi. Wyklucza się stosowanie Spedra u osób z chorobą układu krążenia i tych, którzy mieli udar lub zawał serca albo zagrażające życiu zaburzenia rytmu serca przebyte w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Jak podaje producent wykluczone jest stosowanie środka w przypadku tych Pansów, którzy mają nadciśnienie tętnicze. Występuje u nich niestabilna dławica piersiowa, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej, zastoinowa niewydolność serca, które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny, a także cierpią na zaburzenia czynności wątroby oraz nerek.

Warto też pamiętać, że lek wywołuje rozszerzanie się naczyń krwionośnych, dlatego u osób, które mają zdiagnozowane choroby układu krążenia, przed stosowaniem leku, powinna wystąpić konsultacja z lekarzem specjalistą. Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku osób z czynnikami ryzyka wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, ponieważ preparat może u nich wywołać poważne działania niepożądane takie jak zawał mięśnia sercowego, niestabilna dławica piersiowa, nagła śmierć sercowa, niemiarowość komorowa, krwotok mózgowo-naczyniowy, przemijający napad niedokrwienny, nadciśnienie czy niedociśnienie. Narażone są też osobu, które równolegle przyjmują leki -adrenolityczne, i leki blokujące receptory –adrenergiczne, co może wpływać inne czynniki, w tym zmniejszenie objętości płynu wewnątrznaczyniowego.

Ostatnio przeglądane