AKTUALNOŚCI79. Sildenafil Vitama - opis produktu

Sildenafil Vitama - opis produktu

W zależności od badań nawet dwadzieścia do trzydziestu procent polskich mężczyzn może cierpieć na chwilowe lub stałe zaburzenia erekcji. Na szczęście większości tych przypadków da się z powodzeniem zapobiec, a pomogą nam w tym leki, a dokładnie jeden z nich Sildenafil Vitama.

Jak objawiają się problemy z potencją?

Problemy z potencją to niemożność uzyskania erekcji lub utrzymania jej na tyle długo, aby możliwe było odbycie stosunku seksualnego. Stan ten nie tylko stanowi poważny problem w relacjach męsko – damskich, ale wpływa na własną ocenę, poczucie wartości oraz ma znaczenie zdrowotne. Najczęściej zaburzenia pojawiają się po czterdziestym roku życia, ale pogarszająca się jakość żywności oraz zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że coraz częściej problem ten dotyka już trzydziestolatków i dwudziestolatków. W dłuższej perspektywie rozwiązanie naszych problemów z kondycją seksualną jest w naszej gestii. Brak erekcji to bowiem najczęściej po prostu niewłaściwie działający organizm, który w wyniku niewłaściwego postępowania „przestał poprawnie działać”. Dlatego na początku powinniśmy wyeliminować z menu wszelkie mięso oraz produkty, które są bogate w tłuszcze i węglowodany. Pomoże dieta odchudzająca oraz rezygnacja ze wszelkich używek. Zarówno papierosy, jak i alkohol, a tym bardziej wszelkie narkotyki mają bardzo niekorzystny wpływ na nasze możliwości i sprawność seksualną. Wskazane jest też regularne spożywanie posiłków oraz wysypianie się. Niestety wszystkie te zalecenia pomogą na dłuższą metę. Doraźnie wesprze nas natomiast Sildenafil Vitama.

Jak działa Sildenafil Vitama?

Sildenafil Vitama zawiera substancję czynną o nazwie syldenafil, należy ona do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Został zaprojektowany jako lek na zaburzenia potencji. Uczestnicząc w syntezie tlenku azotu, sprawia, że ten wspomaga rozluźnienia mięśni gładkich oraz rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki temu krew jest w stanie szybciej i w większej ilości napłynąć do prącia. Co więcej Sildenafil Vitama powoduje czasowe obniżenie ciśnienia krwi, co sprawia, że krew w członku pozostaję przez dłuższy czas. Uzyskujemy zatem mocną erekcję, która trwa w zależności od indywidualnych predyspozycji człowieka od pół godziny do około godziny.

Jak stosować lek?

Przyjmowanie leku jest niezwykle proste. Wystarczy na godzinę przed planowanym stosunkiem połknąć jedną tabletkę pięćdziesięciu miligramów leku. W przypadku kiedy lek nie daję spodziewanych rezultatów, możemy zwiększyć dawkę do stu gramów. Nie wolno nam tego jednak robić samodzielnie. Każda taka decyzja musi być poprzedzona, konsultacją z lekarzem. Lek może dawać niepożądane efekty uboczne i wtedy należy zmniejszyć dawkę do dwudziestu pięciu miligramów. Należy pamiętać, że środek ten jest przeznaczony wyłącznie dla u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. Stosujący lek nie powinien mieć mniej niż osiemnaście, a więcej niż sześćdziesiąt pięć lat. Skład leku to sildenafil o znajdziemy tam też celulozę mikrokrystaliczną, wapń wodorofosforan dwuwodny, kroskarmelozę sodową, hypromelozę i magnez stearynianu.

Czy istnieją ograniczenia w zakresie stosowania leku?

Leku nie mogą stosować ci mężczyźni, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników produktu. Nie powinniśmy też łączyć go z alkoholem oraz obfitymi posiłkami. Te bowiem wpływają na efekty działania środka. W skrajnych przypadkach mogą też spowodować, że lek w ogóle nie będzie aktywny. Jak w przypadku każdego środka farmakologicznego, także tu występują pewne ograniczenia. Leku nie mogą przyjmować bez konsultacji z lekarzem osoby chore na serce, te, u których aktywność seksualna nie jest wskazana, cierpiące z powodu niewydolności wątroby lub nerek, a także panowie, którzy niedawno przeszli zawał serca lub mieli udar mózgu. Także osoby przyjmujące środki lub leki zawierające azotany nie mogą stosować jednocześnie Sildenafil Vitama. Ostatecznie w trakcie kuracji nie wolno zażywać innych leków o podobnym przeznaczeniu i składzie. Spowoduje to niebezpiecznie dla zdrowia, spotęgowanie dawki substancji czynnej.

Ostatnio przeglądane