AKTUALNOŚCI78. Sildenafil Espefa- opis produktu

Sildenafil Espefa- opis produktu

Zaburzenia erekcji występują najczęściej u czterdziestolatków, ale współcześnie zdarzają się nawet u trzydziestolatków, a także dwudziestolatków. Na szczęście rynek medyczny ma dla nas receptę.

Skąd się biorą zaburzenia erekcji i jak się z nimi uporać?

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne źródła. Czasami są efektem choroby, która trawi nasz organizm. Objawia się to zazwyczaj permanentnym efektem utraty erekcji. W takim przypadku powinniśmy natychmiast udać się do lekarza specjalisty. Problemy z potencją mogą też wynikać z psychologicznych barier i zaburzeń. Tutaj pomoże nam seksuolog oraz psycholog. Najczęściej jednak zaburzenia są efektem starzenia się organizmu, a także występowania negatywnych i niezdrowych czynników oraz aktywności. Chodzi tu przede wszystkim o zanieczyszczenie środowiska, stres, depresje, przepracowanie, nadużywanie alkoholu, palenie papierosów oraz złą dietę. W przypadku występowania zaburzeń erekcji należy przede wszystkim wyeliminować te czynniki, które mogą negatywnie wpływać na potencje. Aby pomóc sobie doraźnie należy też zastosować lek przeciwdziałający zaburzeniom erekcji. Sildenafil Espefa został opracowany do leczenia niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego, u dorosłych mężczyzn.

Jak właściwie działa Sildenafil Espefa?

Sildenafil Espefa został oparty na aktywnej substancji czynnej syldenafil. To selektywny inhibitor dla cGMP fosfodiesterazy typu 5, która jest odpowiedzialna za rozkład cGMP w ciałach jamistych. Wpływa ona na rozkurczający wpływ tlenku azotu na ciała jamiste. Dochodzi do wzmożonej aktywności przemian metabolicznych i zahamowania aktywności PDE5 przez syldenafil, co powoduje wzrost stężenia cGMP w ciałach jamistych. Sildenafil Espefa powoduje, że ciała jamiste rozkurczają się, dzięki czemu krew jest w stanie w krótszym okresie dotrzeć do narządów płciowych. Jednocześnie sprawia, że występuję niewielkie i przejściowe obniżenie ciśnienia krwi. To pozwala utrzymać krew w penisie, co sprawia, że erekcja jest dłuższa i mocniejsza.

Jak dawkować Sildenafil Espefa?

Musimy pamiętać, że lek jest skuteczny tylko wtedy, kiedy wystąpią bodźce seksualne powodujące naturalne podniecenie. Jest to warunek konieczny zainicjowana metabolizmu. Tabletkę przyjmujemy na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem. Standardowa dawka to pięćdziesiąt miligramów na dobę. Nie należy też przekraczać dawki zalecanej przez producenta. W niektórych przypadkach, jeśli lekarz pozwoli, możemy zastosować dawkę stu miligramów. W przypadku kiedy zauważymy u siebie skutki uboczne, stosowania leku, powinniśmy obniżyć dawkę do dwudziestu pięciu miligramów. Skuteczność i szybkość działania leku jest uzależniona od kilku czynników. Najszybsze wchłanianie osiągniemy na czczo. W przypadku połknięcia tabletki wraz z posiłkiem zmniejsza szybkość jego wchłaniania. Zaburzenia efektów działanie wyzwala także alkohol, zwłaszcza w większych dawkach.

Kto może zażywać lek?

Lek może stosować każda osoba, która ukończyła osiemnasty rok życia, a nie skończyła sześćdziesięciu pięciu lat. Wyjątkiem są osoby, które cierpią na choroby układu sercowo – naczyniowego, mają nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, lub stosują jednocześnie leki uwalniające tlenek azotu, lub azotany. Całkowity zakaz w przyjmowaniu leku dotyczy pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Istnieje też grupa podwyższonego ryzyka. To ci mężczyźni, którzy powinni przed zastosowaniem leku, skonsultować ten fakt z lekarzem. Chodzi o osoby, które mają zdiagnozowaną niewydolność wątroby, nerek i hipotonią lub przechodziły niedawno udar mózgu, lub zawał. Ostatecznie lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z anatomicznymi deformacjami prącia takimi jak zagięcie, zwłóknienie ciał jamistych lub choroba Peyroniego oraz z chorobami predysponującymi do wystąpienia priapizmu.

Ostatnio przeglądane