AKTUALNOŚCI75. Vizarsin- opis produktu

Vizarsin- opis produktu

Zaburzenia erekcji mogę być wywołane wieloma czynnikami. Szacuje się, że ponad 65 procent mężczyzn, którzy cierpią na jakiś rodzaj zaburzeń z tego spektrum, w ogóle nie konsultuje tego faktu z lekarzem. To poważny błąd, ponieważ niekiedy zaburzenia erekcji towarzyszą poważnym chorobom, szczególnie takim, które wpływają na krążenie krwi na przykład miażdżycy czy cukrzycy. Dzieje się tak z uwagi na zaburzony przy nich mechanizm erekcji spowodowany zmniejszeniem napływu krwi do ciał jamistych, z których zbudowany jest penis. Ale nie tylko poważne choroby mogą być przyczyną zaburzeń erekcji. Dużo częściej wpływ a zaburzenia potencji mają inne czynniki środowiskowe. Zanieczyszczone środowisko naturalne, stres i przepracowanie bardzo osłabiają potencję, jeśli do tego dojdzie zła, tłusta i uboga w składniki odżywcze dieta, używki, brak aktywności fizycznej i niedostatki wypoczynku to niestety prosty przepis na problemy ze wzwodem. Z przyczyn środowiskowych na zaburzenia erekcji obecnie cierpią nie tylko starsi mężczyźni, u których przyczyną był najczęściej przerost prostaty, a coraz młodsi, przed 40 rokiem życia. Ten proces jest jednak w pełni odwracalny, jeśli zadbamy o higienę życia i wesprzemy swój organizm dedykowanym na takie problemy suplementem diety (w skład takich preparatów zwykle wchodzi buzdyganek naziemny, korzeń maca, imbir, żeń-szeń oraz inne substancje, które dodają energii i poprawiają kondycje). Do tego czasu, gdy kondycja ulegnie zmianie i zarówno apetyt na seks, jak i możliwości techniczne odbycia stosunku w każdej chwili powrócą, możemy wspierać się doraźnymi preparatami, które błyskawicznie przywracają sprawność seksualną, a erekcja trwa na tyle długo, że możliwe jest odbycie pełnego i satysfakcjonującego stosunku jak na przykład Vizarsin.

Jak działa preparat Vizarsin?

Vizarsin przywraca zaburzony mechanizm erekcji poprzez zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych prącia. Jest to możliwe dzięki działaniu substancji czynnej, którą zawiera - sildenafilu. To ta sama substancja, która zrobiła światową karierę pod nazwą Viagry. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. C-GMP odpowiada bezpośrednio za proces rozkurczu mięśni ciał jamistych, z których zbudowany jest penis. Proces ten aktywuje uwalnianie w ciałach jamistych azotu pod wpływem podniecenia seksualnego. Tu warto zauważyć, że stymulacja seksualna jest konieczna, by sildenafil zadziała, dlatego nie musimy się obawiać niekontrolowanych erekcji przy jego stosowaniu. Dzięki działaniu sildenafilu możliwa jest silna erekcja utrzymywana tak długo, by bez przeszkód odbyć pełen, satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Vizarsin, czy wszyscy mogą go stosować?

Vizarsin przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji i potrzebują doraźnego, ale niezawodnego efektu. Niestety nie wszyscy mogą go stosować. Jeśli cierpimy na jakieś choroby, a szczególnie przyjmujemy na stałe leki, musimy ten fakt skonsultować z lekarzem, ponieważ substancja czynna Vizarsinu może wchodzić z interakcjami z innymi lekami. Nie wolno stosować tego preparatu przy jednoczesnym zażywaniu innych preparatów uwalniających tlenek azotu oraz azotanów w jakiejkolwiek postaci. To nie koniec przeciwskazań. Oczywistym przeciwwskazaniem jest także uczulenie lub nadwrażliwość na substancję czynną, czy którąkolwiek z substancji pomocniczych. Nie jest zalecany także dla tych mężczyzn, dla których aktywność seksualna nie jest pożądana na przykład w czasie rekonwalescencji, przy niektórych chorobach układu sercowo-naczyniowego na przykład niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca. Ponadto luku muszą unikać osoby, które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (niezależnie od przyczyny), a także z ciężką niewydolnością wątroby, z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Ostatnio przeglądane