AKTUALNOŚCI73. Sildenafil ratiopharm- opis produktu

Sildenafil ratiopharm- opis produktu

Zaburzenia erekcji mogą pojawić się współcześnie nawet u trzydziestoletnich lub dwudziestoletnich mężczyzn. To sprawka zanieczyszczenia środowiska, produktów spożywczych gorszej jakości, a także występowania wielu chorób cywilizacyjnych.

Kto jest narażony na problemy z potencją?

Współcześnie problem ten może dotknąć praktycznie każdego dorosłego mężczyznę. Spożywamy produkty spożywcze fatalnej jakości, w których znajduję się dużo chemii. Zanieczyszczenie środowiska choćby w formule popularnego smogu sprawia, że nasz układ sercowo-naczyniowy działa coraz gorzej. Krew nie dociera tak łatwo do wszystkich narządów, co w dużej mierze ma wpływ na uzyskiwanie i utrzymanie erekcji. Szczególnie narażone są osoby, które odżywają się tłusto, a ich dieta zawiera dużo węglowodanów, tłuszczy i cukrów. Kolejną grupą wysokiego ryzyka są te osoby, które nadużywają alkoholu, palą papierosy, piją dużo kawy, a także zbyt często sięgają po napoje energetyczne. Na naszą kondycję seksualną wpływ ma także otyłość oraz brak aktywności fizycznej. Kiedy prowadzimy siedzący tryb życia, zarówno w pracy, jak i w domu, to konsekwencją tego niestety mogą być zaburzenia erekcji. Ostatecznie grupą ryzyka są ci mężczyźni, którzy żyją w dużym stresie, niedostatecznie się wysypiają lub cierpią z powodu depresji.

Jak możemy wyleczyć problemy z potencją?

Należy zacząć oczywiście od wyeliminowania tych czynników, które sprawiają, że sam problem w ogóle istnieje. Niestety regeneracja organizmu trwa i to czasami naprawdę długo. Dlatego doraźnie warto zastosować lek, który pozwoli nam na bezproblemową aktywność seksualną. Takim środkiem jest Sildenafil Ratiopharm. Jest od dedykowany tym mężczyznom, którzy uskarżają się na umiarkowane kłopoty z potencją. Sildenafil Ratiopharm działa w niezwykle prosty sposób. Kluczem do pojęcia skuteczności leku, jest zrozumienie, jak działa mechanizm erekcji. Pojawia się ona bowiem na skutek dopływu krwi do prącia i utrzymuje wskutek obniżenia ciśnienia krwi. Brak dostatecznej ilości krwi sprawia, że osiągnięcie erekcji jest niemożliwe, mimo występującego stanu podniecenia seksualnego. Sildenafil Ratiopharm za pośrednictwem substancji czynnej sildenafil, wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu następuje zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych członka, co pozwala osiągnąć i utrzymać erekcję wystarczająco długo, by można było odbyć stosunek. Efekt ten otrzymujemy już po godzinie od zażycia kapsułki i utrzymuje się on nawet przez kilka godzin.

Gdzie mogę kupić ten lek?

Lek można dostać w renomowanym sklepie internetowym lub w aptece. Zdecydowanie nie zaleca się kupowania leku na podejrzanych aukcjach oraz od osób trzecich. Zwłaszcza kiedy lek był używany i ktoś sprzedaje nam rozpakowane opakowanie. Nie powinniśmy też kupować produktu po wyjątkowo niskich cenach. Istnieje wtedy realna obawa, że kupujemy podróbkę, która może być wysoce szkodliwa dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Czy Sildenafil Ratiopharm jest bezpieczny?

Lek może stosować każda osoba dorosła, o ile nie cierpi na dolegliwości, wyszczególnione w ulotce od producenta. Chodzi tu na przykład o utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny. Leku nie mogą też przyjmować osoby z ciężką niewydolnością wątroby, z niedociśnieniem, po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, a także każdy, kto ma uczulenie na substancję aktywną znajdującą się w leku.

Jak stosować Sildenafil Ratiopharm?

Aby lek zadziałał, wystarczy zażyć jedną tabletkę na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Erekcją, którą możemy uzyskać, powinna być możliwa wówczas nawet przez kilka godzin. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dawki, chyba że zezwoli na to lekarz. W takim przypadku możemy maksymalnie wziąć na dobę sto miligramów leku. W przypadku, jeśli środek powoduje przykre skutki uboczne, należy zmniejszyć dawkę leku do dwudziestu pięciu miligramów.

Ostatnio przeglądane