AKTUALNOŚCI72. Silden (sildenafil) – opis produktu

Silden (sildenafil) – opis produktu

Problemy z potencją dotyczą współcześnie nawet trzech milionów mężczyzn po czterdziestce. Większość z nich nie radzi sobie z zaburzeniami i kiedy te występują albo próbuje przeczekać lub też zamyka się w sobie i rezygnuje z podejmowania prób współżycia. Tymczasem na rynku dostępne jest proste i skuteczne rozwiązanie. Chodzi mianowicie o lek Silden.

Jak działa Silden?

Silden bazuje na substancji czynnej sildenafil. Związek ten wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. To niezwykle skuteczna metoda, gdyż przy zaburzeniach erekcji ilość krwi, która napływa do prącia, jest niewystarczająca, by pojawił się wzwód. Dzięki zastosowaniu Silden następuje, jak wspomnieliśmy rozkurczenie naczyń krwionośnych i zwiększenie napływu krwi do ciał jamistych członka, co pozwala osiągnąć i utrzymać erekcję wystarczająco długo, by można było odbyć stosunek. Efekt ten otrzymujemy już po godzinie od zażycia kapsułki i utrzymuje się on nawet przez kilka godzin. Musimy jednak pamiętać, że koniecznym warunkiem, aby lek zadziałał jest to, by zaistniało jakiekolwiek pobudzenie seksualne. Bez bodźców seksualnych Silden jest bezradny i nie pomoże nam zażywanie kolejnych tabletek.

Czy Silden jest skuteczny?

Silden jest bardzo skutecznym lekiem, który praktycznie gwarantuje nam uzyskanie erekcji pod warunkiem wystąpienia odpowiednich bodźców seksualnych. Lek ten działa na podobnej zasadzie jak Viagra a dowodem na skuteczność tego typu środków są wyniki sprzedaży leków zawierających sildenafil. Tego typu produktom w roku 2017 zaufało już ponad trzy miliony Polaków. Samo to świadczy o ich niezwykłej jakości produktu.

Czy lek można stosować dowolnie?

Jak w przypadku każdego produktu, który ma wpływ na nasze zdrowie, także Silden nie może być stosowany całkowicie dowolnie. Przede wszystkim nie wolno go podawać panom, którzy zażywają leki, używane w leczeniu dusznicy bolesnej i w zawale serca. Nie poleca się także łączenia sildenafilu z rytonawirem – lekiem przeciwwirusowym, stosowanym w leczeniu HIV. Podczas stosowania środka nie powinniśmy pić alkoholu, gdyż może to czasowo pogorszyć zdolność do osiągnięcia erekcji. Alkohol nie tyle nam zaszkodzi w reakcji z lekiem, ale po prostu spowoduje, że ten nie będzie aktywny. Także spożywanie tłustych potraw, jak na przykład pizzy, kebabów, a także frytek albo hamburgerów, może spowodować zakłócenia w działaniu leku.

Jaką dawkę leku możemy uznać za bezpieczną?

Standardowa tabletka zawiera dokładnie pięćdziesiąt miligramów leku. To ilość, która powinna u zdrowego, dorosłego mężczyzny wywołać erekcję i utrzymać ją przez kilka godzin. W przypadku kiedy lek nie działa tak, jak obiecuje to producent, możemy zwrócić się do lekarza o zwiększenie dawki. Nie wolno nam tego jednak robić na własną rękę. Pamiętajmy też, że dozwolona dobowa dawka leku w zależności od kondycji pacjenta wynosi od siedemdziesięciu pięciu do stu miligramów. Zmiana dawki powinna też nastąpić w przypadku, kiedy stosowanie leku wiążę się z uciążliwymi skutkami ubocznymi. W takim przypadku po konsultacji z lekarzem powinniśmy obniżyć dobową dawkę leku do dwudziestu pięciu miligramów.

Kto nie powinien stosować Sildenu?

Leku nie powinny stosować oczywiście te osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. Także niektóre dolegliwości i choroby, wykluczają terapie z udziałem Sildenu. Chodzi tu głównie o chorobę niedokrwienną serca, czyli chorobę wieńcową, niskie i wysokie ciśnienie krwi, ciężkie uszkodzenie wątroby i nerek, wrzody żołądka, choroby oczu, przebyty udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego, a także, kiedy pacjent ma zdiagnozowane arytmie komorowe, kardiomiopatię oraz wadę zastawkową.

Gdzie mogę kupić Silden?

Produkt możemy kupić w aptekach i sklepach internetowych. Ważne jest to, abyśmy kupowali lek tylko w tych punktach gdzie jesteśmy pewni, że sprzedawca nie oszuka nas i nie sprzeda nam nieoryginalnego produktu. Silden jest bezpieczny dla zdrowia, ale tylko wtedy, kiedy zażywamy oryginalny środek, a nie tańsze podróbki, których składu nie jesteśmy w stanie ustalić.

Ostatnio przeglądane