AKTUALNOŚCI71. Sildenafil Actavis – opis produktu

Sildenafil Actavis – opis produktu

Zaburzenia erekcji, kiedy pojawiają się po raz pierwszy, najczęściej są przez mężczyzn lekceważone. Jednak ich nasilenie powoduje, że panowie tracą kontrolę nad sobą i wpadają w panikę. Najczęściej efektem jest wycofanie się z wszelkich kontaktów seksualnych, stres, depresje i utrata pewności siebie.

Komu grożą problemy z potencją i jak sobie z nimi radzić?

Problemy z potencją mogą wystąpić u każdego dorosłego mężczyzny. Najczęściej jednak spotykane są u panów, którzy skończyli czterdzieści lub pięćdziesiąt lat. Narażeni na nie są także ci mężczyźni, którzy nie dbają o swoją dietę, nadużywają alkoholu, papierosów lub narkotyków, a także pracują w warunkach wysokiego stresu lub cierpią na depresje. Wszystkie te czynniki, sprawiają, że szansa na występowanie zaburzeń erekcji jest wielokrotnie wyższa. Początkowo zaburzenia są incydentalne i zrzucane na karb przepracowania. W późniejszych etapach występują coraz częściej, a niekiedy wręcz uniemożliwiają podejmowanie aktywności seksualnej. Sam problem może mieć też dwa oblicza. W niektórych przypadkach mężczyzna nie jest w stanie wywołać u siebie erekcji. W drugich erekcja pojawia się, ale jest krótkotrwała i przez to nie istnieje możliwość odbycia stosunku seksualnego. Kiedy problemy tego typu zaczynają się pojawiać to oprócz zmian w stylu życiu, powinniśmy sięgnąć po Sildenafil Actavis.

Jak działa Sildenafil Actavis?

Sildenafil Actavis opiera się w głównej mierze na substancji czynnej sildenafil. Ten uczestniczy aktywnie w syntezie tlenku azotu i wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Zaburzenia erekcji to bowiem nic innego tylko niedostateczna ilość krwi, która napływa do prącia. I to ten fakt uniemożliwia nam uzyskanie i utrzymanie przez dłuższy czas erekcji. Sildenafil rozkurczając mięśnie i rozszerzając naczynia, sprawia, że krew bez przeszkód może dopłynąć do narządów płciowych, a efekt obniżenia ciśnienia pozwala krwi dłużej tam zostać. Pożądany efekt otrzymujemy już po godzinie od zażycia kapsułki i utrzymuje się on nawet przez kilka godzin. Jedynym warunkiem skuteczności leku jest zaistnienie bodźców seksualnych oraz stanu podniecenia. Bez tego lek będzie nieskuteczny.

Czy każdy może stosować Sildenafil Actavis?

Jak każdy środek tego typu, także i ten lek ma swoje ograniczenia. Sildenafil Actavis może być stosowany przez każdego pełnoletniego mężczyznę, który ma umiarkowane i przejściowe problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Wyjątkiem są osoby uczulone na składniki zawarte w produkcie oraz mężczyźni powyżej sześćdziesiątego piątego roku życia, a także kobiety, zwłaszcza jeśli są w ciąży lub karmią piersią. Nie wolno też stosować leku wraz z alkoholem, gdyż ten skutecznie tępi działanie Sildenafil Actavis, a w większych dawkach, może całkowicie uniemożliwić aktywowanie się leku. Leku nie powinny także stosować te osoby, u których stwierdzono chorobę niedokrwienną serca, czyli chorobę wieńcową, niskie i wysokie ciśnienie krwi, ciężkie uszkodzenie wątroby i nerek, wrzody żołądka, choroby oczu, przebyty udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego, a także, kiedy pacjent ma zdiagnozowane arytmie komorowe, kardiomiopatię oraz wadę zastawkową.

Jak stosować Sildenafil Actavis?

Przyjmowanie Sildenafil Actavis jest niezwykle proste. Na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem zażywamy jedną tabletkę leku. Dawka, którą powinniśmy przyjąć, nie powinna przekraczać pięćdziesięciu miligramów. Tu ważna uwaga, stosowanie wyższych dawek, bez konsultacji z lekarzem lub łykanie kilku tabletek nie spowoduje, że efekt będzie większy, a jednocześnie może zagrozić zdrowiu pacjenta. Zmianę dawki może natomiast zalecić lekarz. Kiedy występują uboczne efekty, możemy ją zmniejszyć do dwudziestu pięciu miligramów, jeżeli Sildenafil Actavis nie działa tak, jak tego oczekiwaliśmy, po konsultacji z lekarzem możemy zwiększyć dawkę do maksymalnie stu miligramów. Należy też pamiętać, aby w trakcie przyjmowania leku nie wiązać go z alkoholem oraz sutymi posiłkami, zwłaszcza takimi, które zawierają ogromną ilość tłuszczy, cukrów i węglowodanów.

Ostatnio przeglądane