AKTUALNOŚCI70. Yextor- opis produktu

Yextor- opis produktu

Współczesny świat wcale nie jest tak przyjazny mężczyznom. Wiele wyzwań, nowe role społeczne, przemodelowanie rodziny mogą wpływać stresogennie i odbijać się na poczuciu wartości i męskości pojmowanej w sposób tradycyjny. U niektórych mężczyzn rodzi to tak silną frustrację, że odbija się na ich potencji. Innymi czynnikami, które wpływają bardzo negatywnie na męską siłę i potencję, jest zanieczyszczone środowisko naturalne, wysoka presja i permanentny stres zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym, przepracowanie oraz niehigieniczny tryb życia. W tym ostatnim aspekcie największymi wrogami prawidłowej erekcji jest zła, śmieciowa i nadmiernie tłusta dieta, używki, szczególnie palenie papierosów i alkohol, ale także kawa, która "wypłukuje" magnez i inne mikroelementy. Niebagatelną rolę w utrzymaniu ogólnie dobrej kondycji, a co za tym idzie także sprawności seksualnej, odgrywa również odpowiedni wypoczynek, wystarczająca dawka snu oraz aktywności fizycznej. Stąd właśnie zaburzenia erekcji i to u coraz młodszych mężczyzn. Kiedyś zaburzenia erekcji dotykały głównie mężczyzn po 40 roku życia i miały głównie związek ze zmianami w obrębie prostaty. Obecnie na zaburzenia erekcji cierpią już trzydziestolatkowie, a nawet młodsi mężczyźni. Na szczęście o ile zaburzenia erekcji nie wiążą się z poważnymi chorobami, lub wadami prącia ten stan jest absolutnie odwracalny. Wystarczy wprowadzić trochę zmian w swoim życiu, jeść zdrowo, wypoczywać, więcej się ruszać, odstawić lub chociaż ograniczyć używki oraz wspomóc się odpowiednią suplementacją, by w krótkim czasie przywrócić swoją sprawność seksualną, odzyskać apetyt na seks i znów cieszyć się udanym życiem intymnym. Ale co robić o tej pory? Na to przemysł farmaceutyczny też na szczęście znalazł rozwiązanie, środki doraźne, które szybko przywracają erekcję i pozwalają utrzymać ją tak długo, by można było odbyć satysfakcjonujący stosunek, takie jak na przykład Yextor.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Yextor?

Dla wszystkich dorosłych mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji i chcących skutecznie osiągnąć niezawodny wzwód i utrzymać go tak długo, by móc odbyć pełny, satysfakcjonujący stosunek seksualny. Dla wszystkich mężczyzn, którzy potrzebują pewnego i szybkiego efektu. Należy jednak pamiętać, że jeżeli jesteśmy na cokolwiek chorzy lub przyjmujemy na stałe leki, przyjmowanie preparatu Yextor należy skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym, ponieważ substancja czynna zawarta w preparacie może wchodzić w interakcje z innymi lekami i powodować wówczas poważne skutki uboczne, natomiast leku nie wolno przyjmować z lekami uwalniającymi tlenek azotu lub azotanami w żadnej postaci. Oczywiście jak w przypadku każdego innego preparatu nie wolno go stosować, jeśli wykazujemy nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Preparatu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. podczas rekonwalescencji po urazach czy operacjach) oraz u tych osób, które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od tego, czy miało to związek z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Ponadto przeciwskazaniami do stosowania preparatu jest ciężką niewydolność wątroby oraz hipotonia.

Potwierdzona, wyjątkowa skuteczność

Dlaczego Yextor jest tak bardzo skuteczny? Zawiera syldenafil, dokładnie tę samą substancję, która zrobiła takie niesamowitą furorę i przyniosła absolutny przełom w leczeniu zaburzeń erekcji pod postacią słynnej Viagry. Syldenafil to substancja zawierająca fosfodiesterazy typu 5, dla której jest silnym selektywnym inhibitorem, odpowiedzialnym za podział cGMP w ciałach jamistych, z jakich zbudowany jest penis. Pogłębia rozkurczający wpływ tlenku azotu na tę tkankę, natomiast nie działa zwiotczająco na izolowane ludzkie ciała jamiste. W trakcie stymulacji seksualnej, gdy zostają aktywowane przemiany metaboliczne, podczas których udział biorą cGMP oraz tlenek azotu, zablokowanie aktywności PDE5 przez syldenafil przyczynia się do podniesienia ilości cGMP w ciałach jamistych, a tym samym do silnej erekcji.

Ostatnio przeglądane