AKTUALNOŚCI69. Lekap- opis produktu

Lekap- opis produktu

Pojawiające się i nawracające problemy z uzyskaniem erekcji, to zmora wielu polskich mężczyzn, zwłaszcza po czterdziestce. Na szczęście już dziś mogą uzyskać oni pomoc i zastosować najnowszy lek, przywracający pełną i trwałą erekcję, o nazwie Lekap.

Jak się objawiają problemy z potencją?

Zwykle problemy z uzyskaniem erekcji pojawiają się znienacka i na początku każdy z nas zrzuca odpowiedzialność za ten fakt na stres, przepracowanie lub ogólne zmęczenie organizmu. Póki ich występowanie jest na tyle incydentalne, że nie wpływają na nasze życie seksualne, póty pomóc nam może zwykła zdrowa dieta, więcej ruchu, rezygnacja z używek oraz zwykły suplement diety wzbogacony o witaminy A, C i E oraz selen i cynk. Problem pojawia się, kiedy zaburzenia w uzyskaniu i utrzymaniu erekcji są na tyle częste, że wpływają znacząco na jakość naszego pożycia lub utrudniają w znacznym stopniu współżycie. W takim przypadku należy udać się do lekarza specjalisty, aby przede wszystkim wyeliminować chorobę, której konsekwencją mogą być te zaburzenia. Kiedy czynnik ten zostanie wykluczony, to najlepszym i najprostszym rozwiązaniem naszych problemów jest Lekap.

Jak działa Lekap?

Lekap został opracowany i wyprodukowany właśnie z myślą o tych panach, którzy borykają się z umiarkowanymi i przejściowymi problemami z potencją. Jego celem jest pomoc w uzyskaniu silnej i trwałej erekcji. Bazą dla tego produktu jest sildenafil. Substancja ta uczestnicząc aktywnie w syntezie tlenku azotu, sprawia, że podczas występowania bodźców seksualnych dochodzi do rozszerzenia się naczyń krwionośnych oraz rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych. Dzięki temu krew w krótszym czasie i w większej ilości może napłynąć w okolice narządów płciowych i do samego prącia, dzięki czemu uzyskujemy pewną erekcję, wizualnie wydłużamy i pogrubiamy penisa, a stan ten może trwać nawet do kilku godzin. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych.

Czy Lekap jest bezpieczny?

Lekap jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, pod warunkiem trzymania się zaleceń producenta, które znajdziemy na ulotce informacyjnej. Przede wszystkim musimy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej leku oraz nie stosować go równolegle z innymi środkami, które mają podobne lub identyczne przeznaczenie. Nie powinniśmy też przyjmować Lekap wraz z alkoholem oraz w trakcie jego zastosowania zjadać dużych porcji jedzenia. Takie czynności mogą bowiem osłabić działanie leku, a w sytuacjach skrajnych nawet całkowicie uniemożliwić występowanie efektów. Sam lek stosujemy na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, a jego efektem jest kilkugodzinna erekcja. Jeśli trwa ona dłużej niż cztery godziny, powinniśmy zwrócić się o pomoc do lekarza. Warunkiem działa Lekap jest jednak wystąpienie bodźców seksualnych, które doprowadzą nas do stanu podniecenia.

Czy każdy może zażywać Lekap?

Jak każdy lek także Lekap ma swoje ograniczenia. Środek nie może być przyjmowany przez mężczyzn, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników zawartych w leku. Także osoby, u których występują choroby sercowo-naczyniowe nie powinny stosować tego środka. Działanie leku może u nich bowiem wywołać zawał mięśnia sercowego, niestabilną dławicę piersiową, nagłą śmierć sercową, niemiarowość komorową, krwotok mózgowo-naczyniowy, przemijający napad niedokrwienny, nadciśnienie lub też niedociśnienie. Ci mężczyźni, którzy mają zdiagnozowaną niewydolność wątroby lub nerek, powinni przed zastosowaniem leku skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Dawka dzienna w ich wypadku nie może też przekraczać dwudziestu pięciu miligramów. Ostatecznie lek jest niewskazany dla mężczyzn, którzy mają anatomiczne deformacje prącia, cierpią na choroby predysponujące do wystąpienia priapizmu, przyjmują leki alfa-adrenolityczne, występują u nich zaburzenia krzepnięcia krwi i cierpią na chorobę wrzodową. Produkt ten możemy kupić w aptece lub każdym renomowanym sklepie internetowym.

Ostatnio przeglądane