AKTUALNOŚCI68. Falsigra- opis produktu

Falsigra- opis produktu

Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna mimo podniecenia seksualnego nie jest w stanie osiągnąć i utrzymać erekcji w wystarczające fazie do odbycia stosunku seksualnego. O ile dawniej, problem ten był uznawany za wstydliwy i nie leczony, o tyle dziś możemy z łatwością temu zaradzić.

Jak objawia się zaburzenie erekcji?

Zaburzenia erekcji mogą mieć charakter przejściowy lub permanentny. Jeśli stan taki występuje trwale, to jego przyczyną może być choroba, występująca w naszym organizmie. W takim przypadku należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem, gdyż objawy tego typu wiążą się z występowaniem naprawdę niebezpiecznych dla naszego zdrowia chorób. Kiedy dochodzi do uzyskania erekcji, ale podczas zbliżenia nie umiemy utrzymać jej przez wystarczająco długi czas, to może być to wynik pewnych barier psychologicznych, które niezdefiniowane, uniemożliwiają nam podjęcie współżycia. W takim przypadku właściwym adresem będzie gabinet seksuologa lub psychologa. Najczęściej jednak problemy z erekcją mają charakter przejściowy i sporadyczny. Powodują one, że tracimy pewność siebie, zostaję zachwiany nasz wzór męskości, a w skrajnych przypadkach mogą prowadzić do zaniechania prób podejmowania współżycia. W takim wypadku należy sięgnąć po Falsigra.

Co to jest Falsigra i jak działa?

Falsigra to lek, który został opracowany właśnie z myślą o tych mężczyznach, którzy z powodu wieku, stresu, przepracowania, niewłaściwej diety lub pod wpływem innych czynników, nie mogą uzyskać odpowiednio silnej i trwałej erekcji. Jego działanie opiera się na czynny składniki zwanym syldenafil. To związek, który uczestnicząc w syntezie tlenku azotu, wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych. Dzięki temu krew dopływa do nich szybciej i w większej ilości. Jednocześnie tlenek azotu powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co powoduje analogiczne zachowanie krwi. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który jest odpowiedzialny za rozkład c-GMP. W efekcie następuje zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Bezpośrednim efektem działania Falsigra jest uzyskanie mocnej i co najważniejsze długotrwałej erekcji.

Jak stosować Falsigra?

Stosowanie leku jest niezwykle proste. Należy na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym przyjąć jedną kapsułkę o dawce pięćdziesięciu miligramów. W przypadku kiedy środek nie działa tak skutecznie, jak powinien, możemy, oczywiście po konsultacji z lekarzem lub też farmaceutą, zwiększyć dawkę do siedemdziesięciu pięciu miligramów. Należy jedynie pamiętać, aby nie przekraczać dawki stu miligramów na dobę. Nie powinniśmy też zażywać leku wraz z jedzeniem, a zwłaszcza produktami obfitującymi w węglowodany, tłuszcze i cukier, a także, aby nie mieszać go za alkoholem. W takim przypadku lek może nie zadziałać zgodnie z przeznaczeniem lub efekty jego działania będą bardzo mocno ograniczone. Po zażyciu tabletki uzyskujemy możliwość osiągnięcia stanu erekcji, który trwa maksymalnie do czterech godzin. Jest to więc czas, podczas którego możemy komfortowo i bez pospiechu odbyć stosunek seksualny. Należy jednak pamiętać, że lek nie wywołuje automatycznie erekcji i aby ona wystąpiła, niezbędne są odpowiednie bodźce seksualne, wywołujące podniecenie.

Czy każdy może skorzystać z tego leku?

Falsigra mogą stosować panowie w wieku od osiemnastu do sześćdziesięciu pięć lat pod pewnymi jednak warunkami. Przede wszystkim pacjent nie może być uczulony na główny składnik leku. Lek nie może być stosowany przez osoby zdrowe, które nie mają problemów z uzyskaniem erekcji oraz kobiety. Ci mężczyźni, którzy chorują na serce, mają niewydolność wątroby lub nerek, a także zdiagnozowano u nich nadciśnienie tętnicze, powinny przed zastosowaniem leku, udać się na konsultacje z lekarzem lub farmaceutą. Kategorycznym przeciwskazaniem do używania produktu są także ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego, zwłaszcza niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca.
 

Ostatnio przeglądane