AKTUALNOŚCI67. Sildenafil Ranbaxy- opis produktu

Sildenafil Ranbaxy- opis produktu

Problemy z potencją, choć najczęściej pojawiają się u osób, które ukończyły czterdzieści lub pięćdziesiąt lat, dotykają współcześnie nawet trzydziestolatków. To pozwala nam twierdzić, że mamy współcześnie do czynienia z chorobą cywilizacyjną. Na szczęście na rynku istnieją środki, które pozwalają nam skutecznie zapobiegać konsekwencjom takiego stanu rzeczy.

Dlaczego pojawiają się problemy z potencją?

Problemy z uzyskaniem erekcji i jej utrzymaniem mogą wynikać z powodu choroby, która znajduję się w naszym organizmie, wiązać się z psychologicznymi barierami lub upływem lat i negatywnymi czynnikami, codziennej aktywności. W przypadku kiedy problemy z potencją mają swoje podłoże w chorobie, to właściwym adresem, pod który powinniśmy się udać, jest lekarz specjalista. Jeśli podłożem są problemy natury psychologicznej, które uniemożliwiają nam odbycie stosunku seksualnego, to właściwym rozwiązaniem jest psycholog lub seksuolog. Największa jednak liczba przypadków jest związana z upływającym wiekiem. Zaburzenia potencji najczęściej dotyczą mężczyzn, którzy skończyli czterdzieści lub pięćdziesiąt lat. Wpływ na naszą kondycję seksualną ma też wiele czynników i naszych codziennych aktywności. Chodzi tu przede wszystkim o przepracowanie, stres, znużenie, brak snu lub wypoczynku, a także otyłość, nadużywanie alkoholu, papierosów i złą dietę.

Jak poradzić sobie z problemami z potencją?

Należy podjąć przede wszystkim próbę regeneracji organizmu. Oznacza to lepsze odżywanie się, rezygnacje z używek oraz aktywniejszy tryb życia. Efekty zdrowszego trybu życia będą jednak widoczne dopiero po kilku, a nawet kilkunastu miesiącach. Dla wielu mężczyzn jest jednak ważne, żeby pomóc sobie doraźnie. Dlatego właśnie opracowano Sildenafil Ranbaxy. To produkt, który został pomyślany dla tych mężczyzn, którzy mają przejściowe i umiarkowane problemy z potencją. W składzie tego leku znajdziemy syldenafil. Substancja ta aktywnie uczestniczy w syntezie tlenku azotu i działa podobnie jak l-arginina, ale z dużo większą siłą. Tlenek azotu zaś wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych w narządach płciowych. Ich rozszerzenie pozwala krwi napłynąć do prącia, a obniżone ciśnienie krwi, które wytwarza Sildenafil Ranbaxy, nie pozwala jej odpłynąć. Efektem tej aktywności jest bardzo silna i długotrwała erekcja. Musimy wiedzieć, że umożliwiając nam uzyskanie erekcji, Sildenafil Ranbaxy nie wywołuje jej automatycznie. Znaczy to tyle, że do uzyskania erekcji, niezbędne będą bodźce seksualne i stan podniecenia.

Jak stosować lek i kto może go przyjmować?

Lek może być stosowany tylko przez osoby pełnoletnie, które nie osiągnęły jednak sześćdziesiątego piątego roku życia. Jego zastosowanie jest bardzo wygodne i proste. Wystarczy tylko przyjąć jedną tabletkę na około sześćdziesiąt minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Efektem zastosowania leku jest możliwość uzyskania erekcji przez nawet kilka godzin.

Zalecana dawka leku wynosi około pięćdziesięciu miligramów leku. Jeżeli w naszym przypadku lek nie daję spodziewanych rezultatów, to po konsultacji z lekarzem możemy, zwiększy dawkę do siedemdziesięciu pięciu gramów dziennie. Natomiast w przypadku, gdy po przyjęciu leku borykamy się z uciążliwymi efektami ubocznymi, to należy obniżyć dawkę do dwudziestu pięciu miligramów. Należy pamiętać, że dobowa dawka leku wynosi sto miligramów.

Czy istnieją jakieś ograniczenia w przyjmowaniu Sildenafil Ranbaxy?

Sildenafil Ranbaxy jak każdy lek ma swoje ograniczenia. Środek nie może być przyjmowany przez mężczyzn, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników zawartych w leku. Środek nie powinien też być stosowany przez osoby, u których występują choroby sercowo-naczyniowe, gdyż preparat może u nich wywołać poważne działania niepożądane (zawał mięśnia sercowego, niestabilna dławica piersiowa, nagła śmierć sercowa, niemiarowość komorowa, krwotok mózgowo-naczyniowy, przemijający napad niedokrwienny, nadciśnienie czy niedociśnienie). Nie jest on dostępny także dla tych panów, którzy mają anatomiczne deformacje prącia lub cierpią na choroby predysponujące do wystąpienia priapizmu.

Ostatnio przeglądane