AKTUALNOŚCI66. Sildenafil bluefish- opis produktu

Sildenafil bluefish- opis produktu

Choć zaburzenia erekcji występują dziś dość powszechnie i są prawdziwą zmorą mężczyzn po czterdziestym roku życia, to nadal wielu mężczyzn kierując się wstydem, nie podejmuje żadnych prób leczenia problemów z potencją. Tymczasem rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

Skąd się biorą problemy z potencją?

Problemy z potencją wynikają z trzech różnych powodów. Może to być związane z chorobą, która jest obecna w naszym organizmie. W takim wypadku należy udać się natychmiast do lekarza specjalisty. Choroba dająca objawy w postaci impotencji może być bardzo groźna. W niektórych przypadkach problemy mają podłoże psychologiczne, aby stwierdzić właściwą przyczynę, należy skorzystać z pomocy seksuologa lub psychologa. Na szczęście w przytłaczającej większości przypadków, zaburzenia mają związek z wiekiem mężczyzny oraz niewłaściwym postępowaniem. Niewielu z nas zdaję sobie bowiem sprawę z faktu, że codzienne aktywności lub zaniechania, znacząco wpływają na naszą kondycję seksualną. Chodzi tu na przykład o przepracowanie, stres, brak snu i wypoczynku, otyłość, nadużywanie alkoholu, a także niewłaściwą dietę.

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji?

Przede wszystkim musimy wybrać zdrowy tryb życia i zacząć właściwie się odżywiać. Właściwa dieta, która przywróci nam poprzednią sprawność seksualną, powinna zawierać warzywa, owoce i produkty, które zawierają aminokwasy, minerały oraz witaminy. Szczególny nacisk należy położyć na obecność witaminy A, C oraz E, a także selenu, cynku i magnezu. Odrzućmy też używki i powinniśmy podjąć większą aktywność fizyczną. Takie postępowanie zapewni nam długotrwałą poprawę. Aby pomóc sobie doraźnie, możemy zastosować lek, który pomoże nam w uzyskaniu silnej i co najważniejsze trwałej erekcji. Sildenafil bluefish, bo o nim mówimy, został stworzony dla tych mężczyzn, którzy mają umiarkowane i przejściowe problemy z erekcją. Opiera się on głównie na substancji czynnej zwanej syldenafil. Uczestniczy ona w syntezie tlenku azotu, który ma tę właściwość, że rozszerza ścianki naczyń krwionośnych oraz powoduje rozkurczanie się mięśni gładkich w ciałach jamistych. Pozwala to na napływanie krwi do narządów płciowych w krótszym czasie i w większej ilości. Jednocześnie środek pozwala na obniżenie ciśnienia krwi. Dzięki temu krew nie odpływa tak szybko z prącia, co w efekcie daję nam trwalszą erekcję. Musimy jednak pamiętać, że sam Sildenafil bluefish nie jest afrodyzjakiem. Aby lek zadziałał, niezbędne jest wystąpienie podniecenia seksualnego.

Kto może stosować lek?

Stosowanie leku jest niezwykle proste. Należy po prostu przyjąć jedną tabletkę zawierającą pięćdziesiąt miligramów środka na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jeśli lek nie daję odpowiednich rezultatów lub podczas stosowania występują bardzo uciążliwe efekty uboczne, to powinniśmy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ten może zwiększyć nam dawkę leku do siedemdziesięciu pięciu miligramów lub zredukować ją do dwudziestu pięciu miligramów. Musimy jednak pamiętać, aby nie przekraczać dawki stu miligramów na dobę.

Sam lek nie powinien być stosowany wraz z sutym posiłkiem oraz alkoholem. Te bowiem mogą znacząco obniżyć działanie środka lub wręcz sprawić, że ten będzie całkowicie nieaktywny. Niestety jak w przypadku każdego leku, także w tym wypadku, istnieją ograniczenia w zakresie naszego zdrowia. Leku nie powinni przyjmować mężczyźni, którzy mają uczulenie na którykolwiek ze składników, zawartych w produkcie. Z kolei osoby, które chorują na serce, mają niewydolność wątroby lub nerek, a także zdiagnozowano u nich nadciśnienie tętnicze, powinny przed zastosowaniem leku, udać się na konsultacje z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwskazaniem do stosowania leku są także ciężkie choroby układu sercowo-naczyniowego, zwłaszcza niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca.

Warto też pamiętać, że nie wolno stosować Sildenafil bluefish wraz z innymi środkami tego typu. Powinniśmy też przemyśleć miejsce, w którym kupujemy lek. Najbardziej wskazane są apteka lub renomowane sklepy internetowe.

Ostatnio przeglądane