AKTUALNOŚCI65. Sildenafil Apotex- opis produktu

Sildenafil Apotex- opis produktu

Już kilkanaście milionów mężczyzn w całej Europie i ponad trzy miliony panów po czterdziestce w Polsce, zmaga się z problemami z potencją. Zaburzenia te, choć najczęściej występują w formie umiarkowanej i przejściowej, są niezwykle szkodliwe dla męskiej psychiki, poczucia własnej wartości, komfortu i nieleczone mogą prowadzić do porzucenia aktywności seksualnej, a nawet występowania leków i depresji.

Skąd się biorą zaburzenia erekcji?

Problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji, brak popędu, a także przedwczesny wytrysk to zaburzenia, które najczęściej pojawiają się wraz z wiekiem. Dużo bardziej narażony jest na ich występowanie czterdziestolatek lub pięćdziesięciolatek niż dwudziestolatek. Przypadki te mogą też być związane z chorobą, która trawi nasz organizmu lub pewnymi blokadami psychologicznymi. W takich wypadkach należy udać się na konsultacje do lekarza specjalisty i poddać się odpowiedniej terapii. W większości przypadków zaburzenia mają charakter przejściowy i umiarkowany, a wpływ na naszą kondycję seksualną, wywierają codzienne aktywności człowieka.

Co robić, kiedy pojawią się zaburzenia?

Przy pierwszych oznakach problemów z potencją należy od razu zastosować leczenie długofalowe oraz doraźne. Leczenie długofalowe to po prostu powrót do zdrowszego trybu życia. Rezygnacja z używek, ograniczona aktywność fizyczna, unikanie sytuacji stresowych oraz zmiana diety. Leczenie polega tutaj na dostarczeniu do organizmu, niezbędnych składników, które pozwolą przywrócić nam pełną kondycję seksualną na najwyższym poziomie. Jednocześnie należy zastosować środek, który pozwoli nam na bieżąco podejmować współżycie. Takim właśnie produktem jest Sildenafil Apotex.

Jak działa Sildenafil Apotex?

Produkt ten został opracowany i wyprodukowany z myślą o tych mężczyznach, którzy nie są w stanie w stopniu umiarkowanym, osiągnąć erekcji na takim poziomie, który pozwalałby na odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Może to być związane z samym zaistnieniem stanu erekcji lub niemożnością jej utrzymania przez dłuższy czas. Składnikiem aktywnym jest tu dobrze znany z Viagry sildenafil. Działa on jako część procesu syntezy tlenku azotu, który ma duży wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych i rozkurczania się mięśni gładkich w ciałach jamistych. Dzięki temu krew jest w stanie szybciej i w większej ilości dotrzeć do penisa i okolic narządów płciowych. Efektem tego działania jest silna i mocna erekcja, a także większa czułość na bodźce seksualne.

Jak stosować ten lek?

Sam lek przyjmujemy na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Standardowa dawka to pięćdziesiąt miligramów leku. Zaleca się, aby nie przekraczać dziennej dawki w ilości stu miligramów. Jeśli lek nie daję odpowiednich rezultatów lub efekty uboczne jego stosowania są uciążliwe, to należy się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą, który może podwyższyć jednorazową dawkę do siedemdziesięciu pięciu miligramów lub obniżyć ją do dwudziestu pięciu miligramów. Mniejszą dawkę powinni stosować także ci mężczyźni, którzy cierpią z powodu choroby wrzodowej, niewydolności wątroby oraz nerek. Sam produkt może być stosowany tylko przez osoby pełnoletnie, które jednocześnie nie przekroczyły sześćdziesiątego piątego roku życia. Efekty zastosowania środka, będą odczuwane przez kilka do kilkunastu godzin. Zależy to od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Pamiętać jednak należy, że Sildenafil Apotex nie jest afrodyzjakiem. Nie wywołuje on podniecenia, a jedynie ułatwia osiągnięcie trwałej erekcji. Dlatego do właściwego działania leku, potrzebne jest podniecenie i bodźce seksualne.

Czy każdy może stosować Sildenafil Apotex?

Lek jest bezpieczny dla naszego zdrowia, ale jak każdy środek, który ma wpływ na zdrowie, ma swoje ograniczenia. Produktu nie powinny przyjmować osoby uczulone na którykolwiek ze składników występujących w leku. W przypadku osób ze zdiagnozowaną niewydolnością wątroby lub nerek, zaleca się zredukowanie dawki leku do dwudziestu pięć miligramów na dobę. Nie może też być stosowany bez konsultacji z lekarzem przez osoby, które cierpią na choroby serca lub niedociśnienie.

Ostatnio przeglądane