AKTUALNOŚCI60. Mensil- opis produktu

Mensil- opis produktu

Satysfakcjonujące życie seksualne to jedna z najważniejszych składowych oceny naszego ogólnego dobrostanu i poczucia szczęścia. Gdy ten aspekt zaczyna szwankować, często także w innych sferach życia jakość naszego funkcjonowania się pogarsza. Problemy z potencją i erekcją na pewno destrukcyjnie wpływają na relacje. Problemom z potencją towarzyszy też obniżenie ogólnej samooceny, co może negatywnie wpływać na naszą pracę i inne aktywności. Czemu tak wielu, coraz młodszych mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji? Przyczyny należy upatrywać przede wszystkim w czynnikach psychologicznych i środowiskowych. W rzadkich wypadkach problemy z erekcją są wynikiem poważnych chorób lub wad prącia czy jąder. Ale zwykle przyczyna tkwi w ogólnej higienie życia. Stres, życie w ciągłym biegu i przepracowanie, unikanie aktywności fizycznej, a szczególnie używki, alkohol, papierosy oraz zażywanie niektórych leków są główną przyczyną problemów z erekcją. Żeby uniknąć pogłębienia takich problemów lub odwrócić tę tendencję i odzyskać męską siłę i sprawność trzeba zmienić maksymalnie wiele czynników negatywnych. Warto też wesprzeć się w tej walce jednym z licznych suplementów diety. Jednak zmiana nawyków może potrwać dość długo, a co zrobić dziś, żeby pomóc sobie doraźnie i znów móc cieszyć się udanym życiem seksualnym? Doskonale z tym problemem poradzi sobie preparat Mensil.

Co wyjątkowego jest w Mensil?

Mensil w odróżnieniu od innych preparatów nie wymaga popijania. To po prostu tabletki do żucia o miętowym smaku. Więc w każdej chwili możesz zażyć ten środek absolutnie dyskretnie, tak jakbyś sięgał po prostu po gumę do żucia. Dyskretna forma preparatu to nowość na naszym rynku i ogromny atut. Co prawda zaleca się przyjąć preparat na 60 minut przed planowanym stosunkiem, ale kto planuje takie rzeczy z zegarkiem w ręku. Nie martw się, preparat działa przez pięć godzin od zażycia. Będziesz miał więc czas na randkę, kolacje i grę wstępną. A co jeśli nic z Twoich planów nie wyjdzie? Nie musisz obawiać się żadnych problemów ani niekontrolowanych erekcji, ponieważ żeby preparat w ogóle zadziałał, musi wystąpić wyraźny bodziec erotyczny i seksualna stymulacja.

Jak to działa?

W składzie preparatu Mensil podstawową substancją czynną jest syldenafil w postaci cytrynianu (25 gram. na tabletkę). Sildenafil wspomaga rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, powodując zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. To pozwala na uzyskanie niezawodnej, silnej erekcji oraz jej utrzymanie przez dłuższy czas. Jeśli planujemy zażywać Mensil, mimo że jest to lek dostępny bez recepty, warto skonsultować jego zażywanie z lekarzem, ponieważ substancja czynna sildenafil wykazuje pewne przeciwskazania. Tym bardziej, jeśli jesteśmy na coś chorzy lub przyjmujemy na stałe leki. Przeciwskazaniem na przykład jest jednoczesne podawanie leków, które uwalniają tlenek azotu lub azotanów w jakiejkolwiek postaci. Syldenafil to ta sama substancja, która występuje w sławnej Viagrze, a preparaty o nią oparte wykazują właśnie takie działanie jak Viagra. Sildenafil jest lekiem bezpiecznym, ale osoby z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi nie powinny przyjmować go bez konsultacji z lekarzem, szczególnie jeśli doskwierają nam problemy z sercem i krążeniem.

Podsumowanie

Mensil możemy kupić w aptece lub w renomowanym sklepie internetowym. Zdecydowanie nie zalecamy kupowania leku na podejrzanych aukcjach internetowych, przy osiedlowych bazarach oraz z drugiej ręki. Nasza podejrzliwość powinna być tym większa, jeśli ktoś oferuje nam produkt po wyjątkowo niskiej cenie lub już rozpakowany. W takim przypadku rozsądniej będzie zrezygnować z zakupu. Środek ten jest bowiem całkowicie bezpieczny, ale tylko pod warunkiem, że kupimy oryginalny produkt, który ma identyczny skład z tym deklarowanym przez producenta. Pamiętajmy też Mensil nie jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich i tych mężczyzn, którzy nie mają problemów z potencją. Stosować go nie powinni też mężczyźni, którzy przekroczyli sześćdziesiąty piąty rok życia lub cierpią z powodu chorób serca, nadciśnienia tętniczego czy przechodzili niedawno zawał.

Ostatnio przeglądane