AKTUALNOŚCI59. Testomag- opis produktu

Testomag- opis produktu

Niehigieniczny tryb życia, życie w ciągłym biegu, stresie i przepracowaniu, zła dieta, używki, szczególnie nadużywanie alkoholu i palenie papierosów, unikanie aktywności fizycznej powodują zaburzenia w funkcjonowaniu męskich organizmów, które w efekcie doprowadzają nie tylko do spadku ogólnej wydolności i kondycji, ale także wyraźnie wpływają na obniżenie popędu oraz seksualnej sprawności. Na szczęście proces ten szybko można odwrócić, z jednej strony wprowadzając modyfikacje w swoim życiu i diecie, tak by zminimalizować, jeśli nie wyeliminować czynniki szkodliwe, a z drugiej dostarczając swojemu organizmowi brakujących, a jednocześnie odpowiedzialnych za męską kondycję składników odżywczych, witamin i mikroelementów stosując dedykowaną dla mężczyzn, opracowaną specjalnie na ich potrzeby, odpowiednią suplementację. We wsparciu tego procesu odzyskiwania męskiej siły i sprawności przemysł farmaceutyczny stworzył idealnego sojusznika w postaci suplementu diety Testomag. Pamiętajmy jednak, że żaden suplement nie odwali całej roboty za nas i aby efekty były odczuwalne i długotrwałe muszą za tym iść zmiany w trybie życia i diecie.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Testomag?

Dla wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy chcą uzupełnić w swojej diecie kluczowe dla męskiej kondycji składniki mineralne. W składzie suplementu diety Testomag znajdują się składniki, które są istotne dla usprawnienia funkcji organizmu mężczyzny. Preparat można stosować także w celu uzupełnienia codziennej diety w cynk, selen, witaminę B6. Jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoją ogólną kondycję, poprawić siłę mięśni i przywrócić pełną sprawność seksualną.

Testomag-jak to działa?

Testomag jest preparatem skomponowanym specjalnie na męskie potrzeby. Łączy w sobie skuteczność z bezpieczeństwem stosowania, ponieważ w składzie znajdują się naturalne składniki, dobrze znane i o potwierdzonej badaniami skuteczności.
Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości oraz biorą udział w syntezie białka. Składniki te powodują zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, selen natomiast przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Ekstrakt Ashwagandhy KSM-66 wspiera sprawność seksualną mężczyzn oraz pomaga utrzymać ruchliwość plemników, a także ich ilość. Dzięki swoim właściwościom adaptogennym, Ashwagandha wpływa pozytywnie na zdolność adaptacji w różnego rodzaju sytuacjach stresowych oraz dodaje energii. Taki właśnie skład powoduje, że preparat działa dwutorowe, a jego oba kierunki działania wzmacniają się nawzajem. Ogólny wzrost energii i wydolności organizmu wydajnie podnosi libido, odzyskujemy apetyt na seks. Z kolei składniki wspierające potencję i podnoszące sprawność seksualną, sprawiają, że czujemy się pewniej i chętniej podejmujemy różne aktywności. Niebagatelne działanie zarówno na potencje, jak i ogólną kondycje mają antystresowe składniki preparatu. Szczególnie że w permanentnym stresie tracimy bardzo dużo magnezu i łatwo w takiej sytuacji o jego niedobory. Stres jest natomiast jedną z najpoważniejszych przyczyn problemów z potencją, zaburzeń erekcji czy drastycznych spadków męskiego libido.

Jak postępować by preparat zadziałał i był w pełni bezpieczny

Jeśli cierpimy na przewlekłe choroby i przyjmujemy na stałe leki, fakt suplementacji powinniśmy skonsultować z lekarzem, ponieważ składniki suplementu mogą wchodzić w reakcje z lekami. Nie należy przekraczać dziennej, zalecanej dawki (1 tabletka). Warto podkreślić, że jak każdy suplement preparat Testomag nie zastąpi zróżnicowanej, dobrze zbilansowanej diety, więc zmiany w naszym menu będą konieczne, by proces odzyskiwania męskiej siły był szybki, a efekty trwałe. Preparat należy zamawiać u producenta lub w aptekach, bowiem mamy wtedy pewność, że preparat jest oryginalny, nie był otwierany i był prawidłowo przechowywany. Przechowywać należy go w ciemnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Ostatnio przeglądane