AKTUALNOŚCI57. Potency therapy- opis produktu

Potency therapy- opis produktu

Zaburzenia erekcji to już wręcz plaga naszych czasów. Czemu tak się dzieje? Inaczej niż kiedyś, gdy zaburzenia erekcji dotykały głównie starszych mężczyzn, po 40 roku życia lub były związane z poważniejszymi chorobami, które zaburzają napływ krwi do ciał jamistych, z których zbudowany jest penis (np. cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, wady prącia), obecnie problemy z potencją mają coraz młodsi mężczyźni. Wpływ na to mają liczne czynniki środowiskowe i psychologiczne. Wysokie zanieczyszczenie środowiska, szczególnie odczuwalne, gdy mieszka się w większych miastach, życie w ciągłym biegu i stałym, silnym stresie, a także niehigieniczny tryb życia-unikanie ruchu, niepełnowartościowa dieta, używki, szczególnie papierosy i alkohol powodują, że na zaburzenia erekcji cierpią coraz młodsi mężczyźni. Wielu mężczyzn nie konsultuje tych dolegliwości z lekarzami ani chociażby z farmaceutą. Szacuje się, że dotyczy to 65 procent mężczyzn z zaburzeniami erekcji (badania GFK Polonia z 2016 roku). To poważny błąd, ponieważ istnieje szereg metod i bardzo skutecznych preparatów, które wspierają przywracanie seksualnej sprawności. Jednym z takich preparatów jest suplement diety Potency Therapy

Dla kogo Potency Therapy?

Dla wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Warto podkreślić, że suplement Potency Therapy nie jest lekiem do stosowania doraźnego. Dlatego też trzeba nieco dłużej czekać na pierwsze efekty, natomiast poprawa, jaką osiągniemy, stosując regularnie preparat, jest trwała. Dlatego też można polecić go osobom, które są cierpliwe, ale zależy im na trwałych efektach. Dzięki temu, że preparat przyjmowany jest regularnie, a nie doraźnie przed stosunkiem, wyeliminowany zostaje stres związany ze spontanicznym kontaktem seksualnym. Mówiąc najprościej, regularne przyjmowanie preparatu po prostu utrzymuje funkcje seksualne w pełnej gotowości.

Naturalny, skuteczny skład

Potency Therapy zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego, które wzmacniają nie tylko funkcje seksualne, ale także ogólną witalność organizmu. To skutkuje silną i długotrwałą erekcją, co oczywiście pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji ze stosunku. Dodatkowo niweluje lęk przed nieudanym stosunkiem, co wzmacnia pewność siebie oraz atrakcyjność seksualną. Preparat jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny, nie odnotowuje się jakiś poważniejszych skutków ubocznych jego zażywania. Warto pamiętać też, że preparaty roślinne działają skutecznie, ale łagodnie, więc nie musimy obawiać się niekontrolowanej erekcji. Aby nastąpił wzwód, musi pojawić się silny bodziec erotyczny oraz seksualna stymulacja. W składzie preparatu znajdziemy między innymi buzdyganek naziemny, który łagodzi objawy andropauzy, pobudza syntezę białek i co najważniejsze wspomaga erekcje. L-arginina zaś, uczestniczy w syntezie tlenku azotu, który powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew łatwiej napływa do prącia. Skład zawiera także miłorząb japoński, cynk, selen oraz witaminy.

Kto może stosować Potency Therapy?

Suplement może być stosowany przez każdego pełnoletniego mężczyznę, który nie ma uczulenia na jeden ze składników występujących w produkcie. Ponieważ środek zmienia ciśnienie krwi, to osoby, które chorują na nadciśnienie tętnicze, mają problemy z sercem lub wątrobą albo przechodziły niedawno zawał, lub udar, powinny przed zastosowaniem Potencje Therapy, skonsultować się z lekarzem albo farmaceutą. Dotyczy to także tych osób, które zażywają leki na nadciśnienie.

Samo stosowanie suplementu jest bardzo proste. Łykamy jedną, maksymalnie dwie pigułki dziennie, najlepiej przed porannym posiłkiem. Pierwsze efekty działania w zależności od indywidualnych predyspozycji osoby, może zaobserwować po około trzech tygodniach lub po miesiącu. Najkorzystniej jest zakupić suplement w aptece lub jednym z renomowanych sklepów internetowych. Mamy wtedy pewność, że kupujemy oryginalny produkt, który ma dokładnie ten skład podany przez producenta. Nie powinniśmy kupować Potency Therapy na podejrzanych aukcjach lub rozpakowanych opakowań.

Ostatnio przeglądane