AKTUALNOŚCI56. Prostalong Vital- opis produktu

Prostalong Vital- opis produktu

Szacuje się, że w samej tylko Europie problem uzyskania i utrzymania erekcji dotyka nawet kilkunastu milionów mężczyzn. Zanieczyszczenie powietrza i coraz gorsze nawyki sprawiają, że przypadłość ta stała się swoistą chorobą cywilizacyjną, która dotyka coraz większej ilości mężczyzn.

Skąd się biorą problemy z potencją?

W przytłaczającej większości przypadków, problemy z potencją wynikają z upływających lat oraz codziennej aktywności człowieka. Osoby po czterdziestym roku życia będą zatem bardziej narażone na występowanie problemów z erekcją niż dwudziestolatkowie. To samo tyczy się osób palących, nadużywających alkoholu, otyłych lub nieaktywnych fizycznie. Na problemy z potencją wpływa także przemęczenie, stres, przepracowanie, zła jakość powietrza oraz w dużej mierze niewłaściwa dieta. To dlatego tak wiele suplementów zawiera mikroskładniki i witaminy, które w dużej dawce mają na nowo zaktywizować nas seksualnie.

Co powinniśmy zrobić, kiedy pojawią się pierwsze problemy?

Jeżeli problem z potencją jest stały, to znaczy występuję permanentny brak możliwości osiągnięcia erekcji, to należy udać się do lekarza specjalisty. Impotencja może mieć podłoże psychologiczne, ale może też być oznaką poważnej choroby organizmu. Także nowotworowej. Dlatego pod żadnym pozorem nie wolno nam lekceważyć takich objawów. W większości jednak przypadków mamy do czynienia z umiarkowanymi i przejściowymi kłopotami z erekcją. W takim przypadku najkorzystniej jest natychmiast odstawić używki. Zmienić swoją dietę na bardziej zdrową i roślinną, a także unikać sytuacji, które wiążą się ze stresem lub nieprzyjemnościami. Dodatkowo powinniśmy zastosować specjalny produkt, który wzmocni naszą erekcję i poprawi poziom libido. Chodzi o Prostalong Vital.

Jak działa Prostalong Vital i jaki ma skład?

Prostalong Vital działa kompleksowo i oprócz tego, że wpływa na jakość i utrzymanie erekcji, to dodatkowo wspomaga nasz organizm w utrzymaniu prawidłowych funkcjo prostaty. Regularne stosowanie tego środka nie tylko zapewni nam silną i trwałą erekcję, ale też pozwoli na intensywniejsze doznania podczas stosunku, pobudzenie potencji i większą aktywność seksualną. Zwiększy także naszą ogólną kondycję i poprawi pracę serca. Dlatego właśnie jest on polecany każdemu dorosłemu mężczyźnie, który pragnie dbać o zdrowie i dobrą kondycję układu moczowo-płciowego. Skład tego produktu różni się nieco od tych, które znamy z innych suplementów. Znajduję się tam w kolejności wymienionej przez producenta żelatyna wołowa, olej sojowy, olej rybi zawierający osiemnaście procent EPA i dwanaście procent DHA, substancja wiążąca-glicerol, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, zawierający nie mniej niż dziesięć procent glikozydów, woda, ekstrakt z pomidorów zawierający dziesięć procent likopenu, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, barwnik - karmel, barwnik - dwutlenek tytanu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik - błękit brylantowy FCF, barwnik.

O ile korzeń żeń –szeń ma zapewnić nam możliwość uzyskania erekcji, a także wpływa na poziom libido i wspomaga produkcje testosteronu, to kwas eikozapentaenowy ma pozytywny wpływ na serce, a witamina B6 pozwala na utrzymanie prawidłowego metabolizmu, reguluje gospodarkę hormonalną, wspiera działanie układu nerwowego i redukuje uczucie zmęczenia oraz stres. Kwas dokozaheksaenowy wspomaga zaś prawidłowe funkcjonowania serca i przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia.

Jak stosować Prostalong Vital?

Regularne stosowanie produktu jest niezwykle proste. Wystarczy codziennie przyjmować jedną lub maksymalnie dwie tabletki i popić je dużą ilością wody. Efekty działania produktu powinny być widoczne po około dwóch tygodniach. Z właściwości tego środka nie mogą korzystać te osoby, które są uczulone na choćby jeden ze składników produktu. Także ci panowie, którzy mają zdiagnozowane problemy z sercem, wątrobą lub nerkami powinni przed zastosowaniem Prostalong Vital skonsultować ten fakt z lekarzem, lub farmaceutą.

Ostatnio przeglądane