AKTUALNOŚCI53. XtraSize- opis produktu

XtraSize- opis produktu

mówi się, ze wielkość penisa nie ma znaczenia, jeśli chodzi o jakość życia seksualnego. To nie do końca prawda. Większość kobiet w badaniach statystycznych przyznaje, że "rozmiar ma znaczenie", a blisko 85 procent mężczyzn nie jest zadowolonych z wielkości swojego przyrodzenia. Warto też pamiętać, że nawet jeśli wielkość penisa nie powoduje problemów technicznych z odbyciem pełnego, satysfakcjonującego stosunku to ma ogromne znaczenie psychologiczne. Niezadowolenie z wielkości swojego przyrodzenia może budzić lek przed podejmowaniem współżycia, a w konsekwencji prowadzić do zaburzeń erekcji. Mechaniczne sposoby na powiększanie penisa bywają wątpliwe, a niektóre są wręcz niebezpieczne dla naszego zdrowia. Mamy dobrą wiadomość, nie musisz przyjmować tylko tego, czym obdarzyła Cię natura. W skuteczny, naturalny i bezpieczny sposób możesz powiększyć swojego penisa nawet o 7,5 centymetra. Jak tego dokonać?

XtraSize- naturalny suplement dla twojej męskości

Możesz w niedługim czasie stać się takim mężczyzną, jakim zawsze marzyłeś być, poprawić swoją samoocenę i zadowolić w pełni partnerkę. Suplement diety Xtrasize efektywnie usprawnia krążenie krwi w członku, dzięki czemu naturalnie sprawia się, że penis staje się większy, grubszy oraz bardziej sprawny. Ponadto dzięki stosowaniu preparatu Xtrasize odzyskasz kontrolę nad swoim wytryskiem, dzięki temu stosunek będzie dłuższy, co na pewno docenisz zarówno Ty, jak i Twoja partnerka. Czego jeszcze możemy się spodziewać w naszych sypialniach, jeśli zdecydujemy się na suplementację preparatem XtraSize poza powiększeniem penisa i kontrolą nad wytryskiem? Ogólnie zwiększy się nasze libido i witalność. Dzięki preparatowi XtraSize odkryjesz także zupełnie nowy wymiar orgazmu. To dotyczy zresztą także Twojej partnerki, ponieważ większy i grubszy penis niż dotychczas to stymulacja innych punktów w ciele kobiety. Z kolei dla Ciebie większy członek zapewnia lepszą penetrację i zintensyfikowanie wszystkich przeżyć. Twoje orgazmy będą po prostu silniejsze i dłuższe niż kiedykolwiek dotąd. Sam fakt, że mamy świadomość, iż nasz penis jest nie tylko większy, ale też sprawniejszy dodaje z kolei poczucia własnej wartości i męskości, śmielej pozwala inicjować zbliżenia i cieszyć się intymnością bez lęku o niepowodzenie. To wpływa pozytywnie na każdy inny aspekt życia mężczyzny oraz doskonale na relacje, ponieważ satysfakcjonujące życie erotyczne jest podstawą każdego związku i jego silnym fundamentem.

Jak to działa?

Xtrasize łączy w sobie skuteczność z bezpieczeństwem stosowania, ponieważ oparty jest na znanych od wieków, doskonale przebadanych w tych dwóch aspektach, o potwierdzonych właściwościach substancji czynnych pozyskiwanych z naturalnych źródeł. Swoją siłę preparat XtraSize czerpie ze swoich trzech głównych składników:
Tribulus Terrestris-znany od wieków afrodyzjak, dzięki któremu można polepszyć swoją sprawność seksualność. Ten składnik jest także odpowiedzialny za wzmocnienie erekcji u mężczyzn. Wyciąg z buzdryganka sprawia, że wzwód jest mocniejszy, dzięki czemu można się cieszyć wspaniałymi efektami podczas zbliżeń.
Maca Root-wyrównuje poziom hormonów w organizmie, wzmacniając go i zapewniając prawidłowe funkcjonowanie.
Pobudza libido i poprawia sprawność seksualną
Saw Palmetto-pobudza libido, pobudza energię seksualną, co poprawia jakość erekcji i ogólną wydolność. Wyciąg ma także dobroczynne działania zdrowotne, obniża poziom cholesterolu, co usprawnia pracę całego organizmu i dopływ krwi do ciał jamistych, z jakich zbudowany jest penis. Dzięki saw palmetto możliwe jest także zmniejszenie prostaty o około 10 procent. Preparat wzmocniony jest jeszcze wieloma innymi składnikami, które wzmacniają nawzajem swoje działanie, powodując jeszcze większą skuteczność. L-Arginine HCl – aminokwas, który służy do syntezy tlenku azotu. Składnik zapewnia poprawę elastyczności, jeśli chodzi o układ krwionośny. Dodatkowo reguluje uwalnianie hormonów, dzięki czemu można mieć kontrolę między innymi nad hormonem wzrostu Składnik wpływa na powiększenie penisa i jego ukrwienie.
Pumpkin seed – efektywne źródło białka, hamuje apetyt i działa wzmacniająco na prostatę. Panax Ginseng – doceniony w medycynie wschodniej składnik, który dodaje energii, poprawia koncentrację. Sarsaparallia – ma działanie przeciwzapalnie oraz antyseptycznie. Wspomaga leczenie układu moczowego i chorób prostaty. Stinging Nettle – łagodzi przerost prostaty. Licorice Root – reguluje układ hormonalny w organizmie. Pozwala na wzmocnienie całego ciała i sprawia, że sprawność seksualna jest większa.

Ostatnio przeglądane