AKTUALNOŚCI52. PeniSizeXL- opis produktu

PeniSizeXL- opis produktu

Chociaż jak mantrę powtarza się hasło, że "rozmiar nie ma znaczenia", wydaje się, że nie jest one do końca zgodne z prawdą, Badania opinii pokazują, że rozmiar penisa ma dla większości kobiet znaczenie. Szacunkowo od 60-70% kobiet uznaje, że rozmiar jest istotny. Blisko połowa badanych kobiet - 40% nie jest zadowolona z długości penisa swojego partnera. Także mężczyźni oceniają samych siebie w tej materii bardzo surowo, okazuje się bowiem, że  85% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego przyrodzenia. 

PeniSizeXL- działanie

Grubszy  i dłuższy penis wpływa nie tylko na poprawę życia intymnego ale ma pozytywny wpływ także na inne aspekty naszego funkcjonowania. Poprawi, co oczywiste nasze życie seksualne i przyczyni się do silniejszych  doznań u partnerki ale też bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie, ocenę i poczucie wartości. Mężczyzna, któremu przybywa kilka centymetrów czuję się lepszym kochankiem i odważniej podejmuje próby współżycia. Ponadto możliwość głębszej penetracji wpływa na nasze zadowolenie ze współżycia. Współcześnie nie musimy zadowalać się wyłącznie tym,  czym obdarzyła nas natura i chociaż trudno w to uwierzyć ale przy pomocy odpowiedniej suplementacji jesteśmy w stanie powiększyć naszego penisa nawet o siedem centymetrów. Jednym ze środków, które mogą dokonać tak spektakularnej zmiany jest preparat PeniSizeXL, dzięki któremu możemy wydłużyć penis właśnie aż o ponad siedem centymetrów. Działanie suplementu polega na uwalnianiu tlenku azotu do zakończeń nerwowych znajdujących się w najbliższym otoczeniu ciał jamistych, z których zbudowany jest penis. Dzięki temu do prącia dopływa większa ilość krwi, a tym samym on sam zwiększa swoją objętość i długość. 

PeniSizeXL- skład

Tak spektakularne i skuteczne działanie PeniSizeXL zawdzięcza swojemu wyjątkowemu składowi. Skład PeniSizeXL został tak dobrany aby działanie poszczególnych składników bezpośrednio wpływało i stymulowało działanie pozostałych. Znajdziemy w nim korzeń Żeń-szeń, który uczestniczy w uwalnianiu azotu w organizmie, powodując tym samym rozkurcz naczyń krwionośnych i zwiększając ilość krwi napływającej do penisa. Dodatkowo podnosi libido i efektywnie pomaga w zaburzeniach erekcji. Tribulus Terrestris (buzdryganek ziemny) natomiast pobudza spermatogenezę, podnosi zdolności seksualne, a także zwiększa poziom testosteronu we krwi. Podobnie jak żeń – szeń wpływa na uwalnianie tlenku azotu. Korzeń Maca zdecydowanie poprawia ruchliwość plemników i pobudza nasz organizm do produkowania spermy. Dostarcza ponadto do organizmu niezbędne aminokwasy, które mają wpływ na ukrwienie męskich narządów płciowych. Ostatecznie ułatwia erekcję i wpływają na zwiększenie popędu seksualnego.  W składzie PeniSizeXL znajdziemy też Muira Puama, która pomoże nam w uzyskaniu mocnej i długotrwałej erekcji, a także wzmacnia funkcje seksualne i zapobiega przedwczesnym wytryskom. Całość składników zamyka Barszcz zwyczajny i Liść Damiana. Ten pierwszy zawiera furokumaryny, które mają działanie przeciwskurczowe i rozszerzają naczynia krwionośne, a ten drugi zwiększa erekcję, wydłuża ją i poprawia ogólną sprawność seksualną. 

PeniSizeXL- efekty

PeniSizeXLma także dodatkowe właściwości obok wydłużenie penisa i powiększenie jego objętości. Dzięki przyjmowaniu preparatu  nasze orgazmy staną się  dużo intensywniejsze, a erekcje  dłuższe i silniejsze. Suplement eliminuje problemy związane z przedwczesnym wytryskiem. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu i żeby był skuteczny wystarczy dwa razy dziennie przyjmować po jednej kapsułce. Pierwszych efektów działania suplementu możemy się spodziewać już po pierwszej kapsułce.  Składniki wzmacniające zawarte w PeniSizeXL pozwolą na wydłużenie erekcji i opóźnienie momentu wytrysku. Po około dwóch może trzech tygodniach zauważymy u siebie pierwsze efekty powiększania się penisa.  W odróżnieniu od innych metod powiększania penisa PeniSizeXL nie powoduje efektów ubocznych i nie ingeruje w funkcjonowanie naszego organizmu. Bezpieczeństwo stosowania potwierdza dokumentacja i rekomendacje środowiska medycznego.

Ostatnio przeglądane