AKTUALNOŚCI50. Vitasteron Max- opis produktu

Vitasteron Max- opis produktu

Po przekroczeniu czterdziestego roku życia, wieku mężczyzna zaczyna narzekać na pojawiające się co jakiś czas problemy z potencją. Na szczęście współczesne suplementy pozwalają żywić nadzieje, że możemy sobie pomóc.

Dlaczego nie możemy osiągnąć erekcji?

Niestety nasza kondycja seksualna maleje wraz z wiekiem. Organizm przestaje być nastawiony na rozmnażanie. Słabnie libido, potencjał seksualny oraz popęd. Coraz częściej zaczyna też zawodzić nasz erekcja. Dodatkowo w naszym codziennym życiu, występuję cała gama czynników, które mają negatywny wpływ na kondycję seksualną. Chodzi tu przede wszystkim o stres, przepracowanie, ciągłe życie w biegu, zmęczenie organizmu, otyłość, używki oraz dieta. Ta ostatnia, bardzo często nie bierze pod uwagę potrzeb organizmu i nie zaspokaja niedoborów, które występują, kiedy nasze codzienne posiłki są źle dobrane. Jeśli w jedzeniu, które spożywamy, nie ma wystarczającej ilości witaminy A, C oraz E, cynku, selenu i magnezu, to najpewniej prędzej czy później wystąpią u nas problemy z potencją.

Jak temu przeciwdziałać?

Oczywiście naturalnym i najprostszym rozwiązaniem jest zmiana niektórych przyzwyczajeń. Należy zadbać o aktywność fizyczną, a także odrzucić wszystkie te potrawy, które zawierają dużą ilość tłuszczów, węglowodanów oraz cukru. Zamiast nich wzbogacić codzienny posiłek o warzywa, owoce i nasiona. Eliminujemy też wszelkie używki w postaci papierosów oraz alkoholu. Niestety pierwsze efekty, zmiany diety zaobserwujemy po długim czasie. Dlatego warto jednocześnie zastosować suplement, który dostarczy do naszego organizmu wszelkie niezbędne składniki ze wskazaniem tych, które wpływają na kondycję seksualną.

Jaki to suplement?

W przypadku występowania problemów z potencją najbardziej wskazany będzie Vitasteron Max. To kompleksowy produkt, który nie tylko przywróci nam sprawność seksualną, ale też sprawi, że erekcja będzie trwalsza i okazalsza. Regularne stosowanie suplementu pozwoli nam intensywniej przeżywać orgazm, a wytryski staną się bardziej obfite. Poprawi się też ruchliwość plemników i będziemy lepiej reagować na bodźce seksualne.

Jak działa Vitasteron Max i co zawiera?

Vitasteron Max opiera swoje działanie na prostej zasadzie. Zawarty w nim aminokwas l-arginina uczestniczy aktywnie w syntezie tlenku azotu, który powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych w okolicy narządów płciowych. To sprawia, że większa ilość krwi może w krótkim czasie napłynąć do prącia, dzięki czemu uzyskujemy w błyskawicznym czasie mocną erekcję. Ponieważ suplementu powoduje też spadek ciśnienia krwi, to ta nie odpływa z penisa, co pozwala na dłuższe utrzymanie erekcji. Dodatkowym efektem tego procesu jest praktyczne wydłużenie i pogrubienie członka. Oprócz wspomnianego aminokwasu w składzie suplementu znajdziemy jeszcze buzdyganek naziemny, który wspomaga wytwarzanie testosteronu i stabilizuje jego produkcje. Dodatkowo wspomaga erekcję i przyczynia się zbudowania masy mięśniowej. Z kolei korzeń żeń – szeń, który od dawana stosowany jest w medycynie dalekowschodniej, ma wpływ na libido oraz popęd seksualny. Ostatecznie korzeń maca, wpłynie szczególnie dobrze na potencję i funkcje rozrodcze. Zwiększa libido, wpływa na podniesienie wytrzymałości fizycznej oraz znacznie redukuje zmęczenie.

Jak zastosować suplement?

Stosowanie suplementu jest niezwykle proste. Wystarczy na około trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, przyjąć jedną kapsułkę. Nie powinniśmy przekraczać tej dawki. Z zalet suplementu nie mogą skorzystać te osoby, które uczulone są na przynajmniej jeden ze składników znajdujących się w produkcie. Z kolei ci mężczyźni, którzy mieli niedawno udar lub zawał albo chorują na serce, wątrobę lub nerki, powinni przed zastosowaniem produktu, udać się do lekarza na konsultacje. Dotyczy to także tych osób, które regularnie zażywają leki na nadciśnienie. Sam suplement nie powinien być wiązany z innymi, podobnymi środkami o tym samym przeznaczeniu, a także z alkoholem. Ten bowiem znacznie ogranicza działanie suplementu, a w większych ilościach sprawia, że ten przestaję działać.

Ostatnio przeglądane