AKTUALNOŚCI47. Potency spray- opis produktu

Potency spray- opis produktu

Przydarzają ci się czasami problemy z uzyskaniem erekcji, a zwłaszcza jej utrzymaniem? Nie możesz odbyć dwóch stosunków seksualnych w krótkim czasie? A może po prostu chcesz zintensyfikować swoje doznania podczas seksu i szukasz odpowiedniego środka, który pobudzi cię jeszcze bardziej? W każdym z tych przypadków, Potence spray jest dla ciebie.

Kto może skorzystać z Potency spray?

Z Potency spray mogą korzystać wszyscy ci mężczyźni, którzy stwierdzili u siebie przejściowe i umiarkowane problemy z uzyskaniem erekcji oraz chcą polepszyć swoją kondycję seksualną. Szacuje się bowiem, że nawet trzy miliony Polaków po czterdziestym roku życia, boryka się z problemami z potencją, które da się wyeliminować w sposób stosunkowo prosty. Z produktu nie powinny korzystać jedynie te osoby, u których brak erekcji jest wynikiem choroby biologicznej lub konsekwencją zaburzeń psychicznych, lub problemów psychologicznych. W takich wypadkach wskazana jest raczej wizyta u lekarza specjalisty.

Komu grożą problemy z potencją i jak działa Potency spray?

Paradoksalnie problem z potencją może współcześnie wystąpić u prawie każdego mężczyzny. Na naszą kondycję seksualną mają bowiem wpływ rozmaite czynniki, które w starzejącym się społeczeństwie, żyjącym w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, występują praktycznie powszechnie. Chodzi tu nie tylko o zanieczyszczenie środowiska, ale także coraz gorszą jakość produktów spożywczych, niewłaściwą dietę, stres, przepracowanie, brak snu i wypoczynku, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, a także niestety nadużywanie używek, zwłaszcza w postaci alkoholu. Wszystkie te czynniki mogą wspólnie, a rzadziej pojedynczo zaburzać naszą kondycję seksualną. Regeneracja organizmu, jaką jest zrezygnowanie ze szkodliwych dań zawierających węglowodany i tłuszcze oraz podjęcie prób naprawy naszego organizmu jest warunkiem koniecznym do odzyskania kondycji, ale niestety trwa dość długo. Dlatego na rynku pojawiły się produkty, które pozwalają pomóc mężczyznom niejako natychmiast. Jednym z nich jest właśnie Potence spray. Działa on nieco inaczej niż popularne suplementy. Te bowiem dostępne są w formie tabletek, podczas gdy potence spray jest, jak sama nazwa wskazuję w sprayu. Dzięki jego zastosowaniu błyskawicznie wręcz uzyskujemy silną i co najważniejsze, trwałą erekcje, a nasz organizm lepiej i szybciej reaguje na bodźce seksualne. Dodatkowo mamy większą sprawność seksualną i jesteśmy w stanie szybciej zregenerować się po orgazmie. To pozwala nam na odbycie większej ilości stosunków w krótszym czasie.

Co zawiera Potency spray?

Jednym z głównych składników preparatu jest l-arginina. Ten popularny wśród wszelkich suplementów, aminokwas uczestniczy w syntezie tlenku azotu, ten z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co pozwala większej ilości krwi napłynąć także do prącia. Efektem jest uzyskanie silnej erekcji.

Warto wspomnieć, że wszystkie składniki zawarte w produkcie są naturalne. Nie znajdziemy tu chemii, która powoduje niepożądane efekty uboczne i może być na dłuższą metę szkodliwą dla naszego zdrowia. Ich dobór nie jest ani trochę przypadkowy. Zostały wybrane zarówno w sensie obecności, jak i dawki, tak żeby maksymalnie wpływać na swoje działanie. Efektem jest bardzo silne działanie produktu, przy zastosowaniu bezpiecznych środków. Oprócz l-argininy w potence spray znajdziemy też guaranę, korzeń żeń –szeń, miłorząb japoński, chmiel kofeinę, wyciągi z owoców, witaminę C, A oraz E.

Czy każdy może stosować Potency spray?

Praktycznie każda pełnoletnia osoba do sześćdziesiątego roku życia może skorzystać z tego środka. Wystarczy na kilka lub kilkanaście minut przed stosunkiem trysnąć sprayem na członka i rozsmarować dokładnie produkt na jego całej długości. Czynność można powtarzać wielokrotnie, a sam efekt działania pojawi się po około dwóch minutach. Jednym ograniczeniem jest ewentualne uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie. Jeśli nie wiemy, czy jesteśmy uczuleni, możemy wykonać przy pierwszym użyciu prostą próbę, która polega na rozprowadzeniu, niewielkiej ilości produktu na przedramieniu.

Ostatnio przeglądane