AKTUALNOŚCI46. Stymen- opis produktu

Stymen- opis produktu

Wraz z osiągnięciem czterdziestego roku życia, organizm mężczyzny przestaję być już tak doskonale funkcjonującym organizmem, jak dotąd. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, a w niektórych wypadkach niewydolności. Często pierwszą ofiarą wieku pada nasza kondycja seksualna.

Co jest powodem naszych kłopotów?

W skrócie? Niestety wiek. Niektóre aktywności męskiego organizmu są przez naturę zaplanowane na około trzydziestu lat. Współcześnie żyjemy o wiele dłużej, niż jeszcze to miało miejsce choćby nawet tysiąc czy sto lat temu, ale ewolucja jest opieszała i przyzwyczajenia wynikające z milionów, tysięcy lat dostosowania nie nadążają za osiągnięciami medycyny czy transplantologii. Jeśli chodzi o męską potencję, to mówiąc otwarcie, nasz organizm nie widzi sensu w rozmnażaniu się w tym wieku.

Jak zatem możemy sobie z tym poradzić?

Na szczęście od dawna dysponujemy lekami na wszelkie niedoskonałości natury. W naszym przypadku środkiem, który powinni stosować mężczyźni po czterdziestym roku życia jest Stymen. To środek, który jest szczególnie zalecany, kiedy odczuwamy wyraźny spadek sprawności seksualnej, ale także po prostu fizycznej. Coraz rzadziej budzi się w nas pożądanie i trawi nas nazbyt często złe samopoczucie. Oczywiście wraz z lekiem należy też nieco przemeblować swoje życie, tak aby dostosować tempo zużywania się organizmu, do wieku. Oznacza to mniej pracy, mniej stresu, więcej wypoczynku, relaksu, snu i bardziej harmonijny tryb życia. To też najwyższy czas aby odstawić wszelkie używki w postaci alkoholu, papierosów, a tym bardziej narkotyki i co najważniejsze zadbać o swoją dietę. O ile spożywanie tłustego, niezdrowego jedzenia w wieku dwudziestu lat, jeszcze nam ujdzie płazem, to w wieku czterdziestu lat nie tylko wywołuje otyłość, ale fatalnie wpływa na naszą ogólną kondycję i życie seksualne. Jeśli chcemy być zatem sprawni w tym aspekcie, powinniśmy odżywiać się zdrowo.

Jak działa Stymen i co zawiera?

Stymen można określić mianem leku, który ma działanie uniwersalne lub jak kto woli wielowektorowe. Zwiększa libido, wpływa na uzyskanie i co najważniejsze długotrwałe utrzymanie erekcji. Opóźnia procesy starzenia i znacząco poprawia samopoczucie. Jest szczególnie zalecany, jeśli pacjent zaobserwuje u siebie zaburzenia snu, depresje, niewłaściwie funkcjonowanie układu krążenia lub ma zdiagnozowaną niewydolność kory nadnerczy. Wskazany jest zwłaszcza u tych panów, którzy przechodzą okres andropauzy. Podstawowym zaś składnikiem Stymenu jest prasteron. To tak zwany hormon steroidowy, którego produkcja znacząco maleje po czterdziestym roku życia. Jego szczytową ilość notujemy w wieku lat dwudziestu oraz trzydziestu. Po tym okresie następuje powolny spadek jego produkcji. Stymen sprawia, że jego braki są wyrównywane.

Czy to bezpieczny środek?

Stymen jest bezpieczny dla zdrowia i może go stosować każda pełnoletnia osoba, u której wystąpiły wymienione przez nas zaburzenia. Nie powinny go jedynie przyjmować osoby zdrowe i młode, a także ci panowie, którzy są uczuleni na którykolwiek ze składników. Istnieje też lista chorób, które niestety uniemożliwiają skorzystanie z leczniczej formuły Stymenu. Nie mogą go przyjmować panowie, którzy chorują na raka, zwłaszcza jeśli jest to rak gruczołu krokowego. Także panowie, którzy cierpią z powodu przerostu prostaty, mają uszkodzone nerki lub wątrobę, powinni powstrzymać się przed przyjmowaniem środka. Nie wolno produktu łączyć z lekami, które zawierają hormony, są przeciwzakrzepowe, psycholeptycznych oraz przeciwdrgawkowe.

Aby produkt był bezpieczny, należy się też dokładnie trzymać wytycznych, które znajdują się na karcie informacyjnej leku. Na początku przyjmujemy jedną tabletkę na dobę. Po dwóch tygodniach możemy dawkę zwiększyć o kolejną tabletkę i tak do stanu aż osiągniemy liczbę pięciu tabletek. Tej dawki nie należy już jednak przekraczać. Nie powinniśmy też samodzielnie zwiększać dawki w krótszych okresach i wiązać leku z innymi środkami, które mają podobne działanie. W przypadku kiedy pojawią się efekty uboczne, udajemy się od razu do lekarza.

Ostatnio przeglądane