AKTUALNOŚCI42. Orgasm Extra- opis produktu

Orgasm Extra- opis produktu

Problemy z potencją, niemożność utrzymania erekcji, przedwczesne wytryski lub brak popędu seksualnego, to najczęstsze objawy spadku kondycji seksualnej. Ta dotyka mężczyzn po czterdziestym roku życia, a nawet wcześniej, jeśli organizm ich jest wyjątkowo eksploatowany.

Komu może grozić spadek kondycji seksualnej?

Problemy z potencją mogą wynikać z przyczyn chorobowych, psychologicznych lub wynikać z powodów naszych indywidualnych zaniedbań. Kiedy podstawą problemów jest choroba, właściwym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza specjalisty. Tak samo należy postąpić w przypadku, kiedy spadająca potencja wynika z nieprzepracowanych traum z okresu dojrzewania lub nieprawidłowych wzorców seksualnych. Nasza kondycja seksualna spada także w przypadku przepracowania, stresu, braku snu lub nadmiaru obowiązków zawodowych. Także otyłość, nadużywanie alkoholu, papierosów lub narkotyków potrafi skutecznie „zamordować” naszą seksualność. Ostatecznie negatywny wpływ, mają złe nawyki żywieniowe i przewaga produktów żywnościowych, w których jest bardzo dużo tłuszczów i węglowodanów.

Jak możemy sobie pomóc?

Pierwszym krokiem powinna być rezygnacja ze wszelkich używek, a także tych produktów spożywczych, które nadmiernie obciążają nasz organizm. Dobrym pomysłem jest niewielka aktywność fizyczna oraz zachowanie odpowiednich proporcji między pracą a wypoczynkiem. Aby wydatnie pomóc w regeneracji całego organizmu, powinniśmy też zastosować suplement diety. W tym konkretnym przypadku najlepszym wyborem będzie Orgasm Extra. To preparat o uniwersalnym działaniu, który ma pozytywny wpływ na wiele aktywności naszego organizmu. Nie tylko poprawia naszą ogólną kondycję, wspomaga powstanie i utrzymanie erekcji oraz zwiększa apetyt na seks, ale też podnosi ogólną wydajność organizmu i działa przeciwdepresyjne. Orgasm Extra gwarantuje, że będziemy bardziej zadowoleni z naszego pożycia, łatwiej będzie nam uzyskać satysfakcje, potencja zostanie wzmocniona o około sześćdziesiąt procent, a dodatkowo nasz organizm będzie produkować większą ilość ejakulatu nasienia. To zaś przekłada się na większą ilość skurczy podczas wytrysku, dzięki czemu ten jest dużo intensywniejszy niż kiedykolwiek. Regularne stosowanie Orgasm Extra pozwala też na zwiększenie ilości stosunków seksualnych w krótszych okresach.

Co zawiera suplement?

Składniki, które zostały dobrane, mają działanie wielowektorowe. Niektóre z nich zapewniają efektywniejszą i stabilniejszą produkcję testosteronu, inne mają działanie relaksacyjne i odstresowujące. Jeszcze inne powodują rozszerzanie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew szybciej dociera do narządów płciowych, a tym samym powoduje silny i co najważniejsze długotrwały wzwód. Wszystkie składniki zastosowane w suplemencie są naturalne i nie powodują ewentualnych skutków ubocznych, a także są bezpieczne dla zdrowia. Wśród wielu składników w Orgasm Extra, najistotniejsze są bukwica lekarska, wyciąg z buraka, zapewniający lepsze dotlenienie i ukrwienie, cayenne, która potęguje bodźce seksualne i ma wpływ na zwiększenie się popędu, korzeń żeń – szeń, sarsaparilla, rdest wielokwiatowy, kola błyszcząca, jeżówka purpurowa oraz lucerna siewna.

Dla kogo jest przeznaczony Orgasm Extra?

Suplement jest przeznaczony dla każdego dorosłego mężczyzny, u którego stwierdzono przejściowe lub umiarkowane problemy z potencją. Nie powinny go przyjmować osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników, a także ci panowie, którzy przechodzili niedawno udar lub zawał, a także w przypadku kiedy dosięgły ich choroby związane z układem sercowo – naczyniowym albo wątrobą. Suplement nie powinien być też zażywany przez osoby, które mają zdiagnozowaną cukrzyce lub chorobę związaną z nerkami. Samo zastosowanie produktu jest bardzo proste. Wystarczy łyknąć dwie tabletki dziennie, przed posiłkami i popić je dużą ilością wody. Pierwsze efekty, powinny być dostrzegalne po około tygodniu od podjęcia kuracji. W niektórych wypadkach czas ten może się nieznacznie wydłużyć. Wynika to z indywidualnych predyspozycji danego mężczyzny.

Ostatnio przeglądane