AKTUALNOŚCI34. Liderin- opis produktu

Liderin- opis produktu

Problemy z potencją pojawiają się u mężczyzn zazwyczaj po przekroczeniu czterdziestego roku życia, to wtedy bowiem występują pierwsze zaburzenia w produkcji testosteronu, a także spada nasz ogólna kondycja seksualna. Szacuje się, że wśród polskich 40+, nawet trzy miliony osób, może przejściowo lub na stałe zmagać się z niemożnością osiągnięcia trwałej i stabilnej erekcji.

Dlaczego nie występuje erekcja?

Brak erekcji bywa najczęściej lekceważony w pierwszym etapie występowania zjawiska. Zrzucamy to na karb trudnego dnia, zmęczenia lub przepracowania. To mogą być prawdziwe przyczyny problemu, ale nie możemy też wykluczyć, że to konsekwencja poważnej choroby, także o podłożu neurologicznym. Dlatego, jeśli problem się powtarza, natychmiast powinniśmy udać się do lekarza specjalisty. Na szczęście w większości wypadków, niemożność osiągnięcia erekcji to po prostu problem psychologiczny lub konsekwencja, mówiąc oględnie, mało zdrowego trybu życia. Prawdziwym zabójcą kondycji seksualnej jest bowiem niewłaściwa, czyli bogata w węglowodany i tłuszcze diet, używki, a zwłaszcza alkohol, papierosy i oczywiście narkotyki, a także otyłość. Nasze problemy mogą też wynikać z braku aktywności fizycznej, przemęczenia, niewyspania się i oczywiście stresu lub stanów depresyjnych.

Jak wtedy sobie radzić?

Pierwszym krokiem jest oczywiście wyeliminowanie szkodliwych zjawisk w naszym życiu oraz wprowadzenie do codziennego menu, zdrowych i pożywnych potraw, które są oparte o warzywa, owoce, a także nasiona. Powinniśmy też podjąć wysiłek aktywności fizycznej, z zaznaczeniem, że nie chodzi tu o uprawianie sportu sensu stricto, ale na przykład krótki bieg przed snem lub trzydziestominutowy spacer. Organizm musi być bowiem dotleniony, a tak zwane pozytywne zmęczenie powoduje wzmożoną produkcje hormonów szczęścia. Niestety rekonwalescencja zmęczonego organizmu może trwać nawet miesiącami. Dlatego na rynku pojawiły się w pewnym momencie suplementy, które pozwalają nieco szybciej rozruszać nasz organizm. Ich działanie jest stosunkowo proste. Dostarczają do organizmu dużą dawkę substancji, które powodują, że nasza kondycja seksualna i możliwości uprawiania seksu, znacząco się podnoszą. Tak działa między innymi Liderin. Jego niewątpliwą zaletą, jest fakt, że działa on nie tylko pozytywnie na samo wywoływanie i utrzymywanie erekcji, ale też wspomaga funkcjonowanie całego organizmu. Daję nam dużo energii, wzmacnia witalność i wydajność. W jego składzie znajdziemy choćby l-argininę. To aminokwas, który aktywuje i wspomaga produkcje tlenku azotu. Ten natomiast ma tę zaletę, że rozszerza nasze naczynia krwionośne. Dzięki temu do narządów płciowych, a zwłaszcza samego prącia, dostaję się więcej krwi. Ma to oczywiste przełożenie na stan i trwałość erekcji. W składzie suplementu znajdziemy też korzeń żeń – szeń. Jego zalety znają doskonale wszyscy wielbiciele egzotycznej i naturalnej medycyny. Wpływa na poziom libido, a także wspomaga i stabilizuje poziom testosteronu we krwi.

Jak zażywać Liderin aby poprawić potencje?

Stosowanie suplementu jest niezwykle proste i wygodne. Wystarczy na sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem zaaplikować sobie trzy tabletki suplementu i popić je wodą. Planowany stosunek nie oznacza oczywiście określenia jego godziny z dokładnością co do kilkunastu minut. Stan erekcji, która może być w każdej chwili wywołana bodźcem seksualnym, trwa nawet do kilku godzin. Efekt działania suplementu może być nawet dłuższy. Zależy to w dużej mierze od indywidualnych predyspozycji jednostki. Dzięki temu nie jesteśmy skonsternowani, zmieszani, koniecznością zażywania tabletek przy partnerce i możemy dość swobodnie planować nasze życie seksualne. Jak każdy środek, także ten suplement ma pewne ograniczenia. Niestety nie mogą go przyjmować te osoby, które mają uczulenie na choćby jeden z jego składników. Także panowie mający problem z sercem, wątrobą, nadciśnieniem tętniczym, powinni wystrzegać się stosowania wszelkich suplementów, a jeśli już chcieliby spróbować ich działania, to koniecznie wcześniej muszą skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ostatnio przeglądane