AKTUALNOŚCI32. Erekton- pomysł na seksualną sprawność

Erekton- pomysł na seksualną sprawność

Szacuje się, że około trzech milionów Polaków, po osiągnięciu czterdziestego roku życia zmaga się z problemami z potencją i czasowo lub stale nie jest w stanie osiągnąć i utrzymać erekcji.

Skąd się biorą problemy z potencją?

Nasza sprawność seksualna zależy w dużej mierze od tego, czy całościowo rozumiany organizm działa prawidłowo. Jeżeli ten jest przeciążony, to wpływa to na wszelkie aspekty funkcjonowania organizmu i zaczyna on szwankować w niektórych obszarach. Wpływ na taki stan rzeczy ma rosnące zanieczyszczenie powietrza, coraz gorsza jakość spożywanych produktów, nadużywanie alkoholu, papierosów lub narkotyków, a także zła dieta, brak aktywności fizycznej czy też stres, przepracowanie, brak snu i otyłość. Wszystkie te czynniki mogą występować oddzielnie lub wspólnie, ale ich wspólną konsekwencją jest malejąca sprawność seksualna jednostki. W niektórych wypadkach problemy z potencją wynikają z ciężkiej choroby lub są efektem traumatycznych przeżyć z wczesnego okresu dojrzewania, dzieciństwa lub też niewłaściwie przeprowadzonej edukacji seksualnej. W tych ostatnich przypadkach należy natychmiast udać się do lekarza specjalisty z zakresu seksuologii i psychologii.

Jak może na pomóc Erekton?

Erekton to suplement, który został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o tych mężczyznach, których sprawność seksualna została zaburzona w wyniku działania czynników zewnętrznych i zaniedbań. Pozwala on szybciej powrócić do właściwego poziomu seksualności i odzyskać dawną sprawność. Nie tylko pomaga nam uzyskać i utrzymać silną erekcję, ale też dostarcza do organizmu wiele sił, energii i pobudzenia. Sprawia to, że nasze pożycie jest bardziej intensywne i satysfakcjonujące. Oprócz tego Erekton ma pozytywny wpływ na nasze ogólne zdrowie. Pomaga uporać się ze zmęczeniem i przyczynia do redukcji stresu. Podnosi ogólną sprawność fizyczną i redukuje bóle oraz uciążliwe skurcze.

Jaki skład ma Erekton?

Erekton zawiera między innymi l-argininę. To aminokwas, który aktywnie uczestniczy w tworzeniu tlenku azotu. Ten z kolei sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się, a tym samym więcej krwi jest w stanie dopłynąć do narządów płciowych. Pozwala to oczywiście na osiągnięcie stanu erekcji, która jest utrzymywana przez dłuższy czas, aż do opadnięcia podniecenia. Dodatkowo l-arginina sprawia, że zwiększa się nasz potencjał seksualny i ma wpływ na detoksykacje organizmu. Znajdziemy tam też, korzeń żeń – szeń. Ta substancja znana jest od dawna i wykorzystywana powszechnie, zwłaszcza w dalekowschodniej medycynie. Podnosi libido i pomaga w uzyskaniu erekcji. Z kolei l-cytrulina stabilizuje metabolizm i odpowiada za gojenie się ran. Cynk, który także jest jedynym ze składników Erektonu, sprawia, że nasz organizm jest bardziej pobudzony, a także ma duży wpływ na produkcje i utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu. Wśród składników suplementu odnajdziemy także witaminy B6 odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej, a także ekstrakt z buzdyganka ziemnego, korzeń maca i ekstrakt kozieradki.

Czy Erekton jest bezpieczny?

Jak mogliśmy przeczytać, skład suplementu został oparty w pełni na naturalnych składnikach. Dzięki temu nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Nie powinien być jednak stosowany przez osoby niepełnoletnie, a także te, które są uczulone na jeden ze składników występujących w suplemencie. Także osoby, które zmagają się z problemami układu sercowo – naczyniowego, niewydolnością wątroby, nadciśnieniem tętniczym lub przeszły niedawno zawał czy udar, powinny przed zastosowaniem suplementu, skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Samo zastosowanie Erektonu jest proste. Wystarczy zażywać po jednej pastylce, dwa razy dziennie. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Zastosowanie produktu powinno nastąpić na około trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Pamiętajmy, aby nie przekraczać zalecanej przez producenta dawki i nie stosować suplementu wraz z innymi lekami na potencje lub środkami, które mają podobne działanie.

Ostatnio przeglądane