AKTUALNOŚCI30. Climax Control- opis produktu

Climax Control- opis produktu

Choć przedwczesny wytrysk bardziej kojarzy nam się z niewielkim doświadczeniem w sferze seksualnej i młodym wiekiem, to problem ten dotykać może nawet co trzeciego mężczyznę po czterdziestym roku życia. Przedwczesny wytrysk nie tylko nie pozwala na satysfakcjonujące i efektowne życie seksualne, ale w sytuacjach skrajnych może prowadzić do rozpadu pożycia małżeńskiego lub zdrad. Pewną pomocą może być nowy preparat o nazwie Climax Control.

Climax Control. Jak to działa?

Działanie Climax Control jest niezwykle proste. Preparat pozwala na utrzymanie w organizmie stabilnego poziomu serotoniny, dzięki czemu nasze ciało prawidłowo reaguje na wszelkie bodźce fizyczne. Przedwczesny wytrysk może być bowiem konsekwencją wielu czynników, biologicznych, psychologicznych, a nawet chorobowych, ale kiedy zaburzony jest poziom serotoniny lub występują wahania w produkcji tego związku, to jednym z bezpośrednich efektów jest właśnie przedwczesna ejakulacja. Dzięki zastosowaniu Climax Control możemy wydłużyć stosunek seksualny nawet o trzydzieści minut przy jednorazowym zbliżeniu.

Czy Climax Control ten jest bezpieczny dla zdrowia?

Climax Control inaczej niż niektóre produkty, oparty jest całkowicie na składnikach naturalnych. Oznacza to, że nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Mogą go też zażywać wszyscy mężczyźni cierpiący na zaburzenie w postacie przedwczesnego wytrysku, z wyłączeniem tych przypadków, które zostały wyszczególnione w ulotce informacyjnej od producenta. Oczywiście, aby zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo należy stosować preparat zgodnie z zaleceniami producenta Climax Control. Warto też pamiętać, aby preparat kupować wyłącznie w aptekach i sprawdzonych, renomowanych sklepach internetowych.

Jak zatem stosować Climax Control?

Zastosowanie Climax Control jest bardzo proste w praktyce. Przyjmujemy przez dobę dwie tabletki, nie przekraczając wyznaczonej dawki. Jedną przed posiłkiem, a drugą po posiłku. Pierwsze efektu zażywania Climax Control powinniśmy zaobserwować po około trzech do czterech tygodni, stosowania. Czas ten może się wydawać wielu zbytnio wydłużonym, ale w zastosowaniu tego preparatu, chodzi o uzyskanie pozytywnego i co najważniejsze trwałego, a nie chwilowego efektu. Składniki te zostały wybrane niezwykle starannie i tak skomponowane, aby swoim działaniem, dodatkowo stymulować aktywność pozostałych składników.

Co wchodzi w skład Climax Control?

W skład preparatu wchodzą wyłącznie naturalne składniki. Znajdziemy tam przede wszystkim L-karnitynę. To naturalny aminokwas, który odpowiada w naszym organizmie za syntezę acetylocholiny. Dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne, a jednocześnie spada ciśnienie krwi. Ta może zatem swobodnie dotrzeć do narządów płciowych i pozostaję tam przez dłuższy czas. Uzyskujemy w ten sposób erekcje, która jest długotrwała i stabilna. Z kolei korzeń żeń – szeń, wspomaga powstawanie erekcji, zaś tribulus terrestris przyśpiesza produkcje nadtlenku azotu, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie penisa i wzmacnia się popęd seksualny mężczyzny.

Ostatnio przeglądane