AKTUALNOŚCI27. Maxigra Go- opis produktu

Maxigra Go- opis produktu

Najczęściej pierwsze problemy z osiągnięciem i uzyskaniem erekcji pojawiają się u mężczyzn po czterdziestym roku życia. Niestety współcześnie lekarzy nie dziwi już nawet widok dwudziestoletniego człowieka, który uskarża się na ten typ zaburzeń. Wynika to z coraz gorszej kondycji zdrowotnej naszego społeczeństwa.

Dwa miliony dorosłych mężczyzn w Polsce uskarża się na trwałe lub sporadycznie występujące kłopoty z osiągnięciem erekcji. W niektórych przypadkach to wynik przebytej choroby lub urazów. Większość mężczyzn cierpi na tego typu problemy z dużo bardziej błahych powodów. Są to mianowicie konsekwencje otyłości, fatalnej diety, braku aktywności fizycznej, nieregularnego odżywiania się, stresu, przepracowania, stosowania używek w postaci alkoholu, papierosów i narkotyków, lub braku snu. Efektem są powtarzające się problemy z osiągnięciem i utrzymanie erekcji, które uniemożliwiają praktyczne odbycie stosunku seksualnego. To z kolei jest często przyczyną frustracji, gniewu, a nawet rozpadu pożycia małżeńskiego, rozluźnieniu więzów rodzinnych i ostatecznie depresji.

Dlatego też na rynku pojawiło się wiele produktów, które w mniejszym lub większym stopniu pomagają mężczyznom pozbyć się tego kłopotliwego problemu. Niektóre z nich działają na bazie naturalnych składników i wspomagają ogólne odtrucie organizmu i poprawienie jego kondycji. Inne mają na celu uwrażliwienie narządów płciowych, co powoduje łatwiejsze ich pobudzenie. Ostatecznie są też leki, których celem jest zagwarantowanie nam długotrwałej erekcji. Takim środkiem jest właśnie Maxigra Go. Przeznaczony on jest dla tych mężczyzn u których stwierdzono niemożność uzyskania i utrzymania erekcji. Nie może być stosowany przez osoby niepełnoletnie, a także kobiety. Lek ma działanie zbliżone do słynnej Viagry. Podobnie jak ona oparty jest na syldenafilu. Każda kapsułka Maxigra Go zawiera dwadzieścia pięć miligramów tego składnika. Oprócz niego w produkcie znajdziemy też polakryline potasową, krzemionkę koloidalną bezwodną, laktozę jednowodną, a także powidon K-30, aspartam, kroskarmeloza sodowa oraz aromat miętowy. Samo działanie Maxigra Go jest niezwykle proste. Środek powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych ze wskazaniem na te, które znajdują się w prąciu. To pozwala z kolei napłynąć większej ilości krwi do penisa, co z kolei powoduje erekcje. Co ważne, napływająca krew nie odpływa, tylko pozostaję w ściankach prącia, dzięki czemu uzyskujemy trwałą i silną erekcję. Stan ten może trwać od pół godziny do sześćdziesięciu minut, w zależności od indywidualnych możliwości pacjenta i ogólnego stanu jego organizmu. Pozwala to na odbycie stosunku seksualnego w warunkach komfortowych, bez martwienia się, czy stan erekcji utrzyma się wystarczająco długo.

Przyjmowanie Maxigra Go jest bezpieczne dla zdrowia, ale jak w przypadku każdego leku mogą tu wystąpić niepożądane efekty uboczne. Jeśli takowe się pojawią, należy bezzwłocznie zaprzestać przyjmowania leku i umówić się na wizytę u lekarza. Ten może stwierdzić nasze uczulenie na którykolwiek ze składników i zakazać nam dalszego stosowania kuracji lub na przykład zmniejszyć dawkę leku. Należy też przestrzegać wszelkich zaleceń producenta, które znajdziemy na ulotce informacyjnej. Oznacza to, że nie powinniśmy mieszać leku Maxigra Go z innymi środkami. Wysoce niewskazane jest pić alkohol, który może znacząco zredukować efekty stosowania leku lub wręcz zablokować działanie Maxigra Go. Liczba zażywanych tabletek w ciągu doby nie powinna przekraczać jednej kapsułki. Należy ją zażyć na sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem. Przekraczanie tej dawki, może wywołać u nas szereg niepożądanych konsekwencji, łącznie z bólami głowy i nudnościami.

Niezwykle ważną informacje jest to, że leku nie powinny przyjmować te osoby, u których zdiagnozowano poważną chorobę układu sercowo – naczyniowego lub też mają uszkodzoną wątrobę. Jest on zabroniony także dla tych mężczyzn, którzy niedawno przechodzili zawał serca lub też mieli udar. Nie może on też być używany przez osoby, które przyjmują leki zawierające azotany lub chorujący na dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki.

Ostatnio przeglądane