AKTUALNOŚCI227. Ashwagandha - skuteczny afrodyzjak czy mityczna obietnica?

Ashwagandha - skuteczny afrodyzjak czy mityczna obietnica?

Ashwagandha (inaczej witania ospała, żeń-szeń indyjski) to starożytne indyjskie zioło stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji i zwiększaniu witalności. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Ashwagandha jest stosowana w leczeniu zaburzeń seksualnych, a w tym na potencję.

Ashwagandha sposobem na zaburzenia erekcji - skąd ten pomysł?

Zaburzenia erekcji są częstym problemem zdrowotnym u mężczyzn. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji. Zaburzenia erekcji mogą dotknąć mężczyzn w każdym wieku i to z wielu powodów, jak problem wysokiego ciśnienia krwi, zatkanych naczyń krwionośnych czy nadmierny stres. Zrozumienie tego jest proste: jeśli krew nie napływa do Twojego penisa, nie ma on jak stwardnieć. 

Zdaniem niektórych ekspertów odpowiedzią na to może być właśnie Ashwagandha - znana od wieków jako ajurwedyjska metoda leczenia zaburzeń erekcji. Tak naprawdę już w Kamasutrze można znaleźć wzmianki na temat zastosowania Ashwagandhy u mężczyzn.

Środki na potencję - czym jest Ashwagandha?

Ashwagandha działa niczym naturalny tonik do całego ciała. Jest to wiecznie zielony krzew, który wyglądem przypomina pomidora. Ma korzenie lecznicze stosowane jako naturalny sposób zaradczy względem wielu schorzeń.

U mężczyzn Ashwagandha może rozwiązywać problem niskiej liczby plemników i zmniejszonego popędu seksualnego. Niezależnie od tego, czy mężczyźni przyjmują ją w postaci proszku, czy zdecydują się na tabletki na potencję - Ashwagandha może przynieść mężczyznom korzyści w zwiększaniu popędu seksualnego i leczeniu zaburzeń erekcji.

Czy Ashwagandha zwiększa rozmiar penisa?

Można wskazać na wiele potencjalnych korzyści, jakie Ashwagandha może wnieść do sfery seksualnej mężczyzn, takich jak zwiększenie męskiego libido i popędu seksualnego, działanie w formie naturalnego afrodyzjaku, czy też zwiększanie męskiego popędu seksualnego, nie ma naukowego dowodu na to, że Ashwagandha działa na wzrost penisa lub jego powiększanie.

Warto dodać, że tak naprawdę nie ma również sprawdzonego sposobu na powiększenie penisa - poza operacją. Jeśli martwisz się o zadowolenie swojej żony z powodu rozmiaru swojego przyrodzenia - nie warto, gdyż w rzeczy samej wielkość penisa biologicznie nie ma żadnego związku z satysfakcją seksualną partnerów. Co innego, jeśli chodzi o problem z uzyskaniem erekcji - tutaj jednak Ashwagandha w formie tabletki na erekcję może przynieść Ci upragnioną ulgę.

Korzyści Ashwagandhy dla mężczyzn - nie tylko w sferze seksualnej

Środki na erekcję bazujące na mocy Ashwagandhy nie są żadną nowością, bowiem mężczyźni w Indiach korzystają z dobrodziejstw tego naturalnego afrodyzjaka już od wieków. Chociażby w słynnym dziele znanym jako Kamasutra można przeczytać, że to zioło jest skutecznym stymulantem seksualnym, którego mężczyźni mogą używać w celu zwiększenia popędu seksualnego. Aby lepiej zrozumieć, jakie korzyści przynosi Ashwagandha dla mężczyzn - warto przypomnieć sobie podstawy, takie jak rola testosteronu - głównego męskiego hormonu płciowego.

Na czym polega rola testosteronu w organizmie mężczyzny?

●    pomaga w wytwarzaniu czerwonych krwinek, 
●    poprawia jakość i ilość nasienia,
●    zwiększa libido. 

U mężczyzn wraz z wiekiem spada poziom testosteronu w organizmie, co może w bezpośredni sposób wpływać na przepływ krwi, liczbę plemników oraz sprawność fizyczną i seksualną. Tabletki na potencję bez recepty z Ashwagandhą mogą zaradzić na ten problem, naturalnie zwiększając poziom tego hormonu, co w korzystny sposób przekłada się również na zwiększony popęd seksualny. 

Dodatkowo suplementacja z udziałem Ashwagandhy może pomóc zyskać masę mięśniową i zwiększyć wytrzymałość - nie tylko na siłowni, czy podczas codziennych wyzwań i aktywności. Chodzi również o wytrzymałość seksualną. Ashwagandha może również poprawić koncentrację, zmniejszyć stres i rozwiązać problemy ze snem. Ma również potencjał do dobroczynnego wpływu na organizm mężczyzny, jeśli chodzi o wypadanie włosów, czy też przyrost masy ciała.

Ashwagandha w leczeniu zaburzeń erekcji

Główną przyczyną zaburzeń erekcji u mężczyzn jest utrudniony przepływ krwi do dolnej części ciała, czyli do penisa. Utrudnia to mężczyznom uzyskanie erekcji, jej utrzymanie i uzyskanie tym samym satysfakcji w sferze łóżkowej. Dlatego właśnie warto przyjrzeć się temu, co do zaoferowania mają środki na potencję z Ashwagandhą, która to stymuluje produkcję tlenku azotu w organizmie. Zapobiega to zatykaniu naczyń poprzez naturalne rozszerzenie, dzięki czemu wszystkie części ciała, w tym penis, mają zapewniony prawidłowy przepływ krwi.

Kluczowe jest jednak, aby pamiętać, że stosując środki na potencję bez recepty liczy się regularność ich przyjmowania celem możliwości uzyskania realnych korzyści. Ashwagandha nie jest magicznym proszkiem, który da natychmiastowe rezultaty. Na efekty stosowania tego naturalnego suplementu możesz liczyć tylko wtedy, gdy wykażesz się sumiennością. Aby zobaczyć rezultaty, należy regularnie zażywać wybrany produkt na zaburzenia erekcji, nierzadko nawet przez co najmniej 3-6 miesięcy.


 

Ostatnio przeglądane