AKTUALNOŚCI210. Co warto wiedzieć o właściwościach tabletek na potencję bez recepty?

Co warto wiedzieć o właściwościach tabletek na potencję bez recepty?

Rynek tabletek na potencję rozwija się niezwykle dynamiczne w przeciągu ostatnich 20 lat, szczególnie w erze sektora e – commerce, kiedy mężczyzna nie musi zgłaszać już swoich problemów z potencją lekarzowi, ale może rozwiązać większość poprzez zakup odpowiedniego i to bardzo dobrze przebadanego specyfiku. Środki na potencję bez recepty charakteryzują się szybkim działaniem, niską ceną, przebadaną laboratoryjnie postacią, jasnymi zasadami przyjmowania. Wiele najważniejszych właściwości tabletek na potencję bez recepty poznasz w poniższej publikacji.

Jakie podstawowe właściwości posiadają tabletki na potencję bez recepty?

Zaawansowane środki na erekcję pochodzą od największych koncernów farmaceutycznych i chociaż w sklepach internetowych oraz wyspecjalizowanych aptekach online znajdziesz naprawdę wiele marek, opakowań środków na potencję to tak naprawdę liczą się tylko cztery składniki aktywne, a najważniejszy z nich to sildenafil. Wszystkie składniki aktywne stosowane w środkach na potencję bez recepty mają identyczne działanie wpływające na prawidłowe ukrwienie członka, co prowadzi bezpośrednio do zachowania erekcji na dłużej. Postać farmaceutyczna to najczęściej tabletka powlekana, ale występują też środki na erekcję musujące, do rozpuszczenia w szklance wody lub w postaci żelka, cukierka łatwego do ukrycia. Nie bez powodu rośnie branża erotycznych słodyczy naśladujących częściowo produkty farmakologiczne. Tabletki powlekane posiadają minimalne i maksymalne dawki z reguły od 25 mg do 100 mg i więcej, ale nie zaleca się na początku przekraczania dawki 100 mg, ponieważ to związki niezwykle silne, potrafiące podnieść jednorazowo ciśnienie krwi, wywołać uczucie ogromnego przypływu energii. Większość mężczyzn musi przetestować różne składniki aktywne, aż trafi się na ten właściwy. Lekarz często nie jest w stanie również powiedzieć, co zadziała na dany organizm.

Dlaczego warto zapoznać się z najważniejszymi właściwościami środków na potencję bez recepty?

Udowodniono w publikacjach naukowych, że tabletki na potencję bez recepty najlepiej wpływają na mężczyzn ze średnimi oraz łagodnymi zaburzeniami erekcji. Akurat impotencja męska wywodzi się z pogorszonych warunków fizycznych, chorobowych, ale też przez negatywne czynniki psychiczne, psychogenne. Ta druga postać, czyli psychologiczna pojawia się najczęściej przy diagnozie. Jeżeli przy masturbacji nie masz żadnych problemów ze wzwodem, a z partnerką dochodzi duży stres, wątpliwości, niespokojne myśli to z dużym prawdopodobieństwem znajdujesz się w grupie ryzyka zaburzeń erekcji i powinieneś zainteresować się lekkimi tabletkami na potencję w dawce około 25 mg, nawet rozdzielonymi na pół. Tabletka przekłada się na utrzymanie erekcji prącia w czasie wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku.

Co warto wiedzieć o alternatywnych zastosowaniach środków na potencję bez recepty?

Badania seksuologów sugerują, że nawet mężczyźni, którzy nie wspierają się środkami na potencję ze zdrowym organizmem i psychiką nie uzyskują pełnej erekcji i często o tym w ogóle nie wiedzą. Składnik aktywny występujący w tabletkach zwalnia blokady w układzie hormonalnym, generalnie w organizmie i zapewnia pełne ukrwienie członka. To dodatkowa, bardzo interesująca zaleta związana z możliwością powiększenia erekcji i to w niektórych przypadkach o dodatkowy centymetr, w skrajnych przypadkach o 2. Erekcja staje się też znacznie twardsza. A zatem tabletki na erekcję to nie tylko narzędzie dla mężczyzn chorych, znajdujących się w negatywnej sytuacji przy stosunku, ale też dla zdrowych pragnących eksperymentować w łóżku, może przedłużyć stosunek do około godziny i dłużej. U pacjentów w podeszłym wieku stosuje się podobne dawkowanie, co u mężczyzn młodych, w średnim wieku. Mężczyzna, dzięki środkom na potencję podtrzymuje efektywność życia seksualnego w wieku 65 i więcej lat.

Dlaczego warto sięgnąć po rekomendowane na rynku środki na potencję dla mężczyzn?

●    zróżnicowany sposób podawania – zwykłe tabletki, musujące szybko wchłaniające się, żelki i format cukierków erotycznych,    
●    regulowanie dawki na życzenie z jednoczesnym śledzeniem zmian występujących w organizmie,
●    składnik aktywny usuwa się po kilku godzinach razem z moczem, więc trudno mówić o ryzyku uzależnienia,
●    szansa na podtrzymanie prawidłowego życia seksualnego nawet po przekroczeniu 65 roku życia u mężczyzn,
●    wiele tabletek do wyboru, cztery główne składniki aktywne na rynku, doskonale przebadane przez laboratoria i naukę,
●    dostępność bez recepty w wyspecjalizowanych sklepach internetowych,
●    właściwości przekładające się na wydłużony stosunek i usunięcie problemu przedwczesnego wytrysku,
●    łagodzenie problemów psychicznych,
●    wyraźny wzrost pewności siebie po udanym stosunku, więc dodatkowa wartość terapeutyczna.     

W jaki sposób podchodzić do zakupu tabletek na potencję bez recepty?

Na pierwszą wizytę kontrolną powinieneś umówić się do wyspecjalizowanego lekarza, ale dzisiaj wizyty odbywają się często online, na zasadzie kontaktu telefonicznego, a po zewnętrzną diagnostykę możesz zgłosić się do laboratorium. Oceń koniecznie stan gospodarki hormonalnej, poziom testosteronu i zainteresuj się długoterminową psychoterapią, jeżeli znajdujesz się w trudnym położeniu psychicznym.

Ostatnio przeglądane