AKTUALNOŚCI209. Jak prawidłowo przyjmować tabletki na potencję?

Jak prawidłowo przyjmować tabletki na potencję?

Mężczyźni zainteresowani wykorzystaniem tabletek na potencję bez recepty w rutynie życia seksualnego powinni dokładnie się do tego przygotować. W przeciwnym wypadku narażają się na wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych. W jaki sposób podchodzić do dawkowania środków na erekcję. Co warto ocenić przed podjęciem takiej decyzji? Czy to, że leki na potencję nie wymagają recepty uprawnia do ustawiania samodzielnych terapii? Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji o tych zagadnieniach.

Co warto ocenić przed podjęciem decyzji o zastosowaniu tabletek na potencję?

Środki na erekcję charakteryzują się niezwykle silnym, wręcz natychmiastowym działaniem na męski organizm. Co wywołują środki na potencję? Przede wszystkim odpowiadają za rozkurczenie naczyń krwionośnych prącia, co przekłada się na zasilenie erekcji krwią i na utrzymanie pożądanego wzwodu przez cały stosunek. Większość Panów, nawet po przekroczeniu pełnoletności według badań seksuologów nie doznaje pełnego wzwodu w ogóle. Niektórzy mężczyźni żyją cały czas w przekonaniu, że posiadają pełną zdolność do czynności seksualnych, ale dopiero środki na potencję bez recepty pokazują prawdziwą skalę ukrwienia. W wielu przypadkach tabletki to szansa na przeprowadzenie eksperymentu łóżkowego i okazja do wydłużenia stosunku i to w sposób znaczący. Wcześniej jednak takie sprawy wypada uzgodnić z partnerką. Środki na potencję bez recepty nie wpływają w żaden negatywny sposób na kobietę, a składnik aktywny w żadnym wypadku się nie przenosi.

W jakich formatach występują najpopularniejsze tabletki na potencję i dlaczego to ważne?

Tabletki na erekcję występują w wielu formatach od standardowych tabletek przez cukierki lub preparaty musujące niezwykle szybko wchłaniające się do organizmu. Tabletki musujące okazują się bardzo interesującym dodatkiem, bo praktycznie całkowicie anonimowym, przypominającym witaminy lub innego rodzaju suplementy diety. Mężczyzna przed wprowadzeniem takiej terapii powinien zapoznać się z najważniejszymi grupami składników aktywnych występujących na rynku. Zdecydowana czołówka to sildenafil, syldenafil oryginalnie związany z Viagrą, ale dzisiaj wprowadzany też do środków pochodnych działających w identyczny sposób. Dzięki temu nie musisz inwestować w oryginalną Viagrę, ale też znacznie tańsze preparaty. Koniecznie upewnij się, czy pozyskujesz prawdziwe tabletki na potencję z aktywnym składem, a nie ziołowe odpowiedniki, np. z buzdygankiem naziemnym lub żeń – szeniem. Co prawda wskazane zioła wpływają pozytywnie na potencję, ale w żadnym wypadku nie gwarantują pozytywnego wyniku przy stosunku. Wspierają raczej długoterminową profilaktykę, pobudzają energetycznie, żeń – szeń z witaminami to jeden z najpopularniejszych afrodyzjaków.

Jakie sprawy zdrowotne i nie tylko warto przeanalizować przed ustawieniem terapii?

Mężczyzna musi rozpoznać, czy problemy z erekcją wynikają ze słabości psychiki, czy organizmu (chorób). Niektóre schorzenia, szczególnie uszkodzenia narządów wewnętrznych wykluczają z terapii tabletkami na potencję bez recepty i warto też uważać na mieszanie specyfików z alkoholem, narkotykami, innymi substancjami powodującymi zwiększenie krwi. Środki na potencję odradza się mężczyznom w podeszłym wieku, po przekroczeniu 60 – 70 roku życia w zależności od indywidualnej oceny przypadku. Z terapii wykluczają zaburzenia nerek ze względu na trudności z przetworzeniem składnika aktywnego. Trzeba też wykluczyć zaburzenia wątroby i potencjalnie groźne związana z przyjmowanymi lekami. A to musi jednak zrobić lekarz. Z tego powodu na początku zaleca się wizytę u specjalisty i wystawienie pierwszej recepty. Później możesz już wykorzystywać środki na potencję bez recepty na własną rękę po ustaleniu precyzyjnej dawki.

Jak się poczujesz po spożyciu tabletki na potencję?

Tabletki na potencję niczym nie różnią się od klasycznej farmakologii. Po ustaleniu konkretnej dawki wystarczy popić tabletkę, ale najlepiej wodą, a nie sokami, czy tym bardziej alkoholem. Po chwili poczujesz delikatne rozgrzanie na poziomie całego organizmu. Po około kwadransie wystarczy delikatne pobudzenie seksualne, dotyk kobiety, nawet spojrzenie, żeby erekcja uaktywniła się samoczynnie, nawet przy sporym poziomie stresu. Dla wielu mężczyzn dzisiaj tabletki na potencję bez recepty stanowią gwarancję udanego stosunku i zachowania pewności siebie w łóżku, niezależnie od innych czynników. Zaleta tabletek to nie tylko erekcja, ale i powstrzymanie szybkiego wytrysku i wydłużenie stosunku, a zatem zyskujesz sporo w podstawowym pakiecie. Po kilku godzinach składnik aktywny wychodzi z organizmu, więc nie musisz się martwić utrzymaniem takiego stanu cały czas. Pamiętaj, żeby przyjmować środki na potencję ze składnikiem aktywnym wyłącznie przed stosunkiem. Tabletki trzymaj blisko, w łazience, kuchni, w dobrze zabezpieczonym miejscu.

Czy warto zainwestować w zdrowie seksualne?

Udane pożycie przekłada się u mężczyzn na większą pewność siebie i większą satysfakcję z życia. Stresujący tryb życia na co dzień często skutkuje osłabieniem lub utratą potencji, libido, a tabletki na erekcję to szybki i bardzo efektywny sposób na przywrócenie satysfakcji w życiu seksualnym.

Ostatnio przeglądane