AKTUALNOŚCI190. Co powinieneś wiedzieć o zasadach stosowania leków na potencję?

Co powinieneś wiedzieć o zasadach stosowania leków na potencję?

Problemy z erekcją to najczęściej ogromny problem dla mężczyzny, ponieważ oznacza wykluczenie z relacji damsko – męskich, pogorszenie psychiki na długie miesiące, w skrajnych przypadkach na lata, brak perspektyw na założenie rodziny i funkcjonowanie w klimacie zdrowego ogniska domowego. Przemiany społeczne i styl życia według badań medycznych korporacji farmakologicznych wpływa na męskie libido, podobnie do sposobu odżywiania i stylu życia. Doraźnie problemy z erekcją rozwiązuje się przez tabletki na potencję dostępne bez recepty. Co warto wiedzieć o zasadach stosowania takich preparatów? Czym się charakteryzują pod kątem skuteczności lub potencjalnych skutków ubocznych? Poniżej kilka praktycznych słów wyjaśnienia. Dzięki wskazówkom zawartym w artykule upewnisz się, czy w Twoim przypadku tabletki na erekcję w ogóle zadziałają.

Co powinieneś wiedzieć o wskazaniach do stosowania tabletek na potencję bez recepty?

Jeden z najpopularniejszych składników aktywnych znajdujących się w tabletkach na potencję to sildenafil znajdujący się w oryginalnej Viagrze produkowanej od lat przez korporację Pfizer. Środki na erekcję z sildenafilem lub pochodnymi tego składnika aktywnego to produkty lecznicze przeznaczone mężczyznom z niezdolnością nie tylko do uzyskania, ale też podtrzymania wzwodu. Jeżeli masz miękki wzwód, ale dalej w miarę normalnie współżyjesz i partnerce to wcale nie przeszkadza tabletki na potencję bez recepty wzmocnią organizm oraz zapewniają znacznie większą satysfakcję. Regularne przyjmowanie tabletek odbija się bardzo pozytywnie na psychice i warunkuje pewne bodźce. To to oznacza w praktyce? Środki na potencję naprawiają psychikę, podnoszą pewność siebie, rozwijają prawidłową technikę w łóżku i ułatwiają poznanie preferencji partnerki. Z czasem mężczyzna z uregulowanym libido, spełniony nie potrzebuje tak dużych dawek lub może nawet na dłużej odstawić preparaty z sildenafilem pod warunkiem zachowania wysokich standardów dietetycznych, czy dotyczących regularnej diagnostyki zdrowotnej.

Jak działają środki na erekcję i w jaki sposób przygotować się do pierwszego przyjęcia preparatu?

Tabletki na erekcję według większości ulotek producentów działają po 15 – 30 minutach od przyjęcia. Możesz włożyć tabletkę pod język, co spowoduje znacznie szybsze rozprzestrzenianie się składnika aktywnego po organizmie. Sama tabletka jednak nie wystarczy do powodzenia, ale wymaga bodźca najczęściej aktywizowanego przez partnerkę. Najważniejsza zasada to przyjęcie tabletki praktycznie przed stosunkiem. Stymulacja seksualna to niezbędnik dla uruchomienia mechanizmów chemicznych w męskim organizmie. Środki na potencję bez recepty sprawdzają się nawet przy dużym stresie, zmęczeniu, przy niektórych chorobach, przed pierwszym stosunkiem związanym z dużym strachem, często z dwóch stron.

W jaki sposób dawkować środki na potencję bez recepty?

Środki na potencję bez recepty występują w mniejszych oraz większych dawkach dochodzących grubo powyżej 50 mg środka aktywnego. Dobra praktyka to rozpoczynanie od najmniejszych dawek, nawet od połowy tabletki, żeby nie uzależnić zbyt szybko organizmu. Częste przyjmowanie podobnych specyfików z czasem zmniejsza ich skuteczność, ale nigdy nie eliminuje. To podobna zasada do uzyskiwania odporności na trucizny, dzięki przyjmowaniu ich małych dawek. Środków na erekcję lepiej nie przyjmować z pożywieniem, ponieważ trawienie i generalnie posiłek opóźnia działanie. Technika na czczo to najlepszy pomysł ze względu na zachowanie lekkości organizmu. Jakaś mała przekąska, lekka sałatka oczywiście w niczym nie przeszkodzi. Chodzi tutaj bardziej o ciężki, tłusty obiad. Dawkowanie rozpoczyna się od około 20 – 25 mg do 100 mg, chociaż to już bardzo mocne oddziaływanie.

Przy jakich problemach medycznych warto uważać z tabletkami na potencję?

Choroby u mężczyzn wpływają bezpośrednio na erekcję i w ogóle na chęć współżycia. Chory organizm inaczej rozkłada zasoby energetyczne i stara się o regenerację, naprawę lub kompensację zniszczeń i nie myśli do końca o reprodukcji. Przy jakich schorzeniach trzeba uważać na dawkowanie tabletek na potencję bez recepty?

●    większość wad serca – regularne echo to dobra perspektywa dla każdego mężczyzny,     
●    nadciśnienie – farmakologia z reguły dobrze reguluje ciśnienie i przywraca komfort współżycia,
●    zaburzenia wątroby, w tym przypadku dochodzi do zmiany tolerancji na środki,
●    uszkodzenie nerek – zmiana lub wykluczenie dawkowania, zależy od decyzji lekarza,
●    nowotwory,
●    organizm poniżej 18 roku życia, w którym kształtują się jeszcze niektóre procesy.     

Czy środki na erekcję to opłacalna inwestycja dla mężczyzny?

Awaryjne tabletki na potencję bez recepty to dobre rozwiązanie osłaniające psychikę i zwiększające możliwości na rynku matrymonialnym. Mężczyzna, który nie czuje się pewnie i boi się o utratę erekcji w krytycznym momencie powinien zainwestować w takie środki, ale pod warunkiem dopasowania właściwego dawkowania i koniecznie po ocenie stanu organizmu.

Ostatnio przeglądane