AKTUALNOŚCI187. Jak rozwiązać problemy z erekcją?

Jak rozwiązać problemy z erekcją?

Istnieją różne problemy, które życie stawia przed mężczyznami. Niestety często mogą one dotykać także sfery intymnej. Jednym ze szczególnie bolesnych jest niepełny wzwód. Kłopoty łóżkowe są szczególnie przykre i bolesne, ponieważ dotykają nie tylko mężczyzny, ale i jego partnerki. Ponadto mogą one łączyć się ze zmniejszeniem poczucia własnej wartości, wstydem i niechęcią do zbliżenia. Jednak nie musi tak być! Obecny postęp medycyny sprawił, że dostępne są różnorodne środki na erekcję, które mogą całkowicie rozwiązać problemy ze wzwodem.

Czy prawdziwy mężczyzna powinien brać środki na erekcję?

W obecnych czasach środki na potencję wciąż są tematem tabu. Wielu osobom wydaje się, że korzystanie z nich, czy nawet samo posiadanie problemów z erekcją jest powodem do wstydu i świadczy o braku męskości. Prawda jest jednak zupełnie inna. Przyczyną problemów z erekcją najczęściej jest choroba, stres lub zły styl bycia – co niewiele ma związku z byciem tak zwanym „prawdziwym mężczyzną”. Warto zaznaczyć, że zaburzenia wzwodu nie są trudne jedynie dla mężczyzny – często przeżywa je także jego partnerka, która może się obwiniać o ich pojawienie. Z tego powodu walka z problemami z erekcją poprzez zakupienie odpowiednich środków nie jest czymś wstydliwym – wręcz przeciwnie! To wyraz troski o własne zdrowie oraz dobre samopoczucie i zaspokojenie partnerki. Prawdziwy mężczyzna nie poddaje się i nie pozostawia kłopotów samym sobie – męskie jest właśnie podjęcie próby znalezienia rozwiązania.

Co wyróżnia tabletki na potencję bez recepty?

Istnieją różne rodzaje produktów, mających wpływać na potencję. Dzieli się je przede wszystkim na środki na potencję bez recepty oraz leki wymagające recepty.

Środki niewymagające recepty to:

●    suplementy diety, które nie posiadają w swoim składnie składnika aktywnego. Zazwyczaj są to produkty, które zawierają witaminy i minerały. Mogą być pomocne, jednak nie wpłyną na erekcję, która jest zakłócana na przykład przez urazy czy choroby. Nie posiadają certyfikatu skuteczności.
●    Leki niewymagające recepty, które posiadają w składzie substancję aktywną nazywaną sildenafilem. Warto zaznaczyć, że nie powodują one mimowolnej erekcji, lecz wymagają faktycznego podniecenia. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że wzwód pojawi się w nieodpowiednim momencie.

W sklepach znaleźć można także leki na receptę. Jednak dużą przewagą produktów bez recepty jest fakt, że nie wymagają one kontaktu z lekarzem. Dla wielu mężczyzn faktyczne przyznanie się do posiadania problemów z osiągnięciem erekcji jest bardzo trudne. W takiej sytuacji możliwość samodzielnego wyboru i zakupu leku, który ma w swoim składzie sildenafil jest bardzo korzystne. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając tabletki na erekcję?

Wybierając tabletki na potencję bardzo ważne jest, aby dokładnie czytać składy. Jakiś czas temu na rynku dostępne były liczne podróbki tego typu produktów, ze względu na fakt, że środki posiadające sildenafil były jedynie na receptę. Leki zawierające podróbkę tej substancji aktywne po powodowały różne skutki uboczne i mogły być niebezpieczne. Z tego powodu wciąż tak ważne jest, aby wybierać bardzo ostrożnie. Warto kupować wyłącznie w sklepach, które są godne zaufania i nie sprzedają podejrzanych środków. Dla osób, które wstydzą się faktu zażywania środków na erekcję ważną kwestią może być także sposób dostawy. Przykładowo, nasz sklep oferuje wyjątkowo dyskretną dostawę, co pozwala na pewność, ze nikt – nawet kurier – nie dowie się o tym, co znajduje się w przesyłce.

Skąd mogą brać się problemy ze wzwodem?

Na potencję mężczyzny może wpływać wiele najróżniejszych czynników. Nie zawsze są one zależne od niego. Przyczyną problemów z osiągnięciem pełnego wzwodu może być na przykład choroba, tak jak cukrzyca, problemy z krążeniem i wiele innych. Osoby z chorobami bądź urazami kręgosłupa również mogą mieć kłopot z osiągnięciem erekcji. Kolejnymi przyczynami zaburzeń może być na przykład stres, zarówno ten, związany ze stosunkiem, jak i stres w życiu codziennym, a także przepracowanie czy obciążenie w sferze emocjonalnej. Na potencję wpływać mogą także: depresja, palenie papierosów, zażywanie sterydów, nadużywanie alkoholu a nawet nadmierna otyłość. Warto zaznaczyć, że wpływ na zaburzenia erekcji mają także niektóre leki – w takiej sytuacji warto skonsultować ich działanie z lekarzem. Inną z częstych przyczyn problemów z osiągnięciem wzwodu jest wiek. Z biegiem czasu zmniejsza się produkcja testosteronu, co jest powodem wystąpienia tego typu kłopotów.

Problemy z erekcją są, były i będą i choć jest to problem wstydliwy, to warto pamiętać, że nie oznacza on końca i nie uniemożliwia czerpania przyjemności z seksu. Bardzo często prostym rozwiązaniem tego zaburzenia jest używanie środków na potencję. Na rynku znaleźć można bardzo szeroki wybór tego typu produktów. Warto z nich korzystać, pamiętając o tym, że problemy z erekcją nie świadczą o braku męskości i nie powinny być powodem do wstydu. Istotne jest, aby dokładnie czytać składy leków przed ich zakupem i dobierać je do swoich potrzeb w taki sposób, aby nie nadużywać składników, które są zbędne w danym przypadku.

Ostatnio przeglądane