AKTUALNOŚCI140. Sextreme Black Force- ulotka dołączona do produktu

Sextreme Black Force- ulotka dołączona do produktu

Sextreme- tabletki cytrynianu sildenafilu na potencje

Skład

Sextreme-50
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 50 mg

Sextreme Red Force
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 150 mg

Sextreme Black Force
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 200 mg

Sextreme Chewable
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 100 mg

Sextreme Professional
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 100 mg

Substancją aktywną w SEXTREME jest cytrynian sildenafilu.

Czym jest SEXTREME i kiedy go zażywać?

Tabletki są dostarczane w listkach. SEXTREME to grupa leków o nazwie inhibitory estrów fosforanowych typu 5. Pomagają obniżyć ciśnienie krwi w penisie, podczas podniecenia seksualnego. SEXTREME pomogą uzyskać erekcję. Nie należy przyjmować Sextreme, gdy nie posiada się dysfunkcji erekcji. Nie jest wskazany do stosowania przez kobiety. SEXTREME to lek dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

ZANIM ZAŻYJESZ SEXTREME ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI
Nie zażywać SEXTREME, gdy:

- zażywasz leki zawierające azotany (np. stosowane przy dusznicy). Sextreme może powodować zwiększenie efektu tych leków. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
- masz alergiczną reakcję na SEXTREME. Alergia może się objawiać wysypką, świądem, obrzękiem warg lub dusznością. Gdy to się wydarzy powiadom lekarza.
- masz problem z sercem.
- miałeś udar lub zawał serca i masz niskie ciśnienie krwi.
- masz rzadkie choroby oczu (jak retinitis pigmentoza).

Zachowaj szczególną ostrożność z SEXTREME i powiadom lekarza gdy:

- masz niedokrwistość sierpowato krwinkową (nieprawidłowość czerwonych krwinek), białaczkę (rak komórek krwi), mnogie komórki szpiczaka mnogiego (rak szpiku kostnego) lub jakąkolwiek chorobę lub deformację twojego penisa.
- jeśli masz problemy z sercem.
- jeśli masz wrzody żołądka lub zaburzenie krwawienia (takie jak hemofilia).
Nie wolno przyjmować leku SEXTREME w przypadku jakiegokolwiek innego leczenia. Produkt SEXTREME nie powinien być podawany dzieciom w wieku poniżej 18 lat. Pacjenci w podeszłym wieku powyżej 65 lat: pierwsza dawka powinna najniższa. Powinieneś powiedzieć lekarzowi, jeśli masz problemy z nerkami. Lekarz pomoże dostosować dawkę.
Stosowanie leku SEXTREME z jedzeniem i piciem: po przyjęciu leku z jedzeniem działanie może być opóźnione.
Ciąża i karmienie piersią: SEXTREME nie jest wskazany dla kobiet.
Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: SEXTREME może powodować zawroty głowy kłopoty z widzeniem. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn po zażyciu leku.

Użycie innych leków

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli pacjent przyjmuje lub przyjmował ostatnio inne leki, nawet te, które nie zostały przepisane. Tabletki SEXTREME mogą zakłócać działanie niektórych leków, szczególnie tych stosowanych w leczeniu bólu w klatce piersiowej. Nie bierz SEXTREME Z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem.
SEXTREME może spowodować zwiększenie efektu działania leków zawierających azotany.
Jeśli pacjent przyjmuje inhibitory proteazy, takie jak w leczeniu HIV, lekarz może przepisać najniższą dawkę (25 mg) leku SEXTREME.

Jak przyjmować SEXTREME

Zwyczajowa dawka SEXTREME to 50 mg. Jeżeli masz wrażenie, że efekty SEXTREME są zbyt silne lub zbyt słabe skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Lek zażywamy godzinę przed aktywnością seksualną. Tabletkę popij wodą. SEXTREME spowoduje erekcję tylko wtedy, gdy zostaniesz pobudzony seksualnie. Nie da erekcji, jeśli nie jesteś stymulowany seksualnie. Czas, w jaki SEXTREME zadziała zależy od osoby, ale zwykle zajmuje od pół godziny do godziny. Może się okazać, że SEXTREME zadziała z opóźnieniem, gdy weźmiesz go z ciężkim posiłkiem. Picie alkoholu może tymczasowo osłabić zdolność do wzwodu. Aby uzyskać maksimum korzyści zaleca się, aby nie pić dużych ilości alkoholu przed zażyciem SEXTREME.
Jeśli SEXTREME nie pomoże w otrzymaniu erekcji lub erekcja nie jest wystarczająco długa, skonsultuj się z lekarzem. Nie powinno się zażywać SEXTREME więcej niż raz dziennie: dawka powyżej 100 mg nie zwiększa skuteczności, ale może spowodować wzrost skutków ubocznych.

Możliwe skutki uboczne

SEXTREME może powodować działania niepożądane. Te skutki są zwykle łagodne. Najczęstszymi objawami niepożądanymi są bóle głowy i zniechęcenie. Rzadziej zgłaszane skutki to niestrawność, zawroty głowy, zatkany nos, zaburzenia widzenia kolorów. Sporadycznie występują krwawienia, ból oczu, bóle mięśniowe. Bardzo rzadko zgłaszano długotrwałe, a czasem nawet bolesne erekcje po przyjęciu SEXTREME.
Jeżeli Twoja erekcja trwa więcej niż 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Czasem zgłaszano także wysypkę błony śluzowej.
Jeżeli zauważysz inne, nie wymienione powyżej skutki uboczne skontaktuj się z lekarzem.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Przechowywać z dala od dzieci. Przechowywać tabletki w oryginalnym opakowaniu. Nie należy używać po terminie ważności podanym na opakowaniu.
 

Ostatnio przeglądane