AKTUALNOŚCI138. Dapoxy-Dx- ulotka dołączona do produktu

DAPOXY-DX- ulotka dołączona do produktu

Tabletki Daposetyny- 60 mg na potencje

Każda z powlekanych tabletek zawiera: chlorowodorek dapoksetyny odpowiadający dapoksetynie w ilości 60 mg.

Dapoxy-Dx (chlorowodorek dapoksetyny) jest lekiem przyjmowanym doustnie, w celu zahamowania przedwczesnej ejakulacji. Ten problem powoduje stres u wielu mężczyzn na świecie. Teraz możesz bezpiecznie kupić Dapoxy-Dx ciesząc się przyjemnością i długotrwałym seksem. Mężczyźni przyjmujący Dapoksy-Dx zwiększają swoją wydajność seksualną o 200-300%.

Czym jest Dapoxy-Dx?

Dapoxy-Dx (zawierający chlorowodorek dapoksetyny) jest związkiem należącym do klasy medycznej zwanej selektywnymi inhibitorami serotoniny. Pierwotnie powstał jako antydepresant. Takie środki zostały w przeszłości proponowane przez niektórych lekarzy, jako leki zapobiegające przedwczesnej ejakulacji. 

Jakie dawki są dostępne Dapoxy-Dx?

Dapoxy-Dx (chlorowodorek dapoksetyny) jest dostępny w dawkach 30 mg i 60 mg, Lekarz prawdopodobnie zaleci na początek dawkę 30 mg, aby ocenić jej skuteczność, Lekarz może zwiększyć dawkę leku do 60 mg, jeśli działanie niższej dawki nie będzie satysfakcjonujące. Jest to środek dobrze tolerowany przez organizm. Dapoxy-DX powinien być zażyty od 1 do 3 godzin przed rozpoczęciem aktywności seksualnej

Czy są jakieś efekty uboczne użycia Dapoxy-Dx?

Dapoxy-Dx ma pewne cechy niepożądane, które mają zazwyczaj łagodny lub umiarkowany charakter, ale nie wpływają na wszystkich, którzy przyjmują lek. Dapoxy-Dx ma półokres trwania, co powoduje znaczne zmniejszenie intensywności efektów, czyniąc go bezpiecznym i efektywnym. Zażycie Dapoxy-Dx może powodować nudności, biegunkę, zawroty i bóle głowy, bóle żołądka, wzdęcia. 
Niektórzy pacjenci informują również o irytacji, zaniepokojeniu, odrętwieniu, problemach z podejmowaniem decyzji. Może również wystąpić większa potliwość problemy z gazami, bezsenność, odczucie zmęczenia i senności. Niektórzy mężczyźni zgłaszają także wzrost ciśnienia krwi, trudności w koncentracji, obniżenie zainteresowania seksem, czy suchość w ustach

Sporadyczne działania niepożądane Dapoxy-Dx

Te działania niepożądane występują niezbyt często, u mniej niż 1 na 100 osób, Niewielki odsetek osób zgłosił zmiany w nastroju - byli nadmiernie podekscytowani. Czuli zwolnienie lub nieregularność tętna, zdezorientowanie, pogorszenie jasności myślenia. Mieli problemy z osiągnięciem orgazmu, uczucie depresji, zdenerwowania. Czuli się słabi, przytłumieni, zmęczeni, roztrzęsieni. Odczuwali uderzenia gorąca, problemy ze wzrokiem, swędzenie, nadpobudliwość i zgrzytali zębami.

Środki ostrożności przy zażywaniu Dapoxy-Dx

Nie zażywać więcej niż 1 dawki Dapoxy-Dx dziennie, Nigdy nie zmieniać dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie zaleca się spożywać alkoholu przy zażyciu leku – może nastąpić zwiększenie wpływu alkoholu na organizm, wzrost senności, spowolnienie reakcji. Spożywanie alkoholu po zażyciu Dapoxy-Dx może również spowodować brak reakcji leku.

Warunki przechowywania Dapoxy-Dx

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Przechowywać z dala od dzieci. Przechowywać tabletki w oryginalnym opakowaniu. Nie należy używać po terminie ważności podanym na opakowaniu.
 

Ostatnio przeglądane