AKTUALNOŚCI134. Proxeed Plus- opis produktu

Proxeed Plus- opis produktu

Wedle badań dotyczących niepłodności, problem ten dotyczy nawet dwudziestu procent par w Polsce. Z tego w przypadku połowy, przyczyną jest niepłodność mężczyzn.

Skąd bierze się niepłodność u mężczyzn?

W połowie przyczyna trudności w poczęciu dziecka leży po stronie mężczyzny. Mężczyźni dotknięci chorobą trudniej radzą sobie z informacją o niepłodności i skłonni są do obarczania innych za swoje niedoskonałości. Wieść o problemie częściej powoduje u nich spadek poczucia własnej wartości, apatię, alienację, czasami wręcz agresję w stosunku do bliskich. Tymczasem powód niepłodności może być niezwykle łatwo wyeliminowany i najczęściej wynika po prostu z niewłaściwego stylu życia. Efektem tego poważnie zmniejsza się u mężczyzn liczba plemników o prawidłowej ruchliwości i budowie, a zwiększa liczba tych niezdolnych do zapłodnienia kobiecej komórki jajowej. Czasami przyczyną niepłodnością choroby ogólnoustrojowe, choroby jąder lub zaburzenia w rozwoju plemników. Jednak częstokroć jest to efekt palenia papierosów, niewłaściwej diety oraz niedbanie o wagę ciała.

Jak możemy sobie samodzielnie pomóc?

Jeśli przyczyną niepłodności nie jest choroba, to należy wdrożyć kilka zmian, które ogólnie wzmocnią nasz organizm. Wskazana jest przede wszystkim regularna aktywność fizyczna, dbanie o odpowiednią wagę ciała, dieta niskotłuszczowa, wysokobiałkowa, bogata w produkty pełnoziarniste oraz owoce i warzywa, a także dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości witaminy C, która poprawia wchłanianie w przewodzie pokarmowym cennych związków, a także przedłuża żywotność i przeżywalność plemników. Witamina C chroni również DNA plemników przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Aby kompleksowo rozwiązań problem można też skorzystać z pomocy suplementu.

Jak działa na potencję Proxeed Plus?

Suplement Proxeed Plus zawiera wszelkie składniki w maksymalnej ilości, które skutecznie poprawiają kondycje naszego organizmu z ukierunkowaniem na jakość i ruchliwość nasienia. Suplement wspomaga inicjację działań prowadzących do korzystnych zmian w organizmie o charakterze ogólnym i mających również istotny wpływ na płodność. Za całość jego działania odpowiadają starannie wybrane składniki, które zostały tak dobrane, żeby wzajemnie stymulować swoje działanie i tym samym skuteczniej leczyć bezpłodność. Warto tu wymienić między innymi L-karnityna. Uczestniczy ona w procesie syntezy tlenku azotu oraz rozszerza naczynia krwionośne. Ma też bardzo duży wpływ na jakość plazmy nasiennej oraz decyduje o budowie komórek nasiennych. Ostatecznie odgrywa bardzo ważną rolę w procesie dojrzewania plemników oraz stymulacji ich ruchliwości. Witamina C jest przeciwutleniaczem występującym w plazmie nasienia. Z kolei kwas cytrynowy jest ważną substancją uczestniczącą w głównych procesach produkcji energii wykorzystywanej przez nasienie i inne tkanki. Koenzym Q10 pełni jednakowo funkcję przeciwutleniacza oraz substratu w procesach metabolicznych, występuje w mitochondrium centralnej części. W produkcie znajdziemy też cynk, który odgrywa ważną rolę w produkcji nasienia oraz kwas foliowy, którego stężenie jest wyższe w płynie nasiennym niż w plazmie u mężczyzn. Całość zamyka selen oraz witamina B12.

Jak stosować Proxeed Plus?

Sam suplement stosuje się niezwykle prosto. Wystarczy dwa razy dziennie rozpuścić jedną saszetkę w wodzie lub soku pomarańczowym. Proxeed Plus należy stosować przez minimum trzy miesiące. Tyle bowiem potrzeba czasu, aby powstały i rozwinęły się plemniki. Można go stosować nawet dłużej, a w razie potrzeby do informacji o pozytywnym zapłodnieniu. Suplement jest przeznaczony dla wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy cierpią z powodu bezpłodności. Nie mogą go zażywać te osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w suplemencie. Nie powinny go to też zażywać osoby niepełnoletnie oraz panowie z poważnymi schorzeniami serca i układu sercowo – naczyniowego. Proxeed Plus można zakupić w renomowanych i sprawdzonych sklepach oraz aptekach internetowych. Nie zaleca się natomiast kupowania produktu od osób trzecich, zwłaszcza jeśli został wcześniej rozpakowany.
 

Ostatnio przeglądane