AKTUALNOŚCI133. Proseed żel- opis produktu

Proseed żel- opis produktu

Wielu mężczyzn, zwłaszcza po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia ma problemy z prawidłowym odbyciem stosunku seksualnego. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, aby poradzić sobie z tym problemem.

Kiedy pojawiają się problemy ze wzwodem?

W niewielkim procencie przypadków słabnąca kondycja seksualna to wynik ciężkiej choroby lub problemów psychologicznych. Jednak większość z nas ma problemy z własnym organizmem z powodu wieku lub też właściwie na własne życzenie. Problemy z potencją mogą bowiem wynikać z prowadzenia specyficznego stylu życia. Natłok obowiązków i wynikające z tego przemęczenie nie pomagają zrelaksować się w łóżku. Poza tym w stanach długotrwałego stresu spada libido. Bardzo negatywny wpływ na kondycję seksualną mają papierosy i alkohol w zbyt dużej ilości.

Jak sobie z tym poradzić?

Przede wszystkim należy oczywiście wyeliminować wszelkie czynniki negatywnie wpływające na kondycję seksualną. Musimy wyeliminować wszelkie źródła stresu. Przyda się na pewno dłuższy wypoczynek i większa aktywność fizyczna. Pomoże też ograniczenie używek i przestawienie się na zdrowsze nawyki żywieniowe. Wzmocnieniu libido służy dieta bogata w cynk oraz witaminy z grupy B. Składniki te znajdują się przede wszystkim w pełnym ziarnie, owocach morza i w warzywach. Można też skorzystać z pomocy medycyny. Chodzi tu o niezwykle skuteczny Proseed Żel.

Kiedy stosować Proseed żel?

Proseed Żel to produkt, który został zaprojektowany właśnie dla tych mężczyzn, którzy z powodu zmęczenia, stresu czy właśnie niewłaściwego odżywiania się, mają wyraźne problemy z odbyciem satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Jest przede wszystkim bardzo wygodny w użyciu i niezwykle skuteczny. Jego atutem jest skład, który został tak dobrany, aby poszczególne składniki stymulowały się wzajemnie, przez co działają lepiej i skuteczniej. Sam żel wedle zapewnień producenta gwarantuje nam lepsze ukrwienie narządów płciowych, a także szybszą regenerację organizmu po stosunku. Znacznie podnosi sprawność seksualną, a także ułatwia natychmiastowe osiągnięcie silnej erekcji. Dodatkowo zaobserwujemy u siebie szybszy czas reakcji na bodźce seksualne, gdyż sam żel działa pobudzająco i stymulująco.

Co znajdziemy w składzie Proseed Żel?

W skład produktu wchodzi między innymi kofeina, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałego wysiłku o wysokiej intensywności. Dodatkowo poprzez miejscowe podwyższenie ciśnienia krwi w ciałach jamistych przyczynia się do łatwiejszego osiągnięcia pełnego wzwodu. Z kolei Guarana odpowiada za zwiększenie wydatków energetycznych. Miłorząb japoński przyczynia się do poprawy ukrwienia naczyń krwionośnych, ułatwiając transport tlenu oraz składników odżywczych. Wyciąg z żeń-szenia stymuluje odnowę tkanek oraz przywraca skórze zakłóconą równowagę fizjologiczną. Ponadto dodaje energii i wspomaga proces regeneracji. Ma też działanie wzmacniające. Owies zwyczajny dzięki zawartości saponin, flawonoidów, alkaloidy, karotenu, związków steroidowych oraz witamin witaminy B1, B2, D, E odznacza się wielokierunkowym korzystnym działaniem. Działa nawilżająco-łagodząco oraz ochronnie. Zapobiega podrażnieniom oraz działa wzmacniająco na mięśnie kegla i prostatę. Wspomaga naturalne procesy regeneracyjne. Ostatecznie jest jeszcze chmiel, który dzięki dużej zawartości witamin i związków mineralnych głęboko odżywia oraz ma działanie ujędrniające. Opóźnia procesy starzenia się skóry, wspierając naturalne procesy odnowy. Ma działanie bakteriobójcze przez co łagodzi podrażnienia.

Jak stosować Proseed żel?

Zastosowanie produktu jest niezwykle proste. Wystarczy przed planowanym stosunkiem seksualnym wetrzeć niewielką ilość żelu w penisa, a następnie odczekać około dziesięciu minut, aż żel wchłonie się całkowicie. Przy pierwszym zastosowaniu możemy wetrzeć niewielką ilość środka w przedramię, aby sprawdzić, czy nie jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników produktu. Jeśli wystąpią objawy uczulenia, należy natychmiast przerwać stosowanie żelu. Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Ostatnio przeglądane