AKTUALNOŚCI132. Garnorax- ziołowa pomoc na problemy z erekcją

Garnorax- ziołowa pomoc na problemy z erekcją

Garnorax to preparat na potencję, który w przeciwieństwie do większości środków dostępnych na rynku jest zupełnie autorską formułą pozbawioną wszystkich potencjalnych zagrożeń i skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem słynnej niebieskiej tabletki i jej pochodnych.

Wskazania dla przyjmowania specyfiku Garnorax

Garnorax może być przyjmowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, chociaż najbardziej skuteczny jest w przypadku panów i to u nich wywołuje najsilniejsze pożądane efekty. W przypadku obu płci Garnorax ma za zadanie:
•    Podnieść poziom libido i skutkować większą chęcią do zbliżeń;
•    Podnosić poziom przyjemności płynącej ze zbliżenia;
•    Wydłużać zbliżenie poprzez poprawę erekcji mężczyzny i zwiększenie responsywności kobiety.

W przypadku panów Garnorax to przede wszystkim:
•    Poprawa jakości erekcji (większa twardość prącia);
•    Utrzymywanie wysokiej jakości erekcji przez cały czas trwania stosunku;
•    Wydłużenie stosunku poprzez opóźnianie ejakulacji;
•    Poprawę wrażliwości prącia i tym samym zwiększenie doznań oraz ograniczenie ilości potrzebnej stymulacji przed uzyskaniem erekcji.

Mechanizm działania Garnoraxu

W przeciwieństwie do specyfików opartych na viagrze i jej substancji aktywnej, sildenafilu, Garnorax nie skupia się na jednym mechanizmie poprawy poziomu podniecenia i zwiększenia fizycznej gotowości na zbliżenie. Trzeba jednak zaznaczyć, że jednym z najważniejszych jego działań jest poszerzanie naczyń jamistych, co dokonywane jest też przez sildenafil, który robi to na znacznie większą skalę i w sposób mniej kontrolowany, przez co nie do końca bezpieczny. Powiększanie ciał jamistych jest ważne tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet, ponieważ ciała jamiste to tkanki, które są odpowiedzialne za nabrzmienie organów płciowych w czasie podniecenia, co przekłada się na poziom przyjemności płynącej ze stosunku. U mężczyzn jest to oczywiście znacznie bardziej widowiskowe zjawisko, ponieważ w jego bezpośrednim wyniku dochodzi do erekcji. Większa zdolność do zatrzymywania krwi w prąciu oznacza:

•    Większą twardość erekcji;
•    Wydłużenie członka;
•    Większą średnicę członka;
•    Bardziej wyraźny kształt anatomiczny prącia;
•    Poprawę odczuwania bodźców seksualnych.

Drugim, równoległym działaniem mieszanki Garnorax jest poprawianie ogólnego stanu całego organizmu. Dla sprawności seksualnej znaczenie ma działanie bardzo wielu systemów, z układem krwionośnym, nerwowym i endokrynologicznym na czele. Oddziaływanie na wszystkie te układy i poprawa ich sprawności o kilka procent, co można uzyskać przyjmując Garnorax, oznacza zazwyczaj różnicę pomiędzy niepowodzeniem i sukcesem seksualnym.

Szczególnie ważny jest wpływ Garnoraxu na hormony. W jego składzie znajdują się witaminy i mikroelementy wykorzystywane bezpośrednio w produkcji hormonów. Zwiększony poziom tych substancji sprawia, że produkcja hormonów jest łatwiejsza, co z kolei przekłada się na wyższe libido i lepszą sprawność seksualną poprzez doprowadzenie organizmu do jego normalnego stanu, a nie sztuczne stymulowanie ważnego i delikatnego systemu, jakim są hormony. 

Dawkowanie preparatu Garnorax

Garnorax jest suplementem diety, który powinien być przyjmowany przed stosunkiem w takim czasie, by jego składniki mogły zacząć działać przed rozpoczęciem gry wstępnej. Oznacza to zazwyczaj, że najlepiej jest go przyjąć na 30-60 minut przed planowanym spotkaniem. Efekt utrzymuje się do 12 godzin, więc nie trzeba się spieszyć.

Preparat podzielony jest na kapsułki zawierające ilość mieszanki dopasowanej do potrzeb typowego mężczyzny. Oznacza to, że dla większości osób jest to dawka optymalna. Warto z niej skorzystać nawet wtedy, kiedy ma się bardzo dużą masę lub postrzega się swoje problemy z erekcją za poważne. Z drugiej strony, ryzyko przedawkowania praktycznie nie istnieje, ale i tak nie warto marnować preparatu. 

Jeśli jedna kapsułka nie okaże się wystarczająca, nie należy dokładać części zawartości z drugiej kapsułki, ale po prostu skorzystać z podwójnej dawki. Z czasem zazwyczaj możliwe jest zmniejszenie przyjmowanej dawki do poziomu zalecanego, czyli 1 kapsułki na dobę.
 

Ostatnio przeglądane