AKTUALNOŚCI131. Viper- opis produktu

Viper- opis produktu

Wraz z zanieczyszczaniem środowiska naturalnego i coraz gorszymi nawykami żywieniowymi Polaków, rośnie liczba mężczyzn, którzy mają poważne problemy z kondycją seksualną. Jeśli do tego dodamy stres, to nagle okazuję się, że nawet co trzeci pan w wieku powyżej czterdziestu lat jest zagrożony w tym zakresie.

Skąd biorą się problemy z potencją?

Problemy z potencją mogą dotknąć każdego. Jednak najczęściej przytrafiają się, kiedy organizm zmniejsza produkcje testosteronu i staję się mniej wydajny pod względem seksualnym. Problem seksualny pojawia się, wtedy kiedy mężczyzna albo jego partnerka, nie są w stanie czerpać pełnego zadowolenia ze swojego życia seksualnego. Ponieważ cykl reakcji na bodźce seksualne u mężczyzn ma cztery fazy: podniecenie, plateau, orgazm i odprężenie, wszelkie problemy, które zakłócają normalny przebieg tego cyklu, mogą być definiowane jako problemy seksualne u mężczyzn. Mimo że seksualne problemy mężczyzn są bardzo powszechne, to większość z nich łatwo wyleczyć i na zawsze się ich pozbyć. Przyczyna tych kłopotów może leżeć w naszym zachowaniu oraz nawykach. Może mieć też podłoże chorobowe. Chodzi tu fizjologiczne lub medyczne zaburzenia takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, choroby serca i układu krążeniowego, zaburzenia neurologiczne, zaburzenia hormonalne, choroby przewlekłe, takie jak choroby nerek lub wątroby, schorzenia wywołane skutkami ubocznymi stosowania niektórych leków, palenie, alkohol oraz narkotyki. Jednak bardzo często jedynym powodem, dla którego nie jesteśmy w stanie zaspokoić partnerki, jest po prostu stres.

Jak sobie z tym poradzić?

Jeśli przyczyną naszych problemów jest zły sposób odżywiania, to należy natychmiast zmienić dietę. Być może problem tkwi w zjawiskach chorobowych, wtedy jedynym adresem jest oczywiście lekarz specjalista. Kiedy jednak jak w wielu przypadkach chodzi o stres, to musimy wyeliminować jego źródło, lub starać się łagodzić stres. Możemy to uczynić samodzielnie. Przede wszystkim dajmy naszemu układowi nerwowemu odpocząć. Oznacza to zwiększenie aktywności fizycznej, dłuższe odpoczynki oraz odpowiednio długie wysypianie się. Ponadto warto zakupić suplement, który pozytywnie wpływa na układ nerwowy.

Co to jest viper?

Viper to suplement opracowany z myślą o tych mężczyznach, którzy żyją w stresie. Wspomaga on pracę układu nerwowego, co znacząco wpływa na lepszą wydolność organizmu i lepszą sprawność seksualną. Został zaprojektowany z myślą o tych mężczyznach, którzy mają problemy związane z brakiem popędu seksualnego i erekcją. Dzięki unikalnej kompozycji składników Viper Power powoduje przypływ dodatkowej energii oraz wpływa korzystnie na zwiększenie popędu seksualnego. Niezwykłym atutem produktu jest skuteczność. Po zażyciu tabletki już po około trzydziestu minutach następuje pobudzenie penisa i gotowość do zabawy. Tabletki te stymulują funkcjonowanie układu krwionośnego, dzięki czemu wywołują efekt pobudzenia organizmu oraz długotrwałej erekcji. Na ten efekt składa się działanie witaminy B1, B6, B8 i B12 oraz magnezu, które redukują zbędne napięcie i pobudzają do wzmożonej aktywności. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że produkt ten należy do ekskluzywnej serii suplementów, które zostały zaaprobowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Daje to gwarancję, że składniki w nim zawarte spełniają wszystkie normy jakościowe zgodne z wymogami Unii Europejskiej.

Jak stosować Viper na potencje?

Przyjmowanie suplementu jest bardzo proste. Wystarczy zażyć jedną tabletkę dziennie i popić ją obficie wodą. Produkt może być stosowany przez każdego dorosłego mężczyznę. Nie powinny go natomiast stosować dzieci. Wyjątkiem są też osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w suplemencie Viper oraz ci mężczyźni, u których ze względów zdrowotnych, zaleca się rezygnacje z życia seksualnego. Osoby, które cierpią na poważne choroby sercowe lub układu naczyniowego, powinny stosowanie suplementu skonsultować z lekarzem specjalistą. Sam produkt należy przechowywać w miejscu zaciemnionym.

Ostatnio przeglądane