AKTUALNOŚCI130. Profertil- opis produktu

Profertil- opis produktu

Wraz z zanieczyszczeniem środowiska i pogarszającą się jakością pożywienia, coraz więcej par ma problem z zajściem w ciążę. O ile w połowie przypadków, problem leży po stronie kobiety, to za drugą połowę odpowiadają bezpłodni mężczyźni.

Co sprawia, że mężczyzna jest bezpłodny?

W niektórych przypadkach bezpłodność męska jest wynikiem ciężkiej choroby fizycznej. Bezpłodność może być bowiem konsekwencją choroby nowotworowej, cukrzycy czy schorzeń związanych z układem sercowo – naczyniowym. Czasami podstawą problemów są zaburzenia psychologiczne i nieprzepracowane problemy, które mogą sięgać nawet wczesnej socjalizacji seksualnej. Najczęściej jednak przyczyna bezpłodności jest banalna, a samą bezpłodność da się wyleczyć za pomocą domowych sposobów, przy niewielkiej pomocy medycyny. Często bowiem przyczyną bezpłodności jest styl naszego życia. Depresja, przemęczenie, przepracowanie, brak aktywności fizycznej, to wszystko ma negatywny wpływ na nasz organizm. Jeśli do tego dojdzie nieodpowiednie odżywianie się i brak składników, które decydują o produkcji plemników czy naszej kondycji seksualnej, to skutkiem tego połączenie jest właśnie bezpłodność.

Jak zatem powinniśmy się zachować?

Pierwszym krokiem jest udanie się do lekarza i wyeliminowanie możliwości chorobowych przyczyn bezpłodności. Powinniśmy też natychmiast odrzucić wszelkie czynniki, które mają negatywny wpływ na nasz organizm z naciskiem na te, które nie sprzyjają płodności. Rezygnujemy zatem z papierosów, alkoholu, ciężkiego i tłustego pożywienia i stawiamy na warzywa, owoce, nasiona oraz większą aktywność fizyczną. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc sobie przyjmując Profertil.

Co to jest Profertil?

Profertil to specjalny środek wzmacniający, który został zaprojektowany i przebadany pod kątem tych mężczyzn, którzy mają problemy z płodność. Skład tego leku został wielokrotnie sprawdzony w warunkach klinicznych i jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Sam produkt nie tylko zwiększa płodność u mężczyzn, ale też wpływa na liczbę i gęstość plemników, a także zwiększa ich produkcje. Dzięki jego działaniu zmniejsza się w organizmie liczba plemników o nieprawidłowej budowie, a także redukujemy prawdopodobieństwo poronienia.

Co zawiera Profertil?

Wszelkie składniki, które są zawarte w leku, mają za zadanie zwiększyć naszą płodność. Sam skład został dostosowany do różnych potrzeb żywieniowych i dostarcza nam w większej ilości te składniki, które odpowiadają za zwiększenie płodności. Mamy tu zatem winian L-karnityny, hydrochlorek L-argininy, octan DL-alfa tokoferolu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, cytrynian cynku, środki przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), L-glutation, koenzym Q10,maltodekstryna, barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza), kwas pteroilomonoglutaminowy oraz selenian sodu. Sto gram produktu zawiera zaś: tłuszcz 2,7g; węglowodany 0,3g; białko 20,9g; wymienniki węglowodanowe 0,026; L-karnityna 24,9g; L-arginina 14,1g; koenzym Q10 0,8g; witamina E 6,8g; cynk 2,3g; kwas foliowy 45,3mg; glutation 4,5g, selen 3,4mg. Wartość energetyczna stu gram środka to 671,6kJ/157,8kcal.

Czy każdy może stosować Profertil?

Profertil jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, którzy mają problemy związane z płodnością. Jest wskazany przy niepłodności pierwotnej, wtórnej oraz zapłodnieniu in vitro. Sam produkt należy stosować pod nadzorem lekarza. Dzienna dawka produktu to dwie tabletki, które należy spożyć przed jedzenie i obficie popić wodą. Nie wolno nam samodzielnie podwyższać dziennej dawki produktu. Jeśli nie zauważymy u siebie pozytywnych zmian, związanych ze stosowaniem produktu, to dawkę może nam podwyższyć jedynie lekarz specjalista. Nie należy traktować produktu jako zamiennika zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt nie jest też przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić od światła i wilgoci i izolować od małych dzieci. Profertil można kupić w renomowanych sklepach internetowych oraz aptekach.

Ostatnio przeglądane