AKTUALNOŚCI129. Parenton- opis produktu

Parenton- opis produktu

Niepłodność to stan, gdy kobieta nie zachodzi w ciążę po roku regularnego współżycia z częstością około czterech stosunków tygodniowo, bez stosowania żadnych metod antykoncepcji. Choć najczęściej jako pierwsza bada się właśnie kobieta, to szacuje się, że za około trzydzieści procent wypadków odpowiedzialny jest właśnie mężczyzna. Na szczęście istnieją skuteczne środki, które pomagają rozwiązać ten problem.

Kiedy mówimy o niepłodności męskiej?

Męska niepłodność oznacza zaburzenia spermatogenezy, czyli procesu produkowania i dojrzewania gamet męskich. Rozpoznanie przyczyn niepłodności może być pierwszym krokiem do pozbycia się problemów z zajściem w ciążę partnerki, a co za tym idzie - uwolnienia się od czynnika odpowiedzialnego za stresującą atmosferę. Niekiedy powodem bezpłodności są poważne choroby, które mężczyzna ma niezdiagnozowane. Jednak najczęściej za bezpłodność odpowiedzialne są dużo bardziej prozaiczne czynniki. Bardzo często są to tak zwane czynniki środowiskowe. Chodzi tu głównie pestycydy, organiczne środki chemiczne, metale ciężkie, takie jak kadm i ołów, które znajdują się w naszym organizmie i mają negatywny wpływ na spermatogenezę. Może też dochodzić do zaburzeń hormonalnych. Negatywny wpływ na produkcje plemników ma też niewłaściwy tryb życia. Używki, alkohol, stres, siedzący tryb życia, otyłość oraz niezdrowa dieta uboga w selen i cynk przyczyniają się nie tylko do niepłodności, ale także do obniżenia jakości spermy.

Jak sobie poradzić z niepłodnością?

Przede wszystkim musimy postawić na zdrowy i zrównoważony tryb życia. Odrzucić wszelkie używki, żyć aktywnie oraz wyeliminować czynniki stresogenne, oraz więcej odpoczywać. Zmianie powinna ulec nasza dieta. Więcej powinno być w niej warzyw, owoców oraz nasion, a jak najmniej fast foodów i potraw obfitujących w tłuszcz. Warto także sięgnąć po Parenton. To suplement diety, który został zaprojektowany dla mężczyzn, którzy mają problemy z płodnością. Jego składniki zostały tak dobrane, aby odpowiednio wzmocnić organizm i dostarczyć mu wszelkich niezbędnych składników, które pozytywnie wpływają na produkcje spermy, jej jakość, wspomagają produkcje testosteronu oraz podnoszą ogólnie rozumianą kondycję seksualną.

Co jest największą zaletą Parenton?

Olbrzymią zaletą suplementu jest jego skład. Przede wszystkim został on oparty na naturalnych składnikach i pozbawiony wszelkiej chemii, która mogłaby powodować skutki uboczne. Dodatkowo składniki zostały tak dobrane, żeby wzajemnie stymulować swoje działanie. Wśród wielu z nich znajdziemy między innymi szparag goroniasty, który korzystnie wpływa na męską potencję i płodność. Z kolei korzeń maca pozwala zachować naturalną aktywność seksualną. Jest tu także traganek błoniasty, który stymuluje ruchliwość plemników oraz cynk odpowiadający za utrzymanie prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych. Kadzidłowiec ma pozytywny wpływ na męskie zdrowie seksualne, a szafran uprawny podnosi libido, wzmacnia erekcję i przyczynia się do zwiększenia produkcji spermy. Ostatecznie selen przyczynia się do właściwego przebiegu spermatogenezy.

Dla kogo przeznaczony jest Parenton?

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich mężczyzn, którzy zauważyli u siebie problem z płodnością. Jego użycie jest bardzo proste. Dziennie zażywamy dwie kapsułki, które popijamy wodą. W pojedynczym zakupionym w aptece lub renomowanym sklepie internetowym, opakowaniu jest sześćdziesiąt kapsułek. Sam produkt jest bezpieczny dla zdrowia, ale nie powinny go stosować osoby, które mają uczulenie na jakikolwiek ze składników, które znajdują się w produkcie, a także te osoby, które mają problem z krzepnięciem krwi. Produkt powinien być przechowywany w miejscu suchym oraz zaciemnionym, gdzie temperatura nie przekracza dwudziestu pięciu stopni. Nie należy go też udostępniać dzieciom. Pamiętać musimy o tym, aby nie przekraczać dawki dziennej suplementu i w żadnej mierze nie podnosić ilości tabletek samodzielnie. Jeśli uznamy, że produkt nie działa, tak jak tego oczekiwaliśmy, to należy ten fakt skonsultować z lekarzem specjalistą lub farmaceutą.

Ostatnio przeglądane