AKTUALNOŚCI128. ManForte- opis produktu

ManForte- opis produktu

Statystyki są bezlitosne. Coraz większa liczba mężczyzn ma problemy z potencją i ogólnie pojętą kondycją seksualną. Na szczęście większość męskich problemów to przemijające kłopoty, z którymi można walczyć.

Kiedy pojawiają się zaburzenia?

Jest wiele przyczyn zaburzeń erekcji. Mogą one mieć podłoże emocjonalne lub psychogenne. Powodem mogą być zaburzenia hormonalne, kiedy niski poziom męskich hormonów płciowych nie „dokarmia” libido, mężczyzna nie doznaje wystarczającego podniecenia, a więc nie może mieć erekcji. Czasami powodem jest choroba, która trawi organizm. Zabójcze dla kondycji seksualnej są wszelkie schorzenia sercowo – naczyniowe, a także cukrzyca czy na przykład stwardnienie rozsiane. Może to także być wynik problemów z prostatą czy niewydolności nerek lub miażdżycy. Wszystkie te problemy łączy jedno: każdy wymaga konsultacji ze specjalistą. I warto rozważyć pomoc medyczną, tym bardziej że po wyleczeniu przyczyny sprawność seksualna wraca w stu procentach. Jednak w większości przypadków, powodem niesprawności seksualnej jest nasze codzienne życie oraz przyzwyczajenia. Nie musimy wtedy udawać się do specjalisty, ale powinniśmy po prostu wzmocnić nasz organizm. Doskonale nadaję się do tego suplement diety.

Jak działa suplement diety ManForte?

Suplement diety wpływa na wszelkie elementy naszego organizmu, które mają czynny udział w osiąganiu erekcji lub też w jakikolwiek sposób wpływają na naszą kondycję seksualną. ManForte, bo o tym suplemencie mówimy, nie tylko gwarantuje nam utrzymanie aktywności seksualnej na wysokim poziomie, ale też zapewnia wysoki poziom potencji, poprawia poziom testosteronu oraz metabolizm węglowodanów. Jesteśmy sprawniejsi seksualnie i co ważne, bardziej płodni. Niejako efektem ubocznym działania suplementu jest poprawa ogólnej odporności naszego organizmu.

Co zawiera ManForte?

Suplement ManForte zawiera dużą dawkę l-argininy, buzdyganka ziemnego i żeń-szenia oraz cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi i metabolizmu węglowodanów. Jest w nim także selen oraz witamina E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Z kolei witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Pełen skład jest następujący: L-arginina, ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego, glukonian cynku, poliwinylopirolidon (nośnik), laktoza (substancja wypełniająca), ekstrakt z korzenia żeń-szenia, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), witamina E (d-alfa-tokoferol), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), selen (L-selenometionina), polidekstroza (nośnik), talk (substancja wiążąca), dwutlenek krzemu (nośnik), glikol polietylenowy składniki otoczki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

Jak stosować ManForte

Ze względu na to, że ManForte zawiera tylko składniki naturalne, to może być bez obaw stosowany przez każdego dorosłego mężczyznę. Brak chemicznych dodatków jest tu bowiem gwarancją, że ryzyko występowania ubocznych efektów jest bardzo niskie. Wyjątkiem są te osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujących się w ManForte lub też ogólne przeciwwskazanie do uprawiania seksu, ze względu na chorobę. Suplement należy stosować raz, a maksymalnie dwa razy dziennie. Samodzielnie nie należy zwiększać tej dawki ani jej przekraczać. Jeśli suplement po kilku tygodniach nie da spodziewanych efektów, powinniśmy zwrócić się z prośbą o poradę do lekarza specjalisty. Ten pod pewnymi warunkami i w niektórych sytuacjach, może zadecydować o podniesieniu dawki. Sam produkt należy przechowywać w zaciemnionym miejscu z dala od dzieci. Kupić go możemy w aptece lub lepszych, renomowanych sklepach internetowych. Nie zaleca się natomiast kupowania suplementu w podejrzanych miejscach, zwłaszcza jeśli osoba trzecia sprzedaje nam rozpakowany produkt. Podczas stosowania ManForte, należy wystrzegać się przyjmowania innych, podobnych środków.

Ostatnio przeglądane