AKTUALNOŚCI124. Male Potency- opis produktu

Male Potency- opis produktu

Satysfakcjonujące pożycie intymne stanowi dużą wartość w życiu człowieka. Dostarcza wielu emocji, jest wyrazem uczuć, wzmacnia relacje międzyludzkie. Z drugiej strony pozostaje najbardziej intymną i delikatną sferą każdej osoby. Wiadomym jest fakt, jak mocno wpływają na samoocenę mężczyzny problemy z potencją seksualną i dlatego tym bardziej powinniśmy dbać o zdrowie w tym aspekcie.

Kiedy pojawiają się problemy z potencją?

Problemy z potencją mogą pojawić się w każdym wieku życia mężczyzny, ale najczęściej pierwsze symptomy możemy zaobserwować po przekroczeniu czterdziestego roku życia. Wtedy to organizm produkuje coraz mniej testosteronu, który jest odpowiedzialny za męskie libido. Jednak starzenie organizmu, które jest przyczyną słabnącej kondycji seksualnej, można skutecznie opóźniać.

Jak poprawić kondycję seksualną?

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że nasza kondycja seksualna, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób żyjemy i co jemy. Bardzo negatywny wpływ na życie seksualne ma na przykład przepracowanie. Im więcej stresu w pracy i im mniej odpoczywamy, tym rzadziej mamy ochotę na seks, a organizm jest mniej wydajny i nie jest w stanie sprostać naszym wymaganiom w tym zakresie. Bardzo istotna jest jakość spożywanych, codziennie produktów. Z naszej kuchni powinniśmy wyeliminować wszelkie potrawy, które są bogate w tłuszcze, węglowodany i cukry, a zastąpić je warzywami, owocami, chudym mięsem oraz orzechami i nasionami. Ostatecznie zły wpływ na libido ma oczywiście spożywany dużymi ilościami alkohol, palenie papierosów i co najważniejsze używanie narkotyków. Kiedy zauważamy u siebie spadek libido, to pomóc nam mogą także suplementy.

Jakich suplementów używać?

Doskonałym suplementem, który wspomaga nas w walce o odzyskanie kondycji seksualnej jest Male Potency. To bezpieczny środek, oparty tylko na naturalnych składnikach, który skutecznie wspomaga nasz organizm w tym zakresie. Nie tylko stymuluje aktywność i wzrost hormonów, ale też wpływa na poziom testosteronu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu narządów płciowych i wspomaga potencję, oraz libido. Odpowiedzialne za ten stan rzeczy są składniki zawarte w suplemencie. Chodzi tu na przykład o L-argininę. To enzym, który aktywnie uczestniczy w syntezie tlenku azotu. Ten z kolei przyczynia się do rozszerzenia się naczyń krwionośnych. Im są one bardziej rozszerzone, tym więcej krwi przedostanie się do członka, co naturalnie spowoduje jego erekcję. Co więcej, enzym ten powoduje, że spada nieco ciśnienie krwi, efektem czego ta nie odpływa z członka zbyt szybko, co jest gwarancją wydłużonego czasu erekcji. Dodatkowo w suplemencie znajdziemy też buzdyganek naziemny. Ma on korzystne działanie na produkcje testosteronu i pomaga regulować poziom hormonów płciowych oraz uczestniczy w produkcji komórek nasienia. Z kolei catuba korzystnie wpływa na pracę narządów płciowych oraz erekcję, a miłorząb japoński i l-arginina mają olbrzymi wpływ na krążenie krwi w organizmie i tym samym pozwalają przedłużyć erekcję. Oprócz nich jest jeszcze niacyna, mająca pozytywny wpływ na działanie naszego układu nerwowego, a jednocześnie sprawia, że organizm zarządza bardziej optymalnie, dostępną energią. Ostatnim składnikiem jest wapń, który jest niezbędny dla właściwego funkcjonowania mięśni, a także wspomaga transmisje bodźców do mózgu.

Jak stosować Male Potency ?

Stosowanie suplementu jest niezwykle proste. Wystarczy codziennie przed śniadaniem wziąć dwie tabletki produktu i popić je dużą ilością wody. Bardzo ważne jest, aby nie zwiększać samodzielnie ilości tabletek spożywanych na dobę. Jeśli uważamy, że suplement nie daję rezultatów, jakie są przez nas oczekiwane, to zwiększenie dawki, może się odbyć tylko po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Sam środek jest absolutnie bezpieczny dla naszego zdrowia i życia, jednak nie mogą go stosować osoby niepełnoletnie oraz panowie, którzy mają uczulenie na którykolwiek ze składników zastosowanych w produkcie, lub cierpiący na choroby układu krążenia, lub serca.

Ostatnio przeglądane