AKTUALNOŚCI117. Erektron Max- opis produktu

Erektron Max- opis produktu

Starzenie się organizmu sprawia, że coraz trudniej nam wykonywać pewne czynności i być w pełni aktywnym. Niestety ta tendencja dotyczy też seksualności mężczyzn i ogólnie pojętej sprawności w tym zakresie. Na szczęście jednak istnieją już skuteczne metody odwrócenia tych tendencji.

Dlaczego maleje sprawność seksualna mężczyzn?

Zaburzenia erekcji i malejąca kondycja seksualna to problem, z którym zwykle borykają się mężczyźni dojrzali, po czterdziestym roku życia. Według statystyk, co drugi Polak ma problemy ze sprawnością seksualną. Wpływ na to mają zmiany fizjologiczne zachodzące w okresie andropauzy, które mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dodatkowo do zaburzeń przyczyniają się też czynniki zewnętrzne. Jest to choćby niewłaściwe odżywianie się, siedzący tryb życia, a także zażywanie większej ilości leków, czy infekcje. Nie pomaga nam także otyłość oraz nadużywanie alkoholu czy palenie papierosów.

Co zrobić, kiedy kondycja spada?

Przede wszystkim powinniśmy oczywiście starać się wyeliminować te czynniki, które negatywnie wpływają na naszą kondycję seksualną. Jednak proces takiego uzdrawiania organizmu trwa dość długo i jeśli zależy nam na natychmiastowych efektach, to warto skorzystać z suplementu. My proponujemy Erektron Max. To bezpieczny i przebadany laboratoryjnie produkt, który powstał jako odpowiedź dla tych wszystkich mężczyzn, którzy są nieusatysfakcjonowani ze swojej kondycji seksualnej. Sam suplement działa wielotorowo. Przede wszystkim zwiększa popęd seksualny. Dodatkowo powoduje wyższą płodność i maksymalizuje produkcje testosteronu. Pozwala też na wzmocnienie i wydłużenie czasu trwania wzwodu.

Co zawiera suplement Erektron Max?

Skuteczność Erektron Max zawdzięcza składnikom, które zostały szczególnie dobrane, pod kątem zapewnienia produktowi maksymalnego działania. Dodatkowo udało się uniknąć zastosowania chemicznych dodatków i wykorzystano jedynie naturalne składniki, które od wieków znane są medycynie naturalnej oraz cywilizacji azjatyckiej, jako skuteczne leki na potencję oraz potężne afrodyzjaki. Jednym z głównych składników jest l-arginina. Ten aminokwas odpowiada za syntezę tlenku azotu. Ten z kolei powoduje, że nasze naczynia krwionośne się rozszerzają, co sprawia, że krew jest w stanie krążyć szybciej i w większej ilości docierać do poszczególnych partii organizmu. Aktywność tego składnika, pozwala na napłyniecie, większej ilości krwi do członka, co automatycznie powoduje uzyskanie większej i co najważniejsze trwałej i silnej erekcji. Oprócz tego w składzie suplementu znajdziemy też buzdyganek ziemny, który wspomaga popęd seksualny i możliwości seksualne, a także korzeń żeń-szeń, który sprzyja witalności i kondycji seksualnej oraz pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Jest także cynk, który pomaga utrzymać wysoki poziom testosteronu we krwi oraz selen, dbający o prawidłowy przebieg spermatogenezy. Dodatkowo w składzie jest też celuloza mikrokrystaliczna jako substancja wypełniająca, ekstrakt z korzenia Maca, alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, ekstrakt żeń-szenia koreańskiego i barwniki.

Jak stosować suplement Erektron Max?

Samo zastosowanie środka jest bardzo proste. Wystarczy zażyć cztery tabletki produktu na godzinę przed planowanym stosunkiem. Sam środek nie może być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Także te osoby, które cierpią z powodu chorób sercowo – naczyniowych oraz zmagają się z niewydolnością wątroby lub nerek, powinny przed zastosowaniem suplementu, skonsultować ten fakt z lekarzem lub farmaceutą. Musimy mieć świadomość też, że suplement nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety. Powinien być też przechowywany w suchym i zaciemnionym miejscu oraz chroniony przed osobami niepełnoletnimi. Sam produkt możemy kupić w sprawdzonych sklepach internetowych lub niektórych aptekach. Przed zakupem powiniemy upewnić się, że mamy do czynienia z oryginalnym produktem. To oznacza, że nie zaleca się kupowania suplementu na podejrzanych aukcjach lub od osób trzecich, zwłaszcza kiedy produkt był rozpakowany.

Ostatnio przeglądane