AKTUALNOŚCI116. Jurny dzięcioł- opis produktu

Jurny dzięcioł- opis produktu

Szacuje się, że nawet jedna trzecia mężczyzn powyżej czterdziestego roku życia boryka się z umiarkowanymi bądź trwałymi problemami z erekcją.

Czym jest erekcja?

Erekcja to napływ krwi do prącia. Jeśli jej braknie, to stosunek jest niemożliwy. W wyniku napływu krwi występuje zwiększenie rozmiarów i usztywnienie członka. To w nim znajdują się tzw. ciała jamiste, które w czasie, gdy członek jest w spoczynku, są niemal całkowicie puste. Pod wpływem podniecenia układ nerwowy wysyła sygnał do układu naczyniowego, by ciała jamiste napełniły się krwią. Ich ścianki robią się napięte, zwiększają swoją objętość, co powoduje ucisk sąsiadujących żył i uniemożliwia odpływ krwi z członka. Niekiedy jednak mimo podniecenia, krew odpływa z członka. W efekcie tego penis mięknie i dalsze kontynuowanie stosunku jest po prostu niemożliwe.

Skąd się biorą te problemy i jak sobie z nimi radzić?

Brak erekcji może być spowodowany wieloma czynnikami. Czasami jest to konsekwencja poważnej choroby organizmu lub barier psychologicznych. W większości przypadków jednak winnymi za brak erekcji jesteśmy my sami. Erekcja bowiem przebiega bezproblemowo, tylko w zdrowym i wydajnym organizmie. Jeżeli jesteśmy przemęczeni, zestresowani, znajdujemy się w depresji czy też mamy po prostu zaburzenia krążenia, to nasz organizm może reagować, nie tak jakbyśmy sobie to wyobrażali. W takim przypadku powinniśmy przede wszystkim wyeliminować te czynniki, które wpływają na obniżenie potencji i powoduje spadek libido. Jednak proces „rekonwalescencji” jest trudny i nie każdy może sobie pozwolić na natychmiastowe wyeliminowanie wszystkich szkodliwych bodźców. Dlatego właśnie powstał Jurny Dzięcioł, którego zadaniem jest, pomóc nam doraźnie.

Jak działa Jurny dzięcioł?

Jurny Dzięcioł sprawia, że nasze naczynia krwionośne rozszerzają, a ciśnienie lekko spada. Efektem tego krew jest w stanie szybko napłynąć do prącia i nie odpływa ze względu na obniżone ciśnienie. Dzięki temu możemy szybko cieszyć się silną i co najważniejsze stabilną i długotrwałą erekcją. Produkt ten został wielokrotnie przebadany i sprawdzony pod kątem działania. Dzięki temu możemy być pewni, że jest w pełni bezpieczny i nie powoduje zagrożenia dla naszego zdrowia i życia. Ponadto w odróżnieniu od wielu suplementów znajdujących się w sprzedaży, nie wywołuję żadnych skutków ubocznych i nieprzyjemnych doznać na dzień po. Samo jego stosowanie jest zaś banalnie proste. Wystarczy na godzinę przed planowanym stosunkiem przyjąć jedną lub dwie tabletki, a następnie możemy cieszyć się współżyciem. Ostatecznie regularne stosowanie tego środka, pozwala nam w wyraźny sposób poprawić swoją kondycję seksualną. Ważne jest też to, że produkt ten jest dla nas dostępny bez recepty.

Jakie składniki zawiera Jurny Dzięcioł?

Wszystkie składniki, które znajdziemy w suplemencie, są naturalne. Nie otrzymujemy tu szkodliwej dla naszego organizmu chemii, ale składniki znane od wielu wieków i stosowane w medycynie naturalnej. Jednym z nich jest choćby ekstrakt z Eurycoma Longifolia, który jak szacują naukowcy z Human Reproduction Specialist Center podnosi poziom testosteronu oraz prowadzi do 91 % procentowego wzrostu libido. Działanie składników ma na celu poprawienie ukrwienia narządów płciowych, a także podniesienia naszej kondycji seksualnej. Jednym efektem ubocznym jest zaś szybka regeneracja organizmu, łatwiejsze zasypianie oraz poprawa nastroju i samopoczucia.

Czy każdy może stosować ten środek?

Suplement może być stosowany przez każdą dorosłą osobę do sześćdziesiątego piątego roku życia, która nie jest uczulona na którykolwiek ze składników suplementu. Jednocześnie musimy pamiętać, że produkt może być używany tylko według zaleceń producenta i nie wolno nam samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem, przekraczać dziennej zalecanej dawki. Produkt nie powinien być też stosowany przez tych mężczyzn, którzy mają zdiagnozowane choroby układu sercowo – naczyniowego lub też cierpią z powodu niewydolności wątroby czy też nerek. Sam środek możemy kupić w każdym sprawdzonym sklepie internetowym lub też w aptece.

Ostatnio przeglądane