AKTUALNOŚCI114. Viamax Maximizer- opis produktu

Viamax Maximizer- opis produktu

Pierwsze objawy słabnącej kondycji seksualnej pojawiają się najczęściej w czterdziestym roku życia mężczyzny. Wtedy to dochodzi do zaburzeń potencji, pojawiają się przedwczesne wytryski, a nawet zupełnie przechodzi ochota na seks. Na szczęście na rynku są środki, które gwarantują nam skuteczną i bezpieczną pomoc.

Dlaczego potencja spada?

Wraz z wiekiem maleje nasza ochota na seks, a organizm powoli wygasza produkcje testosteronu. Wtedy to właśnie zaczyna powoli spadać nasz potencjał seksualny. Dzieje się to z każdym organizmem, choć u niektórych mężczyzn ten proces może zachodzić później i wolniej, a u niektórych wcześniej i szybciej. Jest to związane z trybem życia, jaki prowadzi pojedynczy człowiek. Osoby, które nadużywają alkoholu, źle się odżywiają, często doświadczają sytuacji stresowych czy są przepracowane, szybciej będą narażone na problemy z potencją. Dotyczy to także osób otyłych lub będących w depresji.

Jak nie stracić kondycji seksualnej?

Oczywiście w pierwszym rzędzie musimy wyeliminować wszystkie te czynniki, które sprawiają, że nasza kondycja seksualną maleje. Dodatkowo powinniśmy zastosować suplement diety. Choćby taki jak Viamax Maximizer. To nowoczesny, przebadany środek, który jest przeznaczony dla panów, którzy mają umiarkowane i przejściowe kłopoty z erekcją i zauważyli u siebie spadek libido. Zastosowanie tego suplementu pozwoli w stosunkowo krótkim czasie odzyskać chęć na uprawianie seksu, sprawność seksualną, możliwość osiągnięcia mocnej i co najważniejsze długotrwałej erekcji, a także wspomoże nas w osiąganiu obfitszych wytrysków. Dzięki Viamax Maximizer orgazmy będą intensywniejsze, a życie seksualne bardziej satysfakcjonujące.

Jak działa Viamax Maximizer?

Działanie suplementu sprowadza się do rozszerzenia naczyń krwionośnych, dzięki czemu możliwy jest większy napływ krwi do prącia. Te ilości krwi w efekcie powiększają objętość i wzmacniają twardość penisa we wzwodzie, tak, że już po kilku miesiącach stosowania poczujesz prawdziwą siłę swojej potencji. Umożliwienie napłynięcia krwi do prącia to nie jedyny pozytywny skutek stosowania suplementu. Dodatkowo środek ten wspomaga produkcje testosteronu, a także relaksuje nasz organizm i go odtruwa.

Jaki jest skład Viamax Maximizer?

W skład suplementu wchodzi przede wszystkim l-arginina. To aminokwas, który aktywnie uczestniczy w syntezie tlenku azotu, który z kolei powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dodatkowo znajdziemy tam buzdyganek naziemny, który stymuluje produkcję testosteronu. Ten z kolei pobudza męskie libido do działania, co wpływa pozytywnie na życie seksualne, a także muira puama. To roślina stosowana od dawna przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido. Poprawia kondycję seksualną i dodaje energii. Z kolei korzeń żeń – szeń to prawdziwy męski afrodyzjak, który jednocześnie dodaje wigoru i energii. Zwyczajowo używa się go w razie ogólnego osłabienia, gdyż stanowi dodatkowe źródło energii. Jest niezastąpiony w walce z impotencją, niepłodnością oraz problemem przedwczesnych wytrysków. Catuaba zaś to brazylijski afrodyzjak. Stosowany jest do walki z impotencją i problemami z prostatą. Oprócz tych składników w suplemencie znajdziemy też orzech kola, słomę owsianą, pokrzywę, nasiona dyni oraz korzeń imbiru, który zmniejsza agregację płytek krwi, chroni więc przed tworzeniem się zakrzepów. Polepsza krążenie krwi, wspaniale rozgrzewa cały organizm. W medycynie chińskiej uchodzi za “gorący", powodujący ogień w ciele. Pobudza też organy płciowe. Tam, gdzie rośnie, czyli w tropikalnej Azji, używa się go jako afrodyzjak.

Czy suplement Viamax Maximizer jest bezpieczny?

Tak stosowanie suplementu jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Wystarczy brać trzy tabletki dziennie, a jednorazowa kuracja powinna trwać miesiąc i kosztować około stu siedemdziesięciu dziewięciu złotych. Suplement nie może być używany tylko przez tych mężczyzn, który cierpią na uczulenie na którykolwiek ze składników. Zaś osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Viamax Maximizer powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne właściwości tego suplementu.

Ostatnio przeglądane