AKTUALNOŚCI113. Super Orgasm Stop- opis produktu

Super Orgasm Stop- opis produktu

Problem przedwczesnego wytrysku dotyka według większości badań nawet trzydziestu procent mężczyzn, zwłaszcza po czterdziestym roku życia. Większość z nich nie podejmuje żadnych aktywności, aby uporać się z tym problemem. Tymczasem istnieje dużo skutecznych sposobów, które pozwalają radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. Jednym z nich jest Super Orgasm Stop.

Kiedy występuje przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to stan, kiedy ejakulacja następuje, zanim członek w ogóle trafi do pochwy lub przychodzi w ciągu dwóch minut od podjęcia kopulacji. Z punktu widzenia przedłużenia gatunku, przedwczesny wytrysk nie jest żadnym problemem. Nie wpływ on też w żaden sposób na stan naszego zdrowia. Jednak z punktu widzenia wzajemnych relacji i poczucia własnej wartości, to poważna komplikacja. Najczęściej to zjawisko pojawia się u tych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie seksualne. Stres, trema i brak doświadczenia, często skutkują przedwczesnym wytryskiem. Jednak jak się okazuje niewłaściwa dieta, zanieczyszczenie środowiska, nadużywanie używek, a zwłaszcza alkoholu, powodują, że problem ten może też wystąpić u starszych panów, u których pojawiają się zaburzenia w zakresie kondycji seksualnej.

Jak sobie z tym radzić?

Możemy stosować domowe sposoby, które pomogą nam w walce z przedwczesnym wytryskiem. To przede wszystkim ćwiczenia mięśni Kegla oraz praktykowany stosunek przerywany. Pomóc nam może masturbacja, a także zażycie niewielkiej dawki alkoholu na kilka chwil przed stosunkiem seksualnym. Jednak na dłuższą metę, warto wypróbować suplement o nazwie Super Orgasm Stop. Produkt ten został opracowany i wyprodukowany z myślą o tych mężczyznach, którzy nie kontrolują momentu wytrysku. Suplement nie tylko pozwoli nam odzyskać kontrolę i utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu wytrysku, ale też sprawi, że nasza erekcja będzie silniejsza i przede wszystkim stabilniejsza. Będziemy też w stanie kontrolować w pełni poziom pobudzenia i podniecenia.

Co znajdziemy w składzie suplementu Super Orgasm Stop?

Super Orgasm Stop został w pełni oparty na naturalnych składnikach roślinnych. Nie znajdziemy tu żadnych chemicznych dodatków i substancji, co do których istnieją wątpliwości, jak wpływają na nasz organizm, Dzięki temu suplement ten jest w pełni bezpieczny, a ponadto w żaden sposób nie daję negatywnych skutków ubocznych. W suplemencie znajdziemy między innymi ekstrakt z korzenia maca, l-argininę, żelatynę, korzeń żeń –szeń, a także buzdyganek naziemny. Jest też ekstrakt z owsa, który jest bardzo skutecznym środkiem uspokajającym. Łagodzi stres i napięcie nerwowe, a dodatkowo to prawdziwa kopalnia substancji odżywczych. Znajdziemy tam białko, wapń, magnez, krzem, potas, żelazo oraz witaminy. Owies działa tonująca, reguluję nasz organizm w stanach nadmiernego pobudzenia i ekscytacji, ma właściwości relaksujące i uspokajające. Wpływa też pozytywnie na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu. Z kolei kolocorośl lekarski ma niezwykle dużo hormonów męskich, które idealnie imitują działanie testosteronu. Jest też silnym afrodyzjakiem. I ma szereg różnorodnych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego tym na przykład jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.

Jak stosować suplement Super Orgasm Stop?

Stosowanie Super Orgasm Stop jest bardzo proste. Wystarczy przyjmować regularnie jedną a maksymalnie dwie tabletki środka na dobę. Każdorazowo dawkę musimy popić dużą ilością wody. Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki, a tym bardziej łykania kilku lub kilkunastu tabletek na raz. Nie wpłynie to pozytywnie na działanie suplementu ani nie przyśpieszy skutków jego aktywności. Może natomiast mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i spowodować skutki uboczne. Sam suplement jest sprzedawany w opakowaniach po sześćdziesiąt tabletek w cenie około stu złotych. Opakowanie starczy na jednomiesięczną kurację. Pierwsze efekty działania Super Orgasm Stop zauważymy u siebie po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania suplementu.

Ostatnio przeglądane