AKTUALNOŚCI112. Delay Gel- opis produktu

Delay Gel- opis produktu

Przedwczesny wytrysk to jedno z najczęstszych zaburzeń seksualnych. Polega on na tym, że do ejakulacji dochodzi bardzo szybko, przed osiągnięciem satysfakcji przez oboje partnerów. Czasami do wytrysku dochodzi od razu po wprowadzeniu członka do pochwy, a w skrajnych przypadkach nawet przed tym. To bardzo poważne zaburzenie seksualne, które bardzo negatywnie odbija się na relacji oraz na samoocenie mężczyzny, który go doświadcza. Przedwczesny wytrysk nie musi i nie powinien budzić nadmiernego niepokoju jeśli dotyczy bardzo młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne. Jednak jeśli po pewnym czasie doświadczenia nadal nie potrafimy kontrolować swojego wytrysku może to świadczyć o poważniejszym problemie. Przyczyną przedwczesnego wytrysku może być:
- nadpobudliwość nerwu sromowego (impulsy w tym nerwie przebiegają zbyt szybko i intensywnie. 
- trwała nadwrażliwość żołędzi członka (może mieć charakter wrodzony lub nabyty (np. po przebytej infekcji);
- nieprawidłowo zakodowane trwałe reakcje odruchowe, wiążące się z aktywnością seksualną mężczyzny w młodym wieku 
- brak świadomości problemu
- słabe napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej

Jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem?

Przede wszystkim warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli problem ma przyczynę psychologiczna, warto poddać się terapii. Terapia pomoże także w czym innym. Sam fakt problemów z ejakulacją powoduje silny stres i unikanie zbliżeń, co tylko potęguje problem. Podczas terapii można się nauczyć oswajać ten lęk. Mężczyźni próbują sobie radzić z tym problemem różnymi domowymi sposobami. Do tych sposobów zalicza się: masturbację przed planowanym stosunkiem, picie niewielkiej ilości alkoholu, skrócenie gry wstępnej, powtarzanie stosunku krótko po poprzednim. Jednak te metody bywają nieskuteczne. Zanim jednak sięgniemy po farmaceutyki lub iniekcje zalecone przez lekarza warto wypróbować prostej i skutecznej metody jaką jest stosowanie żelu Delay Gel. Żel dzięki unikalnej kompozycji składników posiada właściwości, które osłabiają zakończenia nerwowe w ciałach jamistych penisa. CoolMann Delay Gel ma właściwości zmiejszające wrażliwość żołędzia.  Działa na niego znieczulająco, dzięki czemu możliwe jest przesunięcie momentu wytrysku nasienia. 

Na co możemy liczyć stosując żel Delay?

Stosując żel Delay osiągniemy:
- odraczenie momentu ejakulacji
- zmniejszenie uczucie bólu
- większą przyjemność doznań seksualnych
- znacznie opóźniony wytrysk
- pełna potencja (znieczulenie na bodźce i dotyk, nie wpływa negatywnie na wzwód)
- silne doznania

Jak działa żel Delay?

Składniki zawarte w Delay Gel  znane są ze swoich właściwości osłabiających zakończenia nerwowe w ciałach jamistych penisa, dzięki czemu penis staje się znieczulony, co pozwala na znaczne wydłużenie stosunku. Jednocześnie powodują silny napływ krwi do penisa. Znieczulony na bodźce i silnie ukrwiony penis gwarantuje dłuższy stosunek i silniejszą erekcję. Żel jest skuteczny ale w pełni bezpieczny, ponieważ składniki w nim zawarte są pochodzenia roślinnego. Nie powinny go stosować tylko osoby, które wykazują nadwrażliwość, na którykolwiek ze składników preparatu, które zwykle objawia się swędzeniem po aplikacji. W skład żelu wchodzą: 
- guarana 
- kofeina 
- miłorząb japoński 
- menthol 
- olejek peppermint 
- ekstrakt z liści mentha piperita
Taki skład zapewnia optymalne połączenie składników aktywnych tak, by wzmocnić możliwość kontroli nad wytryskiem, wydłużając czas trwania stosunku. Dodatek guarany i kofeiny działa dodatkowo pobudzająco i stymulująco, wzmacniając erekcję. to doskonały pomysł, by dodać do składników znieczulających właśnie guaranę i kofeinę, bo dzięki ich obecności efekt znieczulenia nie upośledza mechanizmu erekcji.

Kto może stosować Delay?

Żel może stosować każda pełnoletnia osoba. Nie powinien on być używany przez tych mężczyzn, którzy mają uczulenie na którykolwiek ze składników zawartych w żelu. Sam produkt można kupić w aptekach oraz w renomowanych sklepach internetowych. Nie powinniśmy kupować produktu w placówkach, które podejrzewamy o sprzedawanie podróbek. Nie zaleca się także nabywać żelu od osób trzecich, zwłaszcza jeśli był wcześniej rozpakowany.

Ostatnio przeglądane