AKTUALNOŚCI111. Boner Max- opis produktu

Boner Max- opis produktu

Zaburzenia erekcji oraz słabnący popęd seksualny, to dolegliwość, które dotykała niegdyś wyłącznie panów po czterdziestym lub pięćdziesiątym roku życia. Niestety niewłaściwa dieta i niehigieniczne prowadzenie się, sprawia, że coraz częściej u lekarza zjawiają się nawet trzydziestolatkowie.

Jaki jest powód problemów z potencją?

Kiedy zauważamy u siebie, że zaczynamy mieć problem z uzyskaniem erekcji lub jej utrzymaniem przez czas wystarczający na odbycie stosunku seksualnego, to znak, że coś złego dzieje się z naszym organizmem. Może być to wynik choroby lub pewnych barier psychologicznych. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku powinniśmy się wtedy udać do lekarza specjalisty. Częściej jednak spadek kondycji seksualnej, który powoduje problemy z uzyskaniem erekcji, wiąże się z naszym trybem życia. Podejrzanymi są zwłaszcza stres, przepracowanie, depresja czy niewystarczająca liczba godzin snu. Przyczyną może też być miażdżyca, a wraz z nią niedrożne naczynia krwionośne. Erekcja to bowiem nic więcej niż efekt napłynięcia krwi do penisa. Kiedy naczynia są zablokowana i zwężone, krew mimo podniecenia organizmu nie jest w stanie w odpowiedniej ilości dotrzeć do prącia. Inną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne i niewłaściwy poziom testosteronu we krwi. Ostatecznie powodem słabej kondycji seksualnej mogą być niektóre leki przeciw nadciśnieniu, na chorobę wrzodową, przeciwdepresyjne, uspokajające, moczopędne, tzw. beta-blokery, chemioterapeutyki oraz niehigieniczny tryb życia czy też fatalna dieta oparta na tłuszczach, węglowodanach i cukrach.

Jak możemy zwiększyć swoją kondycję seksualną?

Przede wszystkim należy pozbyć się rzeczy, które zawsze szkodzą, jeśli chodzi o męskie sprawy łóżkowe. Oznacza wyeliminowanie alkoholu, papierosów oraz tych produktów żywnościowych, które zawierają dużo tłuszczu, węglowodanów czy cukrów. Warto podjąć choćby minimalną aktywność fizyczną i starać się unikać stresu. Wszystkie te czynności, pomogą nam w duzym stopniu odzyskać sprawność seksualną. Istnieją jednak środki, które są w stanie pomóc nam błyskawicznie. Jednym z nich jest Boner Max. To suplement diety, który został opracowany z myślą o tych mężczyznach, którzy mają umiarkowane i powtarzające się problemy z potencją. Jest całkowicie niegroźny dla naszego zdrowia i życia i daję doskonałe rezultaty. Środek ten został wielokrotnie przebadany, a kolejne raporty z badań potwierdzają jego skuteczność. Regularne stosowanie Boner Max pozwoli nam odzyskać sprawność seksualną, cieszyć się mocną i co najważniejsze długotrwałą erekcją, zwiększyć ilość testosteronu, a także wyeliminować wszelkie problemy z przedwczesnym wytryskiem. Dodatkowo Boner Max sprawi, że będziemy czuć się bardziej wypoczęci, pełni sił i pozbędziemy się zachowań depresyjnych.

Co zawiera Boner Max?

W Boner Max nie znajdziemy żadnej chemii ani sztucznych dodatków czy wspomagaczy. Wszystko jest oparte na składnikach naturalnych, dzięki czemu możemy być spokojni o wpływ suplementu na stan naszego zdrowia. Podstawowym składnikiem jest l-arginina. To aminokwas, bez którego nie może się odbyć synteza tlenku azotu, który z kolei odpowiedzialny jest za rozszerzanie naczyń krwionośnych. Te, jeśli są szersze, pozwalają napłynąć do penisa, większej ilości krwi w krótszym czasie. Efektem działania l-argininy jest duża, mocna i trwała erekcja. Oprócz niej w Boner Max znajdziemy też. Żeń-szeń, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję. Cynk, który z kolei pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, a także Selen. Ten przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy, zaś witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Ostatecznie w składzie suplementu jest jeszcze buzdyganek ziemny, który wspomaga doznania seksualne i popęd seksualny.

Jak prawidłowo stosować Boner Max?

Boner Max należy przyjmować w ilości trzech tabletek na godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Efekty użycia suplementu są widocznie bardzo szybko, a co najważniejsze w dłuższej kuracji, są one stałe. Sam suplement może być używany przez każdego mężczyznę, który ukończył osiemnaście lat i nie ma uczulenia na którykolwiek ze składników zastosowanych w produkcie.

Ostatnio przeglądane